4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jak o nim zapomnieć ?

  Poniżej przeczytasz porady dotyczące gojenia pokiereszowanego serca. Zobacz jak przestać pamiętać o wygasłej miłości oraz jak radzić sobie z zanikiem związku. Po lekturze tego teksu na pewno życie stanie się jaśniejsze.

  Zrób listę swoich zalet

  Kiedy czujesz się źle ze sobą, rozważ zrobienie spisu wszystkich dobrych rzeczy, które uczyniłaś dla swojego eks partnera albo wszystkie cechy, które doceniał w tobie oraz cechy, które doceniasz w sobie. Poczujesz się doskonale i na pewno spędzisz czas z inną osobą. Czas kuruje rany, daje poczucie, że za rogiem czeka szczęście. Jest to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie na tygodnie po zakończeniu relacji. Myśl o sobie dobrze i nie odkładaj miłego spędzania wolnych chwil na później. Na pewno wszystko ułoży się optymalnie, a Ty odzyskasz zadowolenie ze swojej egzystencji.

  Jak zapomnieć o byłym ?

  Poświęć czas na żałobę

  Jeśli to realne, postaraj się myśleć o utracie związku jako o procesie żałoby. Pozwól sobie przetrawić tę sytuację. Nie próbuj od razu znaleźć kogoś nowego. Idealną rzeczą, jaką możemy zrobić, to spróbować uhonorować nasze uczucia i nie oceniać ich. Aby zaakceptować własne emocje musisz zacząć inaczej rozumować. Zamiast rozumować: Nie powinnam czuć się tak smutna, pomyśl Doświadczam uczucia smutku i to jest w porządku. Potrzebujemy miesięcy, aby spojrzeć w głąb siebie i uczynić inwentaryzację naszych uczuć. Musimy zająć się naszymi zranionymi sercami i pozwolić, aby wykurowanie nastąpiło z biegiem czasu, troską, delikatnością i głębszym pochyleniem się nad własnymi emocjami.

  Okazuj swoje potrzeby innym ludziom

  Jeśli nie nie masz sił, by spotkać się z przyjaciółmi na mieście lub niełatwo ci dotrzymać obietnic, spróbuj przekazać swoje emocje innym. Spróbuj ponownie przemyśleć swoje pragnienia w tym momencie i niech inni wiedzą, z czym masz do czynienia. Mnóstwo osób czuło się w ten sam sposób i będzie wiedziało, że możesz chcieć trochę czasu, aby powrócić do swojego normalnego stanu. Rozmawiaj z innymi osobami, wyrzuć z siebie negatywne emocje. Nie duś ich w sobie, lecz opowiedz o swoich problemach przyjaciółce. Dobrze jest rozmawiać, ponieważ rozmowa z innymi ludźmi pozwala na pozytywne emocje oraz miłe spędzenie wolnych chwil. Damy przeżywają od nowa żal w zamknięte w swoim mieszkaniu. Jest to zdecydowanie złe podejście do swoich zawirowań uczuciowych. Dobrze jest wyrzucić smutek z siebie, ponieważ to pozwala redukować wszelkie napięcia.

  Poszukaj nowych źródeł radości

  Kiedy spędzasz wiele godzin na monitorowaniu swoich uczuć i ponowne spotkanie z własnym ja, może to prowadzić do połączenia z tym, co kiedyś dało ci ukojenie, szczęście lub natchnienie, ale zostało wstrzymane w trakcie twojej relacji. Możemy być bardziej otwarci na akceptowanie nowych rzeczy, ludzi oraz emocji, aby odkryć nowe poczucie swobody, nawet jeśli jest to bolesne oraz dokuczliwe. Spróbuj popychać się do robienia rzeczy, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Działanie pozwala nie myśleć o tym, co było.

  Unikaj robienia tego, co robiliście razem ze swoim byłym

  Jeśli nadal czujesz się przytłoczona niepożądanymi myślami i emocjami, rozważ trzymanie się z dala od miejsc, muzyki i ludzi, którzy przypominają ci o twoim byłym. Zacznij żyć od nowa, zapominając o tym, co było. Nie przeżywaj tego, co miało miejsce jakiś czas temu. Po roku czy dwóch nie będziesz odczuwała smutku po rozstaniu z byłym ukochanym. Poczujesz się jak nowo narodzona. Nowe życie jest na wyciągnięcie ręki. Przeszłość należy pochować, a nie rozpamiętywać ją zbyt często. Warto żyć i planować to, co wyjątkowe. Zadbaj o siebie, ponieważ od miłości do siebie samego pojawiają się nowe, dobre emocje. Nie ma nic lepszego niż kochanie siebie i wszystkich swoich dobrych cech. Za jakiś czas zapoczątkujesz nową relację. Jest to więcej niż pewne, a Twoje życie będzie układało się optymalnie.

  Uświadom sobie myśli o byłym

  Kiedy pojawiają się myśli o twoim ekspartnerze, staraj się ich nie zatrzymywać ani nie blokować. Zamiast tego ćwicz bycie „świadkiem” tych wspomnień. Gdy będziesz myślała o przeszłości, zrób krok do tyłu i zaaprobuj je. Wiesz, że je przeżywasz; przechodzą przez twój umysł. Monitorujesz je. Ćwiczysz obserwowanie i pozwalanie im na odejście. Nie wolno pogrążać się w niepożądanych odczuciach. Jest to naprawdę optymalne wyjście.

  Zacznij robić jakieś ćwiczenia

  Badania naukowców pokazują, że ćwiczenia mogą zmniejszyć stres optymalnie. Użyj ćwiczeń jako zdrowego ujścia do zarządzania uczuciami niepokoju, smutku, senności i stresu. Ćwiczenia pozwalają ograniczyć smutek. Regularny spacer, jazda na rowerze lub wideo treningowe online to sposoby na przyzwyczajenie się do treningów, gdy czujesz się zestresowana z powodu zakończenia koegzystencji z byłym.

  Pozwól uczuciom płynąć

  Kojąca może okazać się dyskusja z zaufanym przyjacielem, członkiem rodziny albo terapeutą na temat uczuć związanych z zakończeniem związku lub eks partnerem. Jeśli nie czujesz się optymalnie, dzieląc się wszystkimi swoimi uczuciami, rozważ zapisanie ich lub medytację nad nimi. Możesz też zająć się innym działaniem podjąć inne aktywności, taki na przykład jak odświeżenie lokalu mieszkalnego, który może pomóc Ci uwolnić to, co masz w głowie. Niepożądane emocje wyjdą z Ciebie, a ty poczujesz się niezależną osobą. Warto zatroszczyć się o optymalne odczucia, które zbudują Twoje poczucie własnej wartości. Emocje wcale nie muszą być niedobrą sprawą. Mogą mieć cechy kojące ból. Emocje i odczucia mogą być naprawdę optymalne.

  Zwróć się w stronę innych ludzi

  Kiedy smutek po rozstaniu jest zbyt trudny do zniesienia, możesz odkryć, że skupienie się na sprawach innych osób może zmienić Twój stan na lepszy i sprawić, że przestaniesz myśleć wyłącznie o sobie i swoich sprawach. Zastanów się nad wolontariatem w pobliskim przytułku dla ludzi bezdomnych lub schronisku dla psów i kotów. Pomaganie bliskiemu w potrzebie przy posiłkach albo sprzątaniu będzie też dobrym pomysłem. Nie warto być egoistą, lecz najlepiej jest budować dobre relacje z innymi. Miłość jeszcze pojawi się w Twoim życiu, to więcej niż pewne.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak zapomnieć o byłym ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  "Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

  Pan Bogusław


  opinie

  “ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

  Pani Jadwiga


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.