4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Chcesz go odzyskać

  Jeśli twój związek się skruszył się, może to być najmocniej rozdzierający czas w twoim życiu. Tylko ktoś, kto był w zbliżonej sytuacji, jest w stanie autentycznie zrozumieć rozpacz, którą czujesz. Starasz się pod kątem wszelakich metod, aby odzyskać swojego byłego ukochanego, ale nic nie wydaje się działać… Akurat wówczas zaklęcie miłosne może być czasami jedynym wyjściem, aby ponownie zdobyć byłego ukochanego. Odpowiednio przygotowane zaklęcie może sprawić, że niemal każdy zakocha się w Tobie głęboko, nawet Twój były.

  Marzy Ci się więcej…

  Magia miłosna - Dlaczego warto ?

  Nie jest powiedziane, że trzeba zawierać tylko jeden związek równocześnie. Niektórzy ludzie potrzebują dużo miłości i równocześnie mogą dzielić się tą miłością z wieloma osobami. Zaklęcia miłosne potrafią być doskonałym sposobem, aby szybko uzyskać wielu nowych czułostkowych kochanków w swoim życiu….

  On obawia się zaangażować

  Próbowałaś łagodnych wskazówek oraz niesubtelnych poczynań, ale w dalszym ciągu nie nic się nie sprawdza… Zastosuj zaklęcie miłosne i przyciągnij go jeszcze bliżej siebie.

  Romans

  A może tkwisz w romansie i chcesz go zakończyć, ale nie możesz. Wiesz, że twój związek niebywale na tym ucierpi, jeśli to nie zatrzyma się wczas, a sama siła woli tutaj okazuje się niewystarczająca. Zastosowanie zaklęcia miłosnego uczyni, że oboje będziecie do reszty zauroczeni sobą nawzajem, o tyle, że nikt inny nie będzie zaprzątał waszych myśli.

  Nie chcesz wykonywać pierwszego ruchu

  Najzwyczajniej w świecie nie możesz zdobyć się na to, by coś z tym zrobić. Kiedy nie ma go w pobliżu, planujesz jak masz plan mu to oznajmić, ale jak tylko ujrzysz go naprzeciwko, twój strach przejmuje nad Tobą władzę… Co jeśli się pomyliłaś i on nie czuje tego samego do Ciebie? Wykorzystaj zaklęcia, a nie tylko upewnisz, że on jest do reszty odurzony tym uczuciem, będzie dodatkowo czuć się absolutnie zobligowany do wykonania czegoś, więc będzie musiał wykonać pierwszy ruch.

  Podoba Ci się ktoś, kto nie czuje tego samego do Ciebie

  Możliwe, że jest to ktoś, kogo mijasz w drodze do pracy codziennie, lub ktoś, z kim pracujesz. Możliwe, że jest to przyjaciel przyjaciela, a nawet przyjaciel, z którym chciałbyś być czymś więcej niż tylko przyjaciółmi. Kiedy żywisz do kogoś jakieś uczucia, a on nie odwzajemnia tego uczucia, może to być jak sztylet wbity w serce za każdym razem, gdy go widzisz. Użyj zaklęcia miłosnego, aby sprawić, że zakochają się w Tobie i ziszczą Twoje marzenia. Wyzbądź się tej jednostronnej miłości.

  Oboje się od siebie oddalacie

  Pozostajesz w związku, którą kochasz, a ona czuje to samo do Ciebie. Ale z niewyjaśnionego powodu, iskry po prostu już nie się nie tą tak jak kiedyś. Zaklęcia miłosne mogą być obiecująco wykorzystywane na istniejących partnerów. Szybkie zaklęcie może przywrócić czar i sprawić, że oboje będziecie bardzo usatysfakcjonowani niż kiedykolwiek.

  Źródło: https://blog.otylia.pl/magia-milosna/

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Magia miłosna – Dlaczego warto ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.