4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wydarzenia sportowe

  Większość ludzi jest naprawdę zrelaksowana, gdy podziwiają sport i są całkiem chętni do dyskusji, co się akurat odbywa na stadionie lub na ekranie. Wykorzystaj to. Klienci doceniają to, co wyjątkowe i naprawdę dla nich – nie ma to jak wydarzenia dające możliwość rywalizowania. Można biegać wspólnie z osobą, z którą nawiązuje się znajomości. Taki początek znajomości to doskonały pomysł.

  Sklep spożywczy

  Gdzie spotkam miłość ?

  Kupowanie jedzenia na lokalnym ryneczku lub ulubionym sklepie jest dobrym pretekstem do znalezienia bratniej duszy. Jest to Twoje naturalne środowisko, prawdopodobnie już je odwiedziłaś, a jeśli nawet nie będzie nikogo godnego Twojej uwagi, kto będzie wędrował przed twoim wózkiem lub zatrzyma się zachęcająco w jednym z działów, to nadal możesz zrobić swoje zakupy i cieszyć się nimi do woli. Niewielkie sklepy mogą być dobrym miejscem do zapoznania bliskiej osoby. W sklepie można poznać fajnego faceta. Pioruny miłości mogą pojawić się wszędzie – również w sklepie spożywczym. Miejsce prozaiczne, ale naprawdę perspektywiczne.

  Czekanie na autobus

  Czekanie w tym samym miejscu i o tej samej porze każdego dnia kreuje bliskość. Widzicie siebie nawzajem i być ze sobą i porozmawiać. Sztuka polega na tym, aby działać nieśpiesznie. Nie smuć się, jeśli osoba, którą jesteś zainteresowana, nie od razu odwzajemnia Twoje emocje; macie mnóstwo czasu. Jest to wyjątkowe miejsce do poznania partnera. Spróbuj, a przekonasz się. Jest to coś, co sprawia, że życie staje się coraz lepsze.

  Sale do wykładów

  Znajdź coś, o czym zawsze chciałaś się dowiedzieć i zapisz się na konferencję. Nawet jeśli nie od razu poznasz tego wymarzonego na zajęciach, to będziesz poza miejscem zamieszkania, będziesz się zyskiwać wiedzę i nawiązywać niezapomniane relacje. Nieraz w gronie kilkunastu osób jedna okaże się bliską osobą. Na pewno warto poszukać doskonałego związku.

  Altruizm

  Bycie swoim najbardziej altruistycznym „ja” jest niełatwe, a posiadanie czegoś wspólnego z inną altruistyczną osobą daje ci wiele zagadnień do dyskusji. Zyskaj pewność tylko, że lubisz samo zajęcie. Pomaganie innym może być ekscytujące. Wolontariat jest nie tylko modą, ale też dobrocią.

  Wakacje i imprezy

  Miejsca imprezowe są jednymi z najlepszych miejsc do znajdowania kogoś, z kim można się potem spotkać. Każdy jest przepełniony pozytywnymi emocjami, otwarty, mniej nerwowy i przygotowany do bycia radosnym i pełnym radości (a to powód tak wielu letnich kontaktów. Zdecydowanie warto wybrać dobre miejsce, poszukać partnera na wiele lat.

  Bary

  Prośba o dołączenie do kogoś, kto siedzi sam, jest trochę niestabilna. Jeśli dana osoba powie „tak”, nie musisz konsumować bez towarzystwa, ale jeśli powie „nie”, możesz stracić ochotę na posiłek lub zestresować się. Jeśli masz nerwy mocne, spróbuj tego. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.. Przez żołądek do serca – takie powiedzenie jest jak najbardziej prawdziwe.

  Kurs tańca

  Taniec jest wyjątkowy sam w sobie, a w szkole tańca w każdej sytuacji możesz zmieniać tancerzy. Jeśli uwielbiasz tańczyć i jesteś w tym świetna i nie przeszkadza Ci, że twoje nogi są deptane dość często, to taniec świetnie spełnia warunki na podryw kogoś, kto być może stanie się Twoją miłością. Szkoła tańca to dobre miejsce na uczucia oraz bliskość.. Polacy uwielbiają dobre emocje, a miłość można znaleźć w szkole tańca. Warto przetańczyć całe życie z jedną osobą.

  Czytelnia

  W niektórych sieciach księgarni można przysiąść w dużym najlepszym dla każdego fotelu i posłuchać kwartetu jazzowego, a nawet porozmawiać. A jeśli zdarzy ci się wypatrzyć jakiegoś wyjątkowego pana przeglądającego najnowszą pozycję twojego ukochanego pisarza, dyskusja o najdrobniejszych szczegółach przy latte lub cappuccino w księgarnianej kawiarni wydaje się kusząca, inteligentna i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. W jakiś sposób bycie poderwanym w w sklepie z książkami wydaje się wyjątkowo sprytne, nie uważasz? Ja jestem za takim rozwiązaniem. W księgarni można poznać pana inteligentnego, ciepłego, miłego.

  Sport indywidualny

  Nawet jeśli doceniasz samotnictwo długodystansowego biegacza, narciarza, alpinisty, kulomiota lub rowerzysty, powołano do życia kluby, które wspierają twoją indywidualność, a jednocześnie organizują doskonałe party. Jeśli natkniesz się na tę samą osobę każdego dnia, zachowaj pogodę ducha i wcale się nie zmieniaj. Być może jesteś blisko bycia z drugim człowiekiem. Kto wie? Podejmij wyzwanie i zawalcz o uczucie.

  Klub fitness

  Kluby fitness mają szerokie spektrum dobrych cech. Jesteś wśród innych ludzi robiących zasadniczo to samo. Miesiącami widzisz tę samą, znajomą grupę ludzi. Zachowaj w pamięci jednak, że większość ludzi w klubie fitness może być zdystansowana, więc bądź nastawiona na długofalowe aktywności. Aktywni zawsze zyskują. Nie ma co do tego wątpliwości. Panie dynamiczne i aktywne łatwo ułożą sobie życie. Nie ma to jak miłość i ciepłe uczucia.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Gdzie spotkam miłość ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

  Pan Tomasz


  opinie

  “Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  opinie

  “ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.