Postaw tarota online

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Zawód miłosny – co to jest ?

Zawód miłosny to jedno z najmniej przyjemnych doświadczeń bez względu na wiek; nawet starsi, bardziej doświadczeni życiowo ludzie przeżywają je podobnie jak nastoletnia młodzież. Dzięki swoim wróżbom miłosnym jestem w stanie przepowiedzieć Ci Twoją przyszłość uczuciową.

Postaw karty u wróżki

Powody zranionej miłości są przeróżne. Być może parter nas zdradził; być może zapomniał nas o czymś uprzedzić (jak choćby o tym, że jest już – drobiazg! – z kimś związany…); być może przez kilka przepięknych, upojnych miesięcy wydawał nam się kimś innym, niż okazał się być w rzeczywistości, być może – wreszcie – do żadnego związku w ogóle nie doszło z różnych względów, choćby z uwagi na brak wzajemności z tej drugiej strony.

Zawód miłosny – depresja

Gdyby można było zawczasu wiedzieć, że ten lub inny mężczyzna nie jest nam przeznaczony? Byłoby cudownie, prawda? Można by zapobiec tylu litrom wylanych łez, nie dopuścić do kolejnego złamania serca. Może się to wydać niewiarygodne, ale naprawdę jest to możliwe!

Zawód miłosny jak sobie poradzić ?

Dzięki moim wróżbom dowiecie się jaka jest Wasza przyszłość i jakie intencje ma względem Was Wasz wybranek. Pamiętajcie, że przyszłość można zmieniać, wystarczy ją tylko odpowiednio wcześnie poznać.Przeznaczenie, jeśli tylko w danym momencie jest dla nas nieprzychylne, zawsze możemy oszukać. Wystarczy tylko mieć do pomocy doświadczoną, profesjonalną wróżkę i żadna zakazana miłość w przyszłości nie będzie nam już straszna.

Zapraszam na wróżby – Wróżka Otylia – zraniona milosc.
Zraniona miłość jak i wróżby miłosne są moją specjalnością.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Postaw wróżbę z kart online na zranioną miłość

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

Pan Piotr


opinie

"Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

Pan Bogusław


opinie

"Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

Pani Aldona


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.