Pracujecie w podobnym czasie

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet chodzi do pracy na drugą zmianę, to normalne, że zostaje wam niewiele czasu na rozmowę i przebywanie w swoim towarzystwie. Czy uda się na takiej zasadzie żyć na dłuższą metę?

Wakacje

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/dopasowanie-numerologiczne/

Jeśli jedno z was z chęcią leciałoby do Hiszpanii, a drugie zwyczajnie odwiedziło rodzinne strony lub na kilka dni w polskie góry, to się nie dogadacie.

Oznaki, że pasujemy do siebie

Dobrze się dogadujecie

Wiadomo, że odpowiednia komunikacja jest bazą owocnej relacji. Jesteście w stanie ze sobą się porozumiewać na każdy temat, nie ma między Wami niedopowiedzeń, zagadek i kłamstw. Jesteście wobec siebie otwarci i prawdomówni. Uważnie się słuchacie i pokazujecie uwagę tym, co ma do przekazania druga osoba.

Oboje się wspieracie

Nawzajem się nakręcacie i zachęcacie do akcji. Jesteście razem nie zważając na wszystko, zarazem w optymistycznych, jak i negatywnych momentach. Każde z was jest przekonane, że zawsze ma oparcie w swoim partnerze i może polegać na nim w każdej chwili.

Podejście do małżeństwa

Jeśli ona chce ślubu, a ty nieformalnego związku, to macie problem. Jednakowo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona wyśniła sobie ślub kościelnym, Ty chciałbyś go zawrzeć w urzędzie lub na odwrót. Nadzieje na to, że się porozumiecie są nikłe.

Wierzycie w to samo

Podobne podejście do kwestii wiary jest niezmiernie kluczowe dla pomyślnego związku. I nie chodzi tu wyłącznie o to, byście oboje byli bardzo religijni, ale o zbliżone podejście do kwestii dobra i zła. Taki sam kodeks moralny to klucz do stworzenia trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Macie podobne podejście do pieniędzy

Nie może być tak, że jedno jest silnie nastawione na pieniądze, sukces i pragnie znaleźć pracę poza krajem, a drugie preferuje pracować na miejscu. Dobrze, abyście obydwoje byli nastawieni na sukces albo wychodzili z założenia, że właściwa praca, którą uwielbiacie w pełni wam wystarcza.

Macie zbliżone IQ

To kluczowe, abyście obydwoje byli tak samo inteligentni, ponieważ w takiej sytuacji umiecie się porozumieć. Osoba, która jest zmuszona każdą pierdołę przekładać osobie, która nie rozumie nawet najprostszych rzeczy, szybko się męczy funkcją nauczyciela.

Ciągle jesteście ze sobą w kontakcie

W przypadku gdy ty i twój ukochany stale do siebie dzwonicie i wysyłacie SMS-y to świetny znak, że bardzo za sobą tęsknicie i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty bez ustanku pragniesz być z chłopakiem w kontakcie, a on ogranicza ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Chcecie mieszkać w tym samym kraju

On marzy o tym, by kupić mieszkanie i pracować w Nowym Jorku, a ty nie wyobrażasz sobie życia poza Polską? Tylko pomyśl – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z czasem i tak będzie jej to wypominać.

Wspólnie spędzacie czas

Cieszycie się swoim sobą i lubicie spędzać wspólnie czas. Wszystkie wolne momenty staracie się spędzić ze sobą. Nawet gdy jesteście zaganiani i macie mało czasu, umiecie znaleźć dla siebie trochę czasu tylko we dwoje.

Lubicie w łóżku podobne rzeczy

Jeśli kobieta ceni sobie namiętny i pełen uczucia seks, a mężczyzna pragnie furiackich akcji, seksu analnego, BDSM, to nadzieja porozumienia jest znikoma. Ona nie powinna wyrażać zgody na coś, co budzi w niej niechęć, a on będzie z z tego względu odczuwał wzbierającą frustrację.

Jesteście ciekawi siebie nawzajem

Stale jesteście siebie ciekawi i poznajecie się od początku. Sporo rozmawiacie, stawiacie sobie pytania i chętnie poznajecie odpowiedzi. Chcecie się jak najlepiej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Podobne podejście do dzieci

Ważne, aby nie spotkać człowieka o zupełnie innym podejściu. Np. ona chce dziecka, a on nie. W takiej sytuacji się nie dogadacie. Jeśli obydwoje chcecie mieć dzieci w przyszłości, gdy przyjdzie na to pora, to posiadacie świetne podwaliny pod związek.

Nawyki żywieniowe

Ona kocha sushi, a on nie przepada za tym? Ona zajada się owocami morza, a on najchętniej stołowałby się codziennie w fastfoodach? Niedobrze. Podobne nawyki żywieniowe to klucz do pomyślnego związku. Jeśli więc wy lubicie jeść podobne rzeczy, jesteście szczęściarzami.

Macie zbliżone poczucie humoru

To niezwykle znaczące, aby jedno z was nie było śmiertelnie poważne, a drugie dowcipnisiem, bo się będziecie stale spierać. O wiele lepiej dogadują się osoby mające identyczne poczucie humoru.

Macie wspólne przekonania

Jesteście zgodni w znaczących życiowych sprawach. Macie podobne przekonania i poglądy w ważnych dla Was kwestiach. Dodatkowo patrzycie w przyszłość podobnie, macie wspólne plany, cele i marzenia.

Zaufanie

Jesteście w stosunku do siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie wzajemnie. Nie stwarzacie sobie powodów do zazdrości i wątpliwości. Lojalność i uczciwość to fundamenty waszego związku.

Radzicie sobie z problemami

Chociaż nierzadko występują między wami sprzeczki, to szanujecie się wzajemnie i potraficie dojść do porozumienia. Jesteście w stanie rozstrzygnąć sprzeczki i rozładowywać napięcie. Razem stawiacie czoła wyzwaniom i kłopotom na swej drodze.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Oznaki, że pasujemy do siebie

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

Pan Piotr


opinie

"Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

Pani Małgorzata


opinie

"Bardzo Pani dziękuję za powróżenie i jeszcze tak szybko. Bardzo się cieszę , że jest nadzieja na przyszłość . Serdecznie pozdrawiam !"

Pani Agnieszka


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2023

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.