4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżba z zapałek

  Wysyp zapałki na stół, po czym lewą dłonią weź garść i rozpocznij odkładanie ich, odliczając kolejno: kawaler, rozwodnik, wdowiec, kawaler… Jeśli przy ostatniej zapałce wypadnie kawaler, to wyjdziesz za mąż za kawalera, jeśli rozwodnik to za rozwodnika, a wdowiec to za wdowca.

  Płonące kartki

  Jeśli chcesz sprawdzić, jak mocny jest twój związek, zapal w tej samej chwili dwie kartki papieru. Jedna z nich symbolizuje ciebie, druga twojego ukochanego. Kartka, która spali się pokaźniejszym płomieniem, ukaże osobę kochającą mocniej.

  Wylosuj imię męża i inne wróżby

  Kartki na wodzie

  Przygotuj: korki od wina, karteczki z imionami męskimi i żeńskimi, miskę z wodą, szpilki.
  Do korków od wina doklej karteczki z imionami męskimi, a dalej połóż je w wodzie wraz z korkiem z imieniem kobiety. Ten korek, który się z nim połączy, wskaże imię przyszłego partnera.

  Rzut obuwiem

  Pozbywamy się buta z lewej nogi, stajemy przeciwnie do drzwi i rzucamy go za siebie. Jeśli but będzie czubkiem wskazywał wyjście symbolizuje to, że właścicielka błyskawicznie znajdzie swego wybranka.

  Pierwsza spotkana osoba

  Gdy w wigilię Andrzeja wyjdziesz z domu i spotkasz pierwszego mężczyznę / pierwszą kobietę, musowo zapytaj go / ją o imię. Musisz to zrobić sam i spotkać tego człowieka pierwszy raz w życiu. Jego imię będzie imieniem Twojego przyszłego męża / przyszłej wybranki.

  Wróżba ze szpilek i kartki

  Na dużej kartce papieru wypiszcie wszelakie męskie imiona, jakie przyjdą Wam do głowy. Dalej przewróćcie kartkę na drugą stronę, zakręćcie kilka razy, aby nie oszukiwać i wyznaczcie punkt w dowolne miejsce. Właśnie poznałaś imię swojego przyszłego męża!

  Czarodziejskie karteczki papieru

  Na białych karteczkach wypunktuj imiona męskie niewidocznym tuszem. Kiedy wyschnie, czarodziejskie karteczki wsadź do kapelusza. Po wylosowaniu sprawdź imię przyszłego lubego nad płomieniem świecy, który ukaże napis.

  Łódeczki

  Przygotujcie papierowe łódeczki lub zróbcie je z łupinek orzecha. Każdą z nich musicie podpisać żeńskimi i męskimi imionami. Łódeczki puszczamy na wodzie, a właściciele tych, które się spotkają, mogą kiedyś zostać parą.

  Wróżby z lanego wosku

  Potrzebujecie świecy i starego klucza z większym otworem. Rozgrzany, w stanie ciekłym wosk ostrożnie wlewacie przez ucho od klucza wprost do pojemnika z zimną wodą. Kształt, który wytworzycie trzeba oświetlić latarką, a cień widoczny na ścianie ma wizualizować… No właśnie, co? Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia.

  Wróżenie z jabłka

  Każda z Was wybiera jabłko i pozbywa się jego skórki tak, aby zrobić jak najdłuższą obierkę. Rzucamy ją za siebie przez lewe ramię i analizujemy literę, którą utworzyła się na podłodze. To szansa na poznanie imienia swojego wybranka.

  Kwiatek i liść wiśni

  W Andrzejki musimy zebrać parę liści wiśni i włożyć do wody. Jeżeli którakolwiek z gałązek puści pąki do 24 grudnia, jest to oznaka, że w najbliższych miesiącach znajdzie się drugą połówkę i przeżyje z nią niesamowite chwile.

  Losowanie miłosne

  Potrzebujecie obrączki, różańca i zielonego listka. Każdy z tych przedmiotów oznacza zgodnie z kolejnością: prędki ślub, stan zakonny i staropanieństwo. Należy ulokować je pod trzema spodeczkami, kilka razy zmienić położenie dla niepoznaki i po kolei losować.

  Wróżba słowiańska

  Grupa panien ustawia się w kole, po którego środku stanie mężczyzna z oczami zakrytymi chustą. Dziewczyny powinny trzymać się za ręce i podjąć taniec w wybranym przez siebie kierunku. Kawaler też powinien parę razy się obrócić, a następnie wskazać którąś pannę, kiedy ich taniec ustanie. Ta, którą wskaże, najszybciej się ożeni.

  Karciane wróżby ślubne

  Odpal świeczkę i weź talię do ręki. Właściwie ją przetasuj i głośno zadaj pytanie: „kiedy wyjdę za mąż”. W zależności od tego, który karciany kolor wylosujesz, taką przyszłość sobie wywróżysz. Kier – na przestrzeni kilku miesięcy. Karo – nie za rok, ale wkrótce. Trefl – staniesz przed ołtarzem za parę lat, ale czeka cię sporo komplikacji, Pik – nigdy.

  Wróżby z róży

  W noc andrzejkową obierz jej płatki, wsadź je do koperty, szczelnie ją zaklej i schowaj pod poduszkę. Tuż przed snem zapytaj „kiedy wyjdę za mąż?” i chwilę rozmyślaj nad tą doskonałą wizją. Jeśli tej nocy przyśni ci się ołtarz, welon lub coś, co ma związek z małżeństwem, znaczy to, że ożenisz się w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.

  Wyścigi z butami

  Potrzebujecie swoich lewych butów. Kładziecie je kolejno, jeden za drugim, zaczynając od położenia, które znajduje się najdalej od drzwi wejściowych. Pierwsze ustawienie powinna zrobić osoba, która nie bierze udziału w zabawie. Ustawiajcie je do momentu, w którym but przekroczy próg domu. Jego właścicielka ożeni się prędzej niż pozostałe panny.

  Wróżby z igieł

  Już jesteś w związku? Przekonaj się, czy twój luby to ten jedyny. Puść na wodę dwie igły i zobacz czy się złączą. W w tym wypadku symbolika jest jednoznaczna.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wylosuj imię męża i inne wróżby

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.