Wróżba na problemy w małżeństwie

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Masz problemy małżeńskie ?

Każdy, kto miał już przyjemność stanąć na ślubnym kobiercu, czy to kobieta czy mężczyzna, pamięta dzień swojego ślubu do końca życia.

Problemy małżeńskie pomoc

Biała suknia, ślubny welon, obrączki, tłumy gości, bukiety kwiatów, pierwszy taniec, innymi słowy „i żyli długo i szczęśliwie” i wspaniały happy end dłuższego lub krótszego randkowania. Dopiero jednak po ślubie zaczyna się prawdziwe życie, a wraz z nim nieporozumienia i kłótnie. Przyczyny konfliktów mogą być różne: problemy w pracy, stres, zmęczenie powodują, że zmniejsza się nasza tolerancja dla partnera i wzajemne zrozumienie sukcesywnie zanika. Może także dojść do poważniejszych incydentów: choćby zdrady. Zazwyczaj jest jednak tak, że te poważniejsze są wynikiem tych codziennych. Znajomość przyczyn jest w stanie pomóc nam zwalczyć skutki kryzysu w małżeństwie. W jaki sposób je poznać? Wielu małżonków udaje się do poradni psychologicznych i uczęszcza na terapie małżeńskie. Coraz skuteczniejszą metodą zwalczania takich konfliktów stały się ostatnimi czasy… wizyty u wróżki.

Problemy młodych małżeństw

Doprawdy, nie ma się czemu dziwić! Nie od dziś wiadomo, że współczesne wróżki w wielu przypadkach zastępują zawodowych psychologów. Ponadto różnią się od nich wieloma przydatnymi umiejętnościami: nie tylko wysłuchają nas i posłużą nam radą, ale także przepowiedzą naszą przyszłość, ujrzą w niej wszelkie zagrożenia, jakie czyhają na nasz związek i pomogą nam im zapobiec. Wróżka, dzięki tarotowi czy numerologii udzieli odpowiedzi na wszelkie nasze pytania oraz wskaże, jakimi typami osobowości jesteśmy. To z kolei może okazać się kluczowe w procesie ratowania naszego małżeństwa.

Być może nie rozumiemy się tak, jak nam się wydawało, że się rozumiemy? Być może, mimo trzydziestu lat razem, nie znamy się wcale tak dobrze, jak podejrzewaliśmy? Być może, od dnia ślubu, nasze cele, marzenia i aspiracje zmieniły się tak bardzo, że nie potrafimy powiedzieć o nich partnerowi albo, nie wiadomo co gorsze, sami ich sobie nie uświadamiamy? Wszystko to jednak pomoże nam bez problemu odkryć profesjonalna wróżka. Dlatego, jeżeli tylko przeżywacie jakieś mniejsze lub większe kryzysy małżeńskie – zapraszam. Z pewnością otrzymacie upragnioną pomoc.

Moje karty odpowiadają na pytania czym mam się rozwieźć, czy ten mężczyzna jest mi przeznaczony, czy z moim obecnym parterem spędzę resztę swojego życia ? Oraz wiele innych

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Wróżba na problemy małżeńskie, zdrada, kryzys w małżeństwie, wzajemne zrozumienie

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

Pani Ewelina


opinie

" Bardzo bardzo dziękuję :) . Co do sklepów karty utwierdziły nas w przekonaniach :) co do K. cieszymy się. Nadzieja wróciła i pocieszenie:) bardzo dziękuję raz jeszcze pozdrawiam serdecznie"

Pani Joanna


opinie

“ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

Pan Marian


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.