4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Związek partnerski

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżba dla Twojego związku

  Na czym polega związek partnerski? Wielu z nas zastanawia się nad tym nie od dziś. Bo, najogólniej rzecz biorąc, związek partnerski to taki, w którym, jak sama nazwa wskazuje, jesteśmy z naszym wybrankiem / wybranką równoprawnymi partnerami.

  Na czym polega związek partnerski ?

  Nie ma tu więc miejsca ani na dojście do głosu poglądów czy zachowań właściwych stereotypowym męskim szowinistom, ani na dojście do głosu poglądów czy zachowań właściwych stereotypowym feministkom. Ot, pełna równość i współpraca. Oczywiście, każdy z nas partnerstwo wyobraża sobie zupełnie inaczej. Stąd właśnie tak trudno jest zbudować związek partnerski. Pewne elementy jednak klarują się już na samym początku znajomości: jeśli ważne są dla nas zrozumienie, akceptacja, wzajemny szacunek i jeśli nasz związek jest związkiem pełnym uczuć, możemy być pewni, że jesteśmy na jak najlepszej drodze do zbudowania szczęśliwego partnerskiego związku. Partnerstwo to, rzecz jasna, także mniej lub bardziej ważne drobiazgi, jak choćby podział obowiązków. Nie może być przecież tak, że tylko jedna osoba sprząta, gotuje, pierze i tak dalej, podczas gdy druga siedzi na kanapie, czytając gazetę czy oglądając telewizję.

  Związek partnerski – wróżba

  Partnerstwo dobrze więc zacząć od umowy, kto się czym zajmuje. Prawdą jest, że stworzenie związku partnerskiego jest nie lada sztuką. Nie ma jednej uniwersalnej recepty, jak go osiągnąć. Bez wątpienia jednak nie zaszkodzi, poza głębokim uczuciem, opanowanie sztuki kompromisu, a także cierpliwość, wyrozumiałość czy też zdolność negocjacji. Jednym parom łatwiej jest osiągnąć porozumienie. Inne potrzebują wielu lat na to, by wypracować sobie swój własny system i stworzyć partnerski związek. W końcu taki związek to prawdziwy skarb!

  Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

  Internet miał ogromny wpływ na nasze życie i społeczeństwo w wielu dziedzinach. Oto kilka sposobów, w jakie Internet zmienił nasze życie:

  1. Komunikacja: Internet umożliwił natychmiastową komunikację na odległość za pomocą poczty elektronicznej, komunikatorów, mediów społecznościowych i wideorozmów. Dzięki temu możemy być w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną i kolegami z pracy bez względu na odległość.
  2. Dostęp do informacji: Internet jest ogromnym źródłem informacji. Dzięki wyszukiwarkom internetowym możemy szybko znaleźć odpowiedzi na pytania, szukać informacji na temat zdrowia, nauki, historii, kultury i wielu innych dziedzin.
  3. Edukacja: Internet stał się ważnym narzędziem edukacyjnym. Dostęp do kursów online, materiałów edukacyjnych i platform e-learningowych pozwala na zdobywanie wiedzy i umiejętności z dowolnego miejsca na świecie.
  4. Praca zdalna: Rozwinięcie technologii internetowych umożliwiło pracę zdalną, co pozwala ludziom wykonywać swoje zawody z dowolnego miejsca na świecie, co wpływa na równowagę między pracą a życiem prywatnym.
  5. Rozrywka: Internet stał się głównym źródłem rozrywki. Dostęp do treści multimedialnych, strumieniowania filmów, muzyki, gier online i aplikacji rozrywkowych umożliwia nam spędzanie czasu wolnego w różnorodny sposób.
  6. Handel online: Internet stał się miejscem, w którym dokonuje się zakupów online. Sklepy internetowe pozwalają na zakupy bez wychodzenia z domu, co znacząco zmieniło branżę handlową.
  7. Społeczność i mediów społecznościowe: Platformy społecznościowe umożliwiają ludziom łączenie się w społeczności online, dzielenie się swoimi zainteresowaniami i komunikację z innymi na całym świecie.
  8. Rozwój biznesu: Internet pozwolił na rozwijanie nowych rodzajów biznesów online, a także zwiększenie zakresu działalności i dotarcie do globalnego rynku.
  9. Służba zdrowia: Internet dostarcza informacje o zdrowiu i umożliwia telemedycynę, co może pomóc w konsultacjach zdrowotnych i śledzeniu stanu zdrowia.
  10. Polityka i aktywizm społeczny: Internet umożliwia aktywizm społeczny i rozprzestrzenianie informacji na temat ważnych kwestii społecznych i politycznych.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Związek partnerski – wróżba, na czym polega związek partnerski ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.