4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czego się spodziewać po kontakcie z wróżką ?

  Możesz być zapytana o sprawy osobiste

  Wróżka musi połączyć się z tobą na takiej zasadzie, żeby była w stanie osiągnąć treściwsze i sensowniejsze odczyty w oparciu o Twoje wibracje. Nawet czołowa wróżka będzie zmuszona zadać Ci osobiste pytania i opowiedzieć Ci fragmenty tego, co widziała lub zdobyła od Ciebie. Pamiętaj, że nawet wróżki muszą rozumieć odczyty, które zdobywają.

  Zbytnie przywiązanie do osoby wróżącej

  Kontakt do wróżki online

  Zdarza się tak, że Ty i wróżka, którą odwiedziłaś nie do końca do siebie pasujecie. Jest to w zupełności normalne, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do poszukania kogoś innego. Naturalnie nie świadczy to, że coś jest nie tak ani z tobą, ani z wróżką. Być może po prostu wasze energie nie były| się kompatybilne. Nie świadczy to, że nie będziesz czuła się dobrze z inną wróżką.

  Dobra atmosfera

  Wróżka , że ludzie, którzy zapisują się do niej z wizytą, są z całą pewnością rozdrażnieni i zakłopotani. Zwłaszcza ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na sugestie mające związek z utrapieniami, które mają. Zawsze pielęgnują, aby ich goście czuli się mile widziani. Też po to, aby uzmysłowić im, jak świetnie rozumieją, jak bardzo są zdenerwowani i aby pomóc im złapać oddech.

  Pierwsza wizyta to tylko pierwsza wizyta

  Pierwsza wizyta jest trudna. Jesteś rozdrażniona i masz wiele wymogów. Nie oczekuj jednak, że pierwsza wizyta odpowie na wszystkie Twoje niejasności lub powie Ci wszystko o Twoim życiu. Na tej samej zasadzie jak Ty jesteś podenerwowana i próbujesz szukać pomocy, tak samo wróżka podejmuje wszelakie wysiłki by nadać sens wszystkim wibracjom i wizjom, które otrzymuje od Ciebie, aby dać Ci jasne odczyty, które są sensowne.

  Prośba o rozwianie wątpliwości

  Czy coś jest dla Ciebie niezrozumiałe? Twoja wróżka będzie usatysfakcjonowana, jeśli usłyszy Twoje pytania lub wątpliwości. Twoja wróżka musi wyklarować w odczycie to, co nie jest dla Ciebie do końca zrozumiałe. Im bardziej będziesz się czuła komfortowo, tym przejrzystsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały znaczenie tak samo dla ciebie, jak i dla wróżki.

  Konkretne pytania

  Możesz iść do wróżki, aby zgromadzić dane na temat dokładnych rzeczy. Między innymi, pragniesz się dowiedzieć, czy osoba, z którą się spotykasz, jest dla Ciebie pasująca lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najkorzystniejszą opcją. Zadawanie naturalnych pytań może być użyteczne tak samo dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona zdawała sobie sprawę, na czym się skupić. Przeżycie pójścia do wróżki, bez względu na to, czy jest to rozmowa online, czy także fizyczna wizyta, może okazać się przytłaczające. Zdarza się tak, że odczyty mogą nie zawierać dla Ciebie sensu w chwili spotkania. Ale znaczenia na pewno lada moment się rozwikłają. Bez ustanku będą znaki, na które należy skierować uwagę, które są połączone z twoim odczytem. Wróżka pokieruje cię, abyś odkryła więcej o sobie i o tym, co potrafisz, aby mieć większą kontrolę nad swoim życiem. Te odczyty pomogą Ci co więcej zrozumieć, w jaki sposób Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Kontakt do wróżki online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  "Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

  Pani Agnieszka


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.