Nie jesteś doceniana

Zdarza się, że manager nie docenia twojego zaangażowania się w rozkwit firmy, nie dostrzega twoich umiejętności, pomija cię przy awansach lub nie pozwala ci angażować się w wyjątkowo wymagające sprawy. Nie da się mieć nadziei na to, by sytuacja miała się gwałtownie zmienić.

Twój szef zaczął Cię olewać

Nie potrafisz dogadać się z szefem, by nadać projektowi właściwy tor. Twoje idee nikogo nie obchodzą, e-maile pozostają bez odpowiedzi, a sama jesteś zdania, że jesteś szczęściarą, w momencie kiedy udaje ci się złapać kierownika w toalecie. Wygląda na to, że jesteś odsuwana na boczny tor.

Czy stracę pracę ?

Twoja firma staje się niewypłacalna

Twój research doprowadził do tego, że zdałaś sobie sprawę, iż firma nie przędzie dobrze. Nie przynosi zysków, nie rozwija się. Biurka kolegów z pracy są puste, ze względu na to, że nie ma zadań, które mogliby wykonywać. To oznacza, że firma idzie na dno. Tym bardziej nie należy w niej tkwić, jeśli szef nie pofatygował się, by cię o tym poinformować.

Praca nie daje ci wyzwań

Twoje zawodowe zadania, manager czy współpracownicy nie przyczyniają się do tego, że czujesz, abyś realizowała w pracy wyzwania. A przez to przegrywasz możliwość na rozkwit.

Robotyzacja pracy

Stajesz się zbędna, nieaktualna, możesz być zastąpiona przez nowe technologie.

Wynagrodzenie i stanowisko pozostaje bez zmian

Robisz to samo przez ponad dwa lata, nie otrzymujesz pokaźniejszego wynagrodzenia ani podwyżki, a zakres spraw, które są tobie powierzane, nie zwiększa się. Niektórzy mogą lubić pracować bez ustanku nad tymi samymi projektami, nikt jednak nie znosi pracować podczas gdy wie, że nic więcej go w firmie nie czeka.

Nikt nie oczekuje od Ciebie, że się poprawisz

Kiedy starasz się zmodyfikować swoją pozycję w firmie, zwiększyć zakres swoich obowiązków albo nakierować swoją karierę na odrobinę inny tor, a wszystko jest odrzucane – to czas, aby rozejrzeć się za inną pracą.

Czujesz się zbyt pewnie

Status quo niekiedy przynosi poczucie zbyt dużego komfortu.

Brak wsparcia dla twojego planu rozwoju

Zdarza się, że kierownik pyta się o twoje zamierzenia i plany, ale w ostateczności nie zwraca na nie uwagi

Zachowania niesprawiedliwe

Często spostrzegasz, że twoi koledzy otrzymują propozycje, na które ty nie możesz liczyć.

Przestałaś być faworyzowana

Jeśli nie jest ulubieńcem członków managementu, którzy przy podarowaniu awansów czy premii preferują swoich faworytów, możesz na długo pozostać na stanowisku, które już piastujesz.

Nie jesteś rozważana jako członek ekipy

Jeżeli nie czujesz się członkiem zespołu i nie wnosisz nic do niej, nie powinnaś z uporem próbować się w niej zadomowić.

Nudna rutyna

Twoja praca jest niebywale mechaniczna, pochłania cię monotonia. Kiedy twoja pozycja zawodowa zdaje ci się statyczna, trudna do poruszenia i nie widzisz nadziei na rozwój czy podwyżkę zakresu odpowiedzialności, to sygnał, że znalazłaś się w patowej sytuacji.

Firma szuka osób na zewnątrz firmy

Jeżeli będziesz pewna, że przedsiębiorstwo preferuje zatrudniać na wyższe posady ludzi z zewnątrz, zamiast dawać możliwość podwyżki swoim podwładnym, jesteś w stanie dojść do wniosku, że nie jest to miejsce, w którym twoja kariera mogłaby się rozwinąć.

Wartości firmy są inne od Twoich

Czy chodzi o różnice kulturowe, różnorodne podejście do aspektów środowiskowych, odpowiedzialności społecznej czy etyki – nieistotne. Jeżeli zauważasz, że występują pewne kontrasty pomiędzy twoimi wartościami a wartościami wyznawanymi przez firmę, nie powinnaś wiązać z nią swojej przyszłości.

Nie jesteś doceniana

Na horyzoncie nie widać pochwały. Niezależnie od tego, co robisz, nie jesteś szanowana. Mogłabyś dla firmy przenieść góry, a i tak nikt by tego nie dostrzegł.

Nikt nie pyta się o Twoje cele

Nikogo nie obchodzi to, jakie są twoje cele zawodowe ani późniejsze plany.

Utrata entuzjazmu

Stale czujesz się tak samo co w poniedziałek rano. To, co dawniej dawało ci zadowolenie, teraz jest dla ciebie męką. Praca nie stawia ci wyzwań i nie budzi u ciebie entuzjazmu.

Niesprawiedliwe wynagradzanie

Choć może wydawać się to nietypowe, za niepokojący sygnał trzeba uznać tak samo bycie wynagradzanym zbyt nisko, jak i pensje mocno przewyższającą rynkowe stawki.

Twoje zdanie przestało się liczyć

Twój głos nie jest więcej dostrzegalny a to, co mówisz nie ma znaczenia. Często pracodawca jest zdenerwowany, kiedy proponujesz nowe inicjatywy. To jest sytuacja patowa, w której pracodawcy wolą, by pracownicy nie trzęśli łodzią. Dla wielu osób jest to sytuacja nie do przebolenia.

Źródło: https://blog.otylia.pl/czy-strace-prace/

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Czy stracę pracę ?

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

Pani Katarzyna


opinie

"Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

Pani Iwona


opinie

"Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2022

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.