4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Zaakceptowanie strachu

  Naucz żyć się się z tym, że strach będzie Ci towarzyszył i może pojawić się w sytuacjach, gdy podejmujesz się działań, które są dla Ciebie czymś całkowicie nowym lub powodują, że musisz opuścić swoją strefę komfortu. Jest coś dziwnego i przyprawiającego o dreszcze, gdy wyruszasz zdobywać nowe nieodkryte dotąd miejsca nie posiadając gwarancji, że Ci się to przedsięwzięcie powiedzie i odniesiesz sukces. Nie dopuszczaj do tego, aby powstrzymywało Cię to przed zrobieniem czegoś nowego.

  Świadomość występowania strachu

  Jak pokonać strach ?

  Jak tylko poczujesz strach, zaakceptuj, że Cię dopadł i że jest to coś absolutnie naturalnego – odczuwać strach. Strach po prostu występuje gdy spotykasz się z czymś nowym, bądź gdy w Twoim życiu pojawiają się jakieś trudności lub niepewności.

  Próba zapanowania nad strachem

  Kiedy pogodzisz się z tym, że odczuwasz lęk, opanuj swój strach i zamień go w swojego sojusznika. Daj sobie moment, aby w zaakceptować emocje, które przez Ciebie przepływają. Zdaj sobie z nich sprawę, jednak nie dopuść do tego, aby Cię ograniczały i sprawiły, że nie dasz rady funkcjonować normalnie.

  Nazwij swoje największe strachy

  Nazwij na spokojnie, co powoduje Twój lęk i czemu właściwie się tego boisz. Odpowiedz sobie na pytanie, czy moje obawy są faktycznie straszne i uzasadnione, biorąc pod uwagę sytuację, w które aktualnie się znajdujesz? Zrozumienie źródeł i przyczyn naszych obaw pomaga nam zrozumieć, co tak naprawdę czujemy i skąd się to bierze.

  Przejmij kontrolę nad lękiem

  Zmierz się ze swoim strachem starając się wciąż robić chociażby jedną rzecz, która przywołuje Twój strach przez którą czujesz strach, bez względu na to, jak trywialne mogą być działania jakie podejmiesz. Badania mówią o tym, że wielokrotne próbowanie konfrontacji z tym, czego się obawiamy obniża naszą reakcję psychologiczną na takie sytuacje. Powoduje, że jesteśmy gotowi aby dużo lepiej je znieść lub nawet całkowicie przestać się bać.

  Poszukaj ludzi, którzy pokonali swoje lęki

  Zdobądź się na rozmowę z kimś, kto obecnie lub w przeszłości robił rzeczy podobne do tych, które Ty chcesz zrobić, jednak obawiasz się, że sobie nie poradzisz. Spytaj go, czy również doświadczał lęku i czy bał się podczas ich wykonywania, a jeżeli tak, jak sobie z nim radził i co mu pomagało.

  Strach istnieje tylko w naszej głowie

  Im częściej pozwalamy, aby nasz umysł analizował, kreował różne negatywne wizje tym mocniej sprawiamy, że zaczynamy niepotrzebnie koloryzować sytuację co znacznie zwiększa w nas strach. Zaczyna nas ona paraliżować i postrzegamy rzeczy jako coś znacznie trudniejszego niż są one tak naprawdę.

  Mózg gadzi

  W prymitywnej części naszego mózgu, w ciele migdałowatym, rodzi się strach, jako jedna z najbardziej naturalnych emocji. Płaty czołowe oraz inne części mózgu wprowadzają logikę do naszego myślenia. W momentach niepokoju dobrze jest do niej wrócić i przemyśleć sprawę. Gdy poczujesz, że boisz się znowu, pomyśl trzeźwo o rzeczywistych zagrożeniach, które właściwie nie istnieją, bo są podyktowane twoim lękiem.

  Przerysuj swoje strachy

  Ta prosta metoda może okazać się zbawienna. Opowiedz komuś, czego się boisz, używając przesadnie wielkich słów i emocji. Powtórz to przynajmniej 3 razy, za każdym razem wyolbrzymiając historię. Zobaczysz, że w końcu to wszystko zwyczajnie wyda Ci się zabawne.

  Zajmij się czymś innym niż strach

  Żeby nie dopuścić do powstania spirali negatywnych myśli, skup swoją uwagę na robieniu czegoś innego. Najlepiej, żeby była to czynność mechaniczna, ale pochłaniająca Cię na dłuższą chwilę.

  Pokochaj swój strach

  Zobrazuj to, czego się boisz. Jak narysujesz swój strach? Jako monstrum z wielkimi zębami? Czy może jest czarną plamą bez twarzy? Przypomina opuszczony, pokryty mgłą las? Postaw strach obok siebie i napisz do niego jakąś pozytywną wiadomość. Pomyśl o tym, że to jest stwór, który może istnieć obok Ciebie, który też ma wolę życia.

  Aktywność fizyczna

  Jazda na rowerze, szybki spacer, pływanie, sporty siłowe, wyrywanie chwastów w ogródku. Każdy wysiłek jest przeciwdepresyjnym ćwiczeniem, ponieważ zwiększa poziom dopaminy i serotoniny w organizmie.

  Włącz Netflix

  Odczujesz ulgę, jeśli przez jakiś czas pobędziesz w pewnej odległości od swoich myśli. Umożliwi ci to seans filmowy, który zajmie Twoje myśli.

  Pamiętaj o oddychaniu

  Kiedy skupisz się na opanowaniu swojego oddechu, licząc głębokie wdechy i wydechy, uspokoisz gonitwę umysłu, która wzmacnia twój niepokój.

  Łono natury

  Jaki widok najbardziej ciebie uspokaja? Często bywa, że jest to natura. Kwiaty, niebo, zwierzęta. Jeśli nie masz przyrody w pobliżu, poszukaj odpowiednich obrazów w internecie.

  Użyj mantr

  Doskonale sprawdzają się buddyjskie mantry typu: „Mogę być wypełniona miłującą dobrocią”, „Jest ze mną zdrowie i szczęście”, „Mogę doświadczyć obfitości”.

  Dużo śmiechu

  Śmiech poprawia odporność, Śmiech powoduje, że słabiej odczuwasz ból, leczy rany, zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Jeśli będziesz lękowi śmiać się w nos, przestanie cię za niego wodzić.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak pokonać strach ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.