4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Pracujecie w podobnym czasie

  Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet chodzi do pracy na drugą zmianę, to normalne, że zostaje wam niewiele czasu na rozmowę i przebywanie w swoim towarzystwie. Czy uda się na takiej zasadzie żyć na dłuższą metę?

  Wakacje

  Zobacz też: https://blog.otylia.pl/dopasowanie-numerologiczne/

  Jeśli jedno z was z chęcią leciałoby do Hiszpanii, a drugie zwyczajnie odwiedziło rodzinne strony lub na kilka dni w polskie góry, to się nie dogadacie.

  Oznaki, że pasujemy do siebie

  Dobrze się dogadujecie

  Wiadomo, że odpowiednia komunikacja jest bazą owocnej relacji. Jesteście w stanie ze sobą się porozumiewać na każdy temat, nie ma między Wami niedopowiedzeń, zagadek i kłamstw. Jesteście wobec siebie otwarci i prawdomówni. Uważnie się słuchacie i pokazujecie uwagę tym, co ma do przekazania druga osoba.

  Oboje się wspieracie

  Nawzajem się nakręcacie i zachęcacie do akcji. Jesteście razem nie zważając na wszystko, zarazem w optymistycznych, jak i negatywnych momentach. Każde z was jest przekonane, że zawsze ma oparcie w swoim partnerze i może polegać na nim w każdej chwili.

  Podejście do małżeństwa

  Jeśli ona chce ślubu, a ty nieformalnego związku, to macie problem. Jednakowo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona wyśniła sobie ślub kościelnym, Ty chciałbyś go zawrzeć w urzędzie lub na odwrót. Nadzieje na to, że się porozumiecie są nikłe.

  Wierzycie w to samo

  Podobne podejście do kwestii wiary jest niezmiernie kluczowe dla pomyślnego związku. I nie chodzi tu wyłącznie o to, byście oboje byli bardzo religijni, ale o zbliżone podejście do kwestii dobra i zła. Taki sam kodeks moralny to klucz do stworzenia trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

  Macie podobne podejście do pieniędzy

  Nie może być tak, że jedno jest silnie nastawione na pieniądze, sukces i pragnie znaleźć pracę poza krajem, a drugie preferuje pracować na miejscu. Dobrze, abyście obydwoje byli nastawieni na sukces albo wychodzili z założenia, że właściwa praca, którą uwielbiacie w pełni wam wystarcza.

  Macie zbliżone IQ

  To kluczowe, abyście obydwoje byli tak samo inteligentni, ponieważ w takiej sytuacji umiecie się porozumieć. Osoba, która jest zmuszona każdą pierdołę przekładać osobie, która nie rozumie nawet najprostszych rzeczy, szybko się męczy funkcją nauczyciela.

  Ciągle jesteście ze sobą w kontakcie

  W przypadku gdy ty i twój ukochany stale do siebie dzwonicie i wysyłacie SMS-y to świetny znak, że bardzo za sobą tęsknicie i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty bez ustanku pragniesz być z chłopakiem w kontakcie, a on ogranicza ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

  Chcecie mieszkać w tym samym kraju

  On marzy o tym, by kupić mieszkanie i pracować w Nowym Jorku, a ty nie wyobrażasz sobie życia poza Polską? Tylko pomyśl – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z czasem i tak będzie jej to wypominać.

  Wspólnie spędzacie czas

  Cieszycie się swoim sobą i lubicie spędzać wspólnie czas. Wszystkie wolne momenty staracie się spędzić ze sobą. Nawet gdy jesteście zaganiani i macie mało czasu, umiecie znaleźć dla siebie trochę czasu tylko we dwoje.

  Lubicie w łóżku podobne rzeczy

  Jeśli kobieta ceni sobie namiętny i pełen uczucia seks, a mężczyzna pragnie furiackich akcji, seksu analnego, BDSM, to nadzieja porozumienia jest znikoma. Ona nie powinna wyrażać zgody na coś, co budzi w niej niechęć, a on będzie z z tego względu odczuwał wzbierającą frustrację.

  Jesteście ciekawi siebie nawzajem

  Stale jesteście siebie ciekawi i poznajecie się od początku. Sporo rozmawiacie, stawiacie sobie pytania i chętnie poznajecie odpowiedzi. Chcecie się jak najlepiej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

  Podobne podejście do dzieci

  Ważne, aby nie spotkać człowieka o zupełnie innym podejściu. Np. ona chce dziecka, a on nie. W takiej sytuacji się nie dogadacie. Jeśli obydwoje chcecie mieć dzieci w przyszłości, gdy przyjdzie na to pora, to posiadacie świetne podwaliny pod związek.

  Nawyki żywieniowe

  Ona kocha sushi, a on nie przepada za tym? Ona zajada się owocami morza, a on najchętniej stołowałby się codziennie w fastfoodach? Niedobrze. Podobne nawyki żywieniowe to klucz do pomyślnego związku. Jeśli więc wy lubicie jeść podobne rzeczy, jesteście szczęściarzami.

  Macie zbliżone poczucie humoru

  To niezwykle znaczące, aby jedno z was nie było śmiertelnie poważne, a drugie dowcipnisiem, bo się będziecie stale spierać. O wiele lepiej dogadują się osoby mające identyczne poczucie humoru.

  Macie wspólne przekonania

  Jesteście zgodni w znaczących życiowych sprawach. Macie podobne przekonania i poglądy w ważnych dla Was kwestiach. Dodatkowo patrzycie w przyszłość podobnie, macie wspólne plany, cele i marzenia.

  Zaufanie

  Jesteście w stosunku do siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie wzajemnie. Nie stwarzacie sobie powodów do zazdrości i wątpliwości. Lojalność i uczciwość to fundamenty waszego związku.

  Radzicie sobie z problemami

  Chociaż nierzadko występują między wami sprzeczki, to szanujecie się wzajemnie i potraficie dojść do porozumienia. Jesteście w stanie rozstrzygnąć sprzeczki i rozładowywać napięcie. Razem stawiacie czoła wyzwaniom i kłopotom na swej drodze.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Oznaki, że pasujemy do siebie

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  “Witam. Serdecznie dziękuję za pracę, którą Pani włożyła w przygotowanie a następnie w opisanie wszystkiego. Oczywiście przeczytałam wszystko „na gorąco” – jeszcze przeczytam nie raz. Konkretne odpowiedzi – aż mnie Pani zaskoczyła podawaniem konkretnego czasu ;) Nie traktuję tarota jak wyroczni, ale czy się sprawdzi? Chciałabym – ale życie pokaże, co było prawdą a co się nie spełni.”

  Pani Agnieszka


  opinie

  "Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Horoskop 2023

   Znaki zodiaku


   Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

   Horoskopy numerologiczne


   Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Ciekawostki z bloga

   Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

   Czytaj więcej...


   Informacje o tarocie


   Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

   Wróżenie online


   Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

   Numerologia bez tajemnic


   Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

   Częste pytania o przyszłość


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Życie codzienne


   Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

   Miłość w tarocie


   Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.