Karma miłości
Twoja karma miłości
Karma miłości pokaże nam drogę w życiu, pozwoli pokochać siebie i innych. Dzięki niej staniemy się dojrzalsi, nauczymy się wyrażać uczucia i przyjmować dobre uczucia od innych. Nie warto uciekać przed karmą miłości. Nic nie stracimy żywiąc się karmą miłości, a raczej bardzo dużo zyskamy.
Karma w miłości
Karma miłości to dobra, pozytywna karma. Powodzenia w czerpaniu z karmy miłości życzę wszystkim Państwu. Powodzenia, dużo zdrowia i szczęścia w zgłębianiu tajników karmy miłości wspólne z wróżką. Karma miłości to sposób na uczenie się wyrażania pozytywnych emocji.
Zapraszam wszystkich na wróżby z tarota – Wróżka Otylia – miłość karmiczna
Karma to koncepcja znana przede wszystkim z religii hinduizmu, buddyzmu i innych tradycji religijnych. Termin ten odnosi się do karmy w kontekście hinduistycznym i buddyjskim, gdzie ma nieco różne znaczenie.
W hinduizmie:
- Karma oznacza „działanie” lub „czyn”. Wierzy się, że wszystkie czyny, zarówno fizyczne, jak i duchowe, mają konsekwencje. Dobre czyny przynoszą dobre skutki, a złe czyny przynoszą złe skutki. To jest jednym z podstawowych praw życia w hinduizmie.
- Karma jest ściśle związana z reinkarnacją. W hinduizmie wierzy się, że dusza jest nieśmiertelna i wielokrotnie przechodzi proces reinkarnacji, czyli inkarnacji w różnych ciałach w ciągu wielu żywotów. Dobra i zła karma z poprzednich żywotów wpływają na to, w jakim ciele i jakim życiu dusza zostanie odradzona.
W buddyzmie:
- Karma jest rozumiana w podobny sposób, ale z pewnymi różnicami. Buddha nauczał, że życie jest cierpieniem, a wyzwolenie od cierpienia można osiągnąć przez zrozumienie i kontrolę nad własną karmą. W buddyzmie koncepcja karma jest bardziej związana z przyczynowo-skutkowym łańcuchem zdarzeń i związanymi z nimi konsekwencjami niż w hinduizmie.
W obu tradycjach karma jest związana z etyką i moralnością. Działa jako zasada regulująca zachowanie ludzi i wpływająca na ich przyszłość w kontekście reinkarnacji (w hinduizmie) lub dążenia do osiągnięcia nirwany (w buddyzmie).