4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Najczęstsze błędy przy szukaniu pracy

  Czy zmienić pracę ? Tarot

  Nie masz określonych wartości

  Jeśli Ty nie masz pojęcia, co jest dla Ciebie kluczowe, to nikt inny nie domyśli się tego. Bez dokładnej analizy tego, co jest dla Ciebie istotne będzie Ci trudno znaleźć pracę marzeń. Pomyśl o swoich wartościach jak o drogowskazie, dzięki któremu łatwiej Ci będzie rozpoczynać działania, dotyczące podjęcia nowej pracy, czy realizowania nowego zadania. Od czego warto zacząć?? Musisz sprawdzić, czy dana oferta pracy pomoże Ci spełnić Twoje wartości zawodowe. Musisz wiedzieć, czy polegając na swoich wartościach możesz spełnić się w branży, którą wybierasz.

  Zobacz też: Wylosuj kartę tarota

  Jesteś za mało aktywną osobą

  Dziś musisz dobrze poznać swoje umiejętności i kwalifikacje, opisać je i sprzedać. Możesz tego dokonać przy pomocy różnych narzędzi. Najłatwiejszym i najbardziej popularnym są portale społecznościowe, znajomości, networking. Jeśli masz za mało kontaktów – to skup się na tym, aby je pozyskiwać! Po co? Po to, aby – po pierwsze – być może im pomóc w czymś, czego potrzebują, a po drugie opowiedzieć im o tym, co umiesz i poprosić ich, aby polecili cię dalej.

  Nie myślisz pozytywnie

  Nie jest tutaj mowa o tym, aby mieć pozytywne myślenie o sobie, a bardziej o to, że nie masz wiary w swoje możliwości. Ważne jest też to, co Ty myślisz o ludziach,którym zamierzasz opowiadać o chęci zdobycia pracy w nowej firmie. Nie wiem, czy wiesz, ale firmy nie chcą zatrudniać osób, które narzekają i są źle nastawione do zmian i rozwoju osobistego. Jeśli posiadasz takie cechy, to warto spróbować pozbyć się tych brzydkich cech!

  Brak ekscytacji

  Właściciele firm i osoby odpowiedzialne za rekrutację otrzymują wiele różnych ofert od kandydatów. Z częścią z nich umawiają się na spotkania w celu bliższego poznania. Pokaż, że masz w sobie ekscytację. Że chcesz od życia czegoś więcej, niż tylko „jakoś przetrwać”. Że fajnie się z tobą rozmawia i jesteś miłą, ciekawą osobą, jakiej warto dać szansę. Że chcesz coś dobrego zrobić dla firmy, zaangażować się.

  Nie myślisz o tym co możesz dać pracodawcy

  Ty oczekujesz wysokich zarobków, ciekawej oferty na pakiety socjalne, opieki medycznej, umowy na stałe itp. A co pracodawca będzie z ciebie miał? Popatrz na cały proces rekrutacji oczami pracodawcy. Czego byś wymagał od takiego kandydata? Poza tym, że powinna być to osoba doświadczona i kompetentna? Może dobrej znajomości języka obcego? Albo umiejętności strategicznego myślenia?

  Nie masz żadnego wsparcia od ludzi

  Zdecydowałeś się na zmiany w życiu zawodowym? Doskonale! Rozejrzyj się i nie rezygnuj ze wsparcia! Gdzie szukać kogoś, kto wstawi się za Tobą? W grupach na Facebooku takich jak moja Satysfakcja zawodowa – strategia i realizacja, u specjalisty, u trenera biznesu lub mentora, dzięki któremu przebrniesz przez trudne momenty.

  Do każdej firmy wysyłasz to samo cv

  Kiedy dbasz o aktualizację CV masz szansę dopasować się do oczekiwań pracodawcy. Możesz zaprezentować się z takiej strony, która będzie spełniała jego wymagania. Dzięki temu dajesz poznać się jako idealny kandydat, z umiejętnościami idealnymi na dane stanowisko.

  Nie jesteś świadoma swoich atutów i kompetencji

  W sytuacji kiedy masz świadomość swoich dobrych stron i wiesz w czym możesz się sprawdzić oraz znasz cechy, którymi możesz się pochwalić w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, czy uczestnicząc w rozmowach biznesowych – wtedy masz wiedzę, która pozwoli Ci zaistnieć. Ale uważaj! To muszą być Twoje rzeczywiste kompetencje. Nie mów o rzeczach, których nie potrafisz, a jedynie jest to coś, co chciałbyś u siebie widzieć, bo tylko wtedy masz szanse na uzyskanie satysfakcji zawodowej.

  Nie masz celu

  „Szukam jakiejkolwiek pracy obojętnie gdzie.” Nie istnieje coś takiego jak obojętnie jaka praca. Co ważne – nie nadajesz się do każdej wybranej pracy, do niektórych z nich nie masz po prostu właściwych uprawnień. Określ jaki jest twój cel, skonkretyzuj co potrafisz, w czym będziesz dobrze się czuć. O jakiej pracy myślisz w głębi duszy, jakie miejsce pracy spełni Twoje oczekiwania?

  Niechęć do sprzedawania i marketingu własnej osoby

  Czy tego chcesz, czy nie – sprzedajesz. Siebie, swoje kompetencje, swój charakter, swój czas. I choćbyś nie wiem jak tego nie chciał przyjąć do wiadomości, czy protestował– tym bardziej sprzedajesz, tyle że z niekorzyścią dla siebie. Im szybciej uświadomisz sobie, że twoje zasoby są produktem, który warto dobrze sprzedać, tym większa jest szansa, że znajdziesz nową pracę szybciej niż Ci się wydaje..

  Nie wierzysz w swoje umiejętności

  Kiedy brakuje Ci wiary we własne możliwości, to jest spora szansa na to, że nie podejmiesz się nowych zadań i wyzwań, które pojawią się na Twojej drodze. Pocieszające jest to, że możesz z tym walczyć. Zgłaszając się do specjalisty (coacha, psychologa, psychoterapeuty), który pokaże Ci, jak radzić sobie z brakiem wiary we własne możliwości.

  Nie jesteś świadoma swoich osiągnięć

  Nie istnieje lepsza metoda na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony niż świadomość swoich osiągnięć. Wiedza o tym, co udało Ci się w życiu, jak jaką drogę musiałeś pokonać aby zdobyć to, co dzisiaj umiesz. Potrzebujesz wizji, musisz wiedzieć co jest Twoją mocną stroną.

  Nie masz żadnej strategii poszukiwania pracy

  Dzięki opracowaniu strategii poszukiwania pracy zmniejszasz ryzyko frustracji jaka jest z tym związana, bo dopasujesz metody szukania zatrudnienia do Twoich oczekiwań, możliwości, okoliczności, sytuacji życiowej i zawodowej. Podczas budowania strategii bierzesz pod uwagę wszelkie pomysły, jakie możesz wykorzystać u siebie. Następnie układasz plan i powoli go realizujesz.

  Nie masz profilu na LinkedIn

  Jeśli do dnia dzisiejszego wydawało Ci się, że posiadanie kont na portalach społecznościowych to głupota, to powiem Ci, że jesteś w błędzie! Duże grono osób, właśnie tam dostało możliwość rozwoju zawodowego. Skąd osoby szukające pracowników mają się dowiedzieć o tym, że istniejesz? Pokaż im dlaczego warto zainteresować się Twoją osobą i zadbaj o to, aby pozyskać przydatne kontakty zawodowe.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy zmienić pracę ? Tarot

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.