4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wnioski z dużej ilości badań przedstawiają dane, które mogą wskazywać na większe prawdopodobieństwo tego, jaka jest płeć dziecka, którego oczekujesz.

  (Dziewczynka) Dziecko jest pośladkowe

  Jeżeli już zakończyłaś 32 tydzień ciąży, a twój maluszek ciągle jest uparcie w dole, głową do góry to być może nadszedł czas, aby pomyśleć o zakupach dla małej dziewczynki!

  (Dziewczynka) Jesteś pod wpływem silnego stresu

  Wróżby na płeć dziecka

  Naukowcy mówią, że im bardziej byłaś zdenerwowana w momencie poczęcia dziecka, tym bardziej prawdopodobne jest, że urodzisz dziewczynkę. Dzieje się tak z takiego powodu, że dziewczynki mogą być mniej podatne na niekorzystne warunki w łonie kobiecym niż chłopcy. Dla przykładu w jednym z niewielkich badań przeprowadzonych w 2019 roku dowiedziono, że przyszłe mamy, które informowały, że doświadczają sytuacji stresowych, częściej wydawały na świat córki.

  (Dziewczynka) Zapominasz o swoich sprawach dość często

  Z bliżej nieokreślonych powodów niektóre badania sugerują, że kobiety, które wydały na świat dziewczynki, konsekwentnie mają słabsze osiągnięcia w testach pamięci – szczególnie w obszarach umiejętności słuchania, obliczania i wizualizacji – kiedy porównamy je z mamami spodziewającymi się synów.

  (Chłopiec) Jesz więcej podczas ciąży niż wcześniej

  To będzie chłopiec czy dziewczynka? To, co masz ochotę jeść może być wskazówką. Istnieje badanie, podczas którego prześledzono dietę przyszłych mam i okazało się, że matki w ciąży z chłopcami spożywały około 10 procent więcej kalorii niż te oczekujące dziewczynek. Skąd ten większy apetyt? Badający podejrzewają, że testosteron wydzielany przez synów może przekazywać ich matkom informację, by więcej jadły. To miałoby wyjaśnić, z jakiego powodu chłopcy są zazwyczaj więksi po urodzeniu niż dziewczynki.

  (Chłopiec) Masz cukrzycę ciążową

  Wybrane badania dowiodły, że kobiety w ciąży z synami są w większym stopniu narażone na rozwój cukrzycy ciążowej – stanu ciąży który charakteryzuje się podniesionym poziomem glukozy we krwi – niż ciężarne noszące córki. Naukowcy nie mają pewności, z jakiego powodu męski płód prowadzi do większych zmian metabolicznych związanych z ciążą niż płód dziewczynki, ale wnioski powyższe wydają się poparte nie tylko jednym badaniem.

  (Chłopiec) Jadłaś wysokokaloryczną dietę w czasie poczęcia

  Jedno z badań wykazało, że przebywanie na diecie wysokokalorycznej w momencie zapłodnienia i regularne poranne posiłki zwiększają szanse na urodzenie chłopca. Prowadzący badania odkryli, że 56 procent kobiet z najwyższym spożyciem kalorii w chwili poczęcia miało chłopców, w porównaniu z jedynie 45 procentami wśród pań u których spożycie kalorii było najniższe.

  (Chłopiec) Zaczęłaś lubić jeść inne rzeczy

  Masz awersję do jedzenia, nawet takiego, które jadłaś dotąd z przyjemnością? Naukowcy twierdzą, że im większe obrzydzenie do jedzenia odczuwa ciężarna, tym większa szansa, że jest w ciąży z chłopcem. Powód? Awersja do przyjmowania pokarmów ma związek z tym, jak działa układ odpornościowy przyszłej matki, która stara się chronić swoje dziecko.

  (Dziewczynka) Poranne mdłości dają Ci się we znaki

  Większość kobiet w ciąży doświadcza w jakimś stopniu nudności o poranku, kiedy oczekują dziecka. Jednak niektóre mamy mają znacznie trudniej, skarżąc się na intensywne mdłości oraz wymioty. Badania wykazały, że kobiety, które są w ciąży z córkami, mogą być bardziej narażone na nudności i wymioty podczas ciąży. Wyniki takie były jeszcze mocniej powiązane z przyszłymi matkami, które uskarżają się na niezwykle silne mdłości w godzinach porannych.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby na płeć dziecka

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

  Pani Iwona


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Witam, Bardzo dziękuję za wróżbę. Opis mojej osoby mogłabym powiedzieć, ze w 100% zgodny z rzeczywistością.. :) Niesamowite! A reszta jeżeli tylko się spełni, będę bardzo szczęśliwą osobą :) Już sama myśl o tym jest miła :) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,"

  Pani Kamila


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.