4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Pokonywanie różnych blokad

  Nie wszystkie komplikacje, z którymi ludzie mają do czynienia, są widoczne. Wróżki mogą dotrzeć do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wybawić cykle karmiczne, okaleczenia z z okresu dziecięcego i wszelkie rozżalenia, których możesz się trzymać.

  Zrozumienie regresji przeszłego życia

  Dlaczego chodzimy do wróżek ?

  Wróżki są w stanie zgłębiać twoje przeszłe życia i pomóc ci uświadomić sobie, jak niektóre kwestie odzwierciedlają twój trwający cykl życia. Zyskasz wiele jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

  Potrzeba stania się osobą wysłuchaną

  Człowiek może chcieć tylko, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie może mieć charakter terapeutyczny.

  Podniesienie poziomu empatii

  Pewni ludzie bawią się w obwinianie się i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zapewnia bezstronne spojrzenie na sytuację, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla innych.

  Większa jasność

  Ludzie mogą uzyskać jasność, otrzymując więcej wiadomości od wróżki i zdekonstruować wszelkie fałszywe przekonania, przypuszczenia i postrzeganie w swojej egzystencji.

  Zwiększenie pewności siebie

  Ludzie często lekceważą swoje przeczucia, sądząc, że ich założenia są bezzasadne. To może sprawić, że sporo osób poddaje w wątpliwość swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł płatał im figle. Wróżba jest w stanie uwierzytelnić poprawność podejrzeń lub niepewności. Poza tym, może to prowadzić do większego poczucia siły, co potrafi znacznie polepszyć pewność siebie.

  Pokazanie rzeczy niewyobrażalnych

  Nasze umysły są w stanie być naszym najmocniejszym skomplikowaniem, powstrzymując nas od zobaczenia odmiennych możliwości. Osoba z zewnątrz, obserwująca z zewnątrz, może zobaczyć rzeczy z innego punktu widzenia, proponując Ci więcej możliwości, których wcześniej nie rozważałaś.

  Dobre przygotowanie

  Nic nie jest zapisane w kamieniu. Istnieje jednak możliwość, że pewne wydarzenia się zdarzą. Wróżka pomoże Ci przygotować się na to, co prawdopodobnie zmierza w Twoją stronę.

  Podniesienie intuicji

  Jeśli nie dowierzałeś swoim odczuciom, pobranie takich samych informacji zwrotnych od wróżki jest w stanie pomóc Ci lepiej zaufać swojemu rozumowi. Po jakimś czasie osiągniesz większe zaufanie do tej zdolności, co w dużym stopniu będzie miało wpływ na twoje rozeznanie w życiu.

  Alternatywa

  Wszyscy mamy możliwości, które pozwalają nam dokonywać rozsądnych wyborów. Natomiast możemy nie być świadomi wszystkich możliwości, które posiadamy. Czytanie z kart potrafi pokazać rozmaite ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś kwestię.

  Pomoc pupilom domowym

  Chociaż znaczna część ludzi nie rozumie wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące istoty posiadają swój własny język. Wróżki, które pracują ze zwierzętami, mogą przeżywać energię zwierzęcia i przenosić te wiadomości jego właścicielowi.

  Uzyskanie równowagi emocjonalnej

  Posiadanie jasności i balansu w życiu jest sprzyjające dla Twojej pewności siebie, co też pozytywnie odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

  Oczyszczanie energetyczne

  Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, potrafią zobaczyć, w którym miejscu konkretna osoba może mieć energetyczne zatory. Są w stanie również polecić różne kryształy lub ćwiczenia, aby pomóc oczyścić czakry i odtworzyć równowagę ciała.

  Większa pewność przy podejmowaniu wyborów

  Nie wykluczone, że konkretna osoba chce podjąć niełatwą decyzję, natomiast nie jest pewna jej konsekwencji. Wróżka jest w stanie odkryć różne ewentualne zdarzenia w taki sposób, że te decyzje mogą być postanowione z wyższym poziomem pewności.

  Poradnictwo w żałobie

  Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne mogą dać idealną kurację dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich bliskich.

  Skontaktowanie się z przewodnikiem duchowym

  Wszyscy posiadamy przewodników duchowych, którzy nas obserwują. Jednak to połączenie musi być rozwijane. Wróżki posiadają duchową zdolność do nawiązywania takich połączeń i są w stanie udzielić Ci pomocy w tej sprawie.

  Pokazanie drogi

  Czasami ludzie po prostu potrzebują informacji zwrotnej, aby byli w stanie pozostać na poprawnej drodze. Wróżki mogą uwidocznić Ci obszary, które potrzebują naprawy.

  Kontakt z bliskimi, którzy odeszli

  Wróżki są w stanie dotrzeć do innych sfer w charakterze medium pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy odeszli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie mogą zyskać wszystkie dodatkowe informacje, które ich bliscy mają dla nich.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Dlaczego chodzimy do wróżek ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  “ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.