Jak o nim zapomnieć ?

Poniżej przeczytasz porady dotyczące gojenia pokiereszowanego serca. Zobacz jak przestać pamiętać o wygasłej miłości oraz jak radzić sobie z zanikiem związku. Po lekturze tego teksu na pewno życie stanie się jaśniejsze.

Zrób listę swoich zalet

Kiedy czujesz się źle ze sobą, rozważ zrobienie spisu wszystkich dobrych rzeczy, które uczyniłaś dla swojego eks partnera albo wszystkie cechy, które doceniał w tobie oraz cechy, które doceniasz w sobie. Poczujesz się doskonale i na pewno spędzisz czas z inną osobą. Czas kuruje rany, daje poczucie, że za rogiem czeka szczęście. Jest to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie na tygodnie po zakończeniu relacji. Myśl o sobie dobrze i nie odkładaj miłego spędzania wolnych chwil na później. Na pewno wszystko ułoży się optymalnie, a Ty odzyskasz zadowolenie ze swojej egzystencji.

Jak zapomnieć o byłym ?

Poświęć czas na żałobę

Jeśli to realne, postaraj się myśleć o utracie związku jako o procesie żałoby. Pozwól sobie przetrawić tę sytuację. Nie próbuj od razu znaleźć kogoś nowego. Idealną rzeczą, jaką możemy zrobić, to spróbować uhonorować nasze uczucia i nie oceniać ich. Aby zaakceptować własne emocje musisz zacząć inaczej rozumować. Zamiast rozumować: Nie powinnam czuć się tak smutna, pomyśl Doświadczam uczucia smutku i to jest w porządku. Potrzebujemy miesięcy, aby spojrzeć w głąb siebie i uczynić inwentaryzację naszych uczuć. Musimy zająć się naszymi zranionymi sercami i pozwolić, aby wykurowanie nastąpiło z biegiem czasu, troską, delikatnością i głębszym pochyleniem się nad własnymi emocjami.

Okazuj swoje potrzeby innym ludziom

Jeśli nie nie masz sił, by spotkać się z przyjaciółmi na mieście lub niełatwo ci dotrzymać obietnic, spróbuj przekazać swoje emocje innym. Spróbuj ponownie przemyśleć swoje pragnienia w tym momencie i niech inni wiedzą, z czym masz do czynienia. Mnóstwo osób czuło się w ten sam sposób i będzie wiedziało, że możesz chcieć trochę czasu, aby powrócić do swojego normalnego stanu. Rozmawiaj z innymi osobami, wyrzuć z siebie negatywne emocje. Nie duś ich w sobie, lecz opowiedz o swoich problemach przyjaciółce. Dobrze jest rozmawiać, ponieważ rozmowa z innymi ludźmi pozwala na pozytywne emocje oraz miłe spędzenie wolnych chwil. Damy przeżywają od nowa żal w zamknięte w swoim mieszkaniu. Jest to zdecydowanie złe podejście do swoich zawirowań uczuciowych. Dobrze jest wyrzucić smutek z siebie, ponieważ to pozwala redukować wszelkie napięcia.

Poszukaj nowych źródeł radości

Kiedy spędzasz wiele godzin na monitorowaniu swoich uczuć i ponowne spotkanie z własnym ja, może to prowadzić do połączenia z tym, co kiedyś dało ci ukojenie, szczęście lub natchnienie, ale zostało wstrzymane w trakcie twojej relacji. Możemy być bardziej otwarci na akceptowanie nowych rzeczy, ludzi oraz emocji, aby odkryć nowe poczucie swobody, nawet jeśli jest to bolesne oraz dokuczliwe. Spróbuj popychać się do robienia rzeczy, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Działanie pozwala nie myśleć o tym, co było.

Unikaj robienia tego, co robiliście razem ze swoim byłym

Jeśli nadal czujesz się przytłoczona niepożądanymi myślami i emocjami, rozważ trzymanie się z dala od miejsc, muzyki i ludzi, którzy przypominają ci o twoim byłym. Zacznij żyć od nowa, zapominając o tym, co było. Nie przeżywaj tego, co miało miejsce jakiś czas temu. Po roku czy dwóch nie będziesz odczuwała smutku po rozstaniu z byłym ukochanym. Poczujesz się jak nowo narodzona. Nowe życie jest na wyciągnięcie ręki. Przeszłość należy pochować, a nie rozpamiętywać ją zbyt często. Warto żyć i planować to, co wyjątkowe. Zadbaj o siebie, ponieważ od miłości do siebie samego pojawiają się nowe, dobre emocje. Nie ma nic lepszego niż kochanie siebie i wszystkich swoich dobrych cech. Za jakiś czas zapoczątkujesz nową relację. Jest to więcej niż pewne, a Twoje życie będzie układało się optymalnie.

Uświadom sobie myśli o byłym

Kiedy pojawiają się myśli o twoim ekspartnerze, staraj się ich nie zatrzymywać ani nie blokować. Zamiast tego ćwicz bycie „świadkiem” tych wspomnień. Gdy będziesz myślała o przeszłości, zrób krok do tyłu i zaaprobuj je. Wiesz, że je przeżywasz; przechodzą przez twój umysł. Monitorujesz je. Ćwiczysz obserwowanie i pozwalanie im na odejście. Nie wolno pogrążać się w niepożądanych odczuciach. Jest to naprawdę optymalne wyjście.

Zacznij robić jakieś ćwiczenia

Badania naukowców pokazują, że ćwiczenia mogą zmniejszyć stres optymalnie. Użyj ćwiczeń jako zdrowego ujścia do zarządzania uczuciami niepokoju, smutku, senności i stresu. Ćwiczenia pozwalają ograniczyć smutek. Regularny spacer, jazda na rowerze lub wideo treningowe online to sposoby na przyzwyczajenie się do treningów, gdy czujesz się zestresowana z powodu zakończenia koegzystencji z byłym.

Pozwól uczuciom płynąć

Kojąca może okazać się dyskusja z zaufanym przyjacielem, członkiem rodziny albo terapeutą na temat uczuć związanych z zakończeniem związku lub eks partnerem. Jeśli nie czujesz się optymalnie, dzieląc się wszystkimi swoimi uczuciami, rozważ zapisanie ich lub medytację nad nimi. Możesz też zająć się innym działaniem podjąć inne aktywności, taki na przykład jak odświeżenie lokalu mieszkalnego, który może pomóc Ci uwolnić to, co masz w głowie. Niepożądane emocje wyjdą z Ciebie, a ty poczujesz się niezależną osobą. Warto zatroszczyć się o optymalne odczucia, które zbudują Twoje poczucie własnej wartości. Emocje wcale nie muszą być niedobrą sprawą. Mogą mieć cechy kojące ból. Emocje i odczucia mogą być naprawdę optymalne.

Zwróć się w stronę innych ludzi

Kiedy smutek po rozstaniu jest zbyt trudny do zniesienia, możesz odkryć, że skupienie się na sprawach innych osób może zmienić Twój stan na lepszy i sprawić, że przestaniesz myśleć wyłącznie o sobie i swoich sprawach. Zastanów się nad wolontariatem w pobliskim przytułku dla ludzi bezdomnych lub schronisku dla psów i kotów. Pomaganie bliskiemu w potrzebie przy posiłkach albo sprzątaniu będzie też dobrym pomysłem. Nie warto być egoistą, lecz najlepiej jest budować dobre relacje z innymi. Miłość jeszcze pojawi się w Twoim życiu, to więcej niż pewne.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Jak zapomnieć o byłym ?

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

Pani Izabela


opinie

"Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

Pani Małgorzata


opinie

"Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2023

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.