Pokonywanie różnych blokad

Nie wszystkie komplikacje, z którymi ludzie mają do czynienia, są widoczne. Wróżki mogą dotrzeć do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wybawić cykle karmiczne, okaleczenia z z okresu dziecięcego i wszelkie rozżalenia, których możesz się trzymać.

Zrozumienie regresji przeszłego życia

Dlaczego chodzimy do wróżek ?

Wróżki są w stanie zgłębiać twoje przeszłe życia i pomóc ci uświadomić sobie, jak niektóre kwestie odzwierciedlają twój trwający cykl życia. Zyskasz wiele jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

Potrzeba stania się osobą wysłuchaną

Człowiek może chcieć tylko, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie może mieć charakter terapeutyczny.

Podniesienie poziomu empatii

Pewni ludzie bawią się w obwinianie się i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zapewnia bezstronne spojrzenie na sytuację, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla innych.

Większa jasność

Ludzie mogą uzyskać jasność, otrzymując więcej wiadomości od wróżki i zdekonstruować wszelkie fałszywe przekonania, przypuszczenia i postrzeganie w swojej egzystencji.

Zwiększenie pewności siebie

Ludzie często lekceważą swoje przeczucia, sądząc, że ich założenia są bezzasadne. To może sprawić, że sporo osób poddaje w wątpliwość swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł płatał im figle. Wróżba jest w stanie uwierzytelnić poprawność podejrzeń lub niepewności. Poza tym, może to prowadzić do większego poczucia siły, co potrafi znacznie polepszyć pewność siebie.

Pokazanie rzeczy niewyobrażalnych

Nasze umysły są w stanie być naszym najmocniejszym skomplikowaniem, powstrzymując nas od zobaczenia odmiennych możliwości. Osoba z zewnątrz, obserwująca z zewnątrz, może zobaczyć rzeczy z innego punktu widzenia, proponując Ci więcej możliwości, których wcześniej nie rozważałaś.

Dobre przygotowanie

Nic nie jest zapisane w kamieniu. Istnieje jednak możliwość, że pewne wydarzenia się zdarzą. Wróżka pomoże Ci przygotować się na to, co prawdopodobnie zmierza w Twoją stronę.

Podniesienie intuicji

Jeśli nie dowierzałeś swoim odczuciom, pobranie takich samych informacji zwrotnych od wróżki jest w stanie pomóc Ci lepiej zaufać swojemu rozumowi. Po jakimś czasie osiągniesz większe zaufanie do tej zdolności, co w dużym stopniu będzie miało wpływ na twoje rozeznanie w życiu.

Alternatywa

Wszyscy mamy możliwości, które pozwalają nam dokonywać rozsądnych wyborów. Natomiast możemy nie być świadomi wszystkich możliwości, które posiadamy. Czytanie z kart potrafi pokazać rozmaite ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś kwestię.

Pomoc pupilom domowym

Chociaż znaczna część ludzi nie rozumie wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące istoty posiadają swój własny język. Wróżki, które pracują ze zwierzętami, mogą przeżywać energię zwierzęcia i przenosić te wiadomości jego właścicielowi.

Uzyskanie równowagi emocjonalnej

Posiadanie jasności i balansu w życiu jest sprzyjające dla Twojej pewności siebie, co też pozytywnie odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

Oczyszczanie energetyczne

Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, potrafią zobaczyć, w którym miejscu konkretna osoba może mieć energetyczne zatory. Są w stanie również polecić różne kryształy lub ćwiczenia, aby pomóc oczyścić czakry i odtworzyć równowagę ciała.

Większa pewność przy podejmowaniu wyborów

Nie wykluczone, że konkretna osoba chce podjąć niełatwą decyzję, natomiast nie jest pewna jej konsekwencji. Wróżka jest w stanie odkryć różne ewentualne zdarzenia w taki sposób, że te decyzje mogą być postanowione z wyższym poziomem pewności.

Poradnictwo w żałobie

Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne mogą dać idealną kurację dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich bliskich.

Skontaktowanie się z przewodnikiem duchowym

Wszyscy posiadamy przewodników duchowych, którzy nas obserwują. Jednak to połączenie musi być rozwijane. Wróżki posiadają duchową zdolność do nawiązywania takich połączeń i są w stanie udzielić Ci pomocy w tej sprawie.

Pokazanie drogi

Czasami ludzie po prostu potrzebują informacji zwrotnej, aby byli w stanie pozostać na poprawnej drodze. Wróżki mogą uwidocznić Ci obszary, które potrzebują naprawy.

Kontakt z bliskimi, którzy odeszli

Wróżki są w stanie dotrzeć do innych sfer w charakterze medium pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy odeszli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie mogą zyskać wszystkie dodatkowe informacje, które ich bliscy mają dla nich.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Dlaczego chodzimy do wróżek ?

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

Pani Danuta


opinie

"Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

Pani Gosia


opinie

“Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

Pani Urszula


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2022

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.