Czy to już koniec związku ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Zakończenie związku

Zerwanie związku jest zawsze bardzo bolesne bez względu na to, ile mamy lat, jakie mamy doświadczenie i jakiej jesteśmy płci. Może nawet, gdy jesteśmy młodsi, jest nam ciężej uporać się z rozstaniem, szczególnie jeśli jest to nasza pierwsza miłość: mamy wtedy względem niej bardzo duże oczekiwania i nadzieje, no i – jak to zwykle z pierwszą poważną miłością bywa – wydaje nam się, że jesteśmy z tą drugą osobą „już na zawsze”.

Koniec związku… I co dalej ?

Czasem jednak dzieje się tak, że to „już na zawsze” nie jest nam po prostu dane. Różne mogą być przyczyny zerwania. Być może zostaliśmy zdradzeni lub sami zdradziliśmy. Być może ciągle się kłóciliśmy. Być może okazało się po kilku czy kilkunastu miesiącach, że jednak do siebie nie pasujemy. Wreszcie, czasami zdarza się tak, że nasze drogi życiowe się rozeszły, że po kilku latach znajomości zwyczajnie przestaliśmy zauważać swoje potrzeby i wzajemnie się rozumieć. Często nie ma po prostu sensu trwanie w związku, który nie ma przyszłości.

Co zrobić po zerwaniu ?

Nie należy wtedy rozpaczać – choć, rzecz jasna, nie jest to takie proste, jak się wydaje – i… iść do przodu. W końcu… koniec w związku to nie koniec świata! Po zakończeniu związku powinniśmy więcej czasu poświęcić sobie (wybrać się na zakupy czy do kina, zająć się swoim hobby, na które wcześniej brakowało nam czasu, nauczyć się języka obcego czy zapisać na lekcje tańca towarzyskiego). Otoczmy się też przyjaciółmi i członkami najbliższej rodziny. Jeżeli ciężko nam się uporać z nagromadzonymi w nas emocjami, porozmawiajmy od serca z kimś bliskim: mamą, najbliższą przyjaciółką czy siostrą. Możemy również zwrócić się o pomoc do kogoś, kto wysłucha nas „profesjonalnie” i poradzi, jak sobie poradzić ze stratą partnera, jak ułożyć nasze życie na nowo: zaufanego psychologa lub doświadczonej wróżki (choćby internetowej!).

Kryzys w związku

Może się też zdarzyć, że nasze problemy w związku są tylko przejściowym kryzysem. Wówczas nie warto rezygnować z tylu wspólnie spędzonych lat. Miłość bowiem zawsze zasługuje na drugą (czasami nawet trzecią i czwartą i tak dalej…) szansę. Czasem wystarczy po prostu przeczekać, skupić nieco bardziej naszą uwagę na partnerze i… być może wszystko się ułoży. W końcu próbując ratować nasz związek, nic nie tracimy, a możemy jedynie zyskać.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Czy to już koniec związku ? – postaw tarota kryzys, rozstanie

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

Pan Tomasz


opinie

“Droga Otylio, dziękuję Tobie za tak szybką odpowiedz, to co napisałaś podniosło mnie na duchu. Mam na dzieję że Twoja wróżba się spełni, Jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc.”

Pan Tomasz


opinie

“ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

Pan Marian


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.