4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Nie jesteś doceniana

  Zdarza się, że manager nie docenia twojego zaangażowania się w rozkwit firmy, nie dostrzega twoich umiejętności, pomija cię przy awansach lub nie pozwala ci angażować się w wyjątkowo wymagające sprawy. Nie da się mieć nadziei na to, by sytuacja miała się gwałtownie zmienić.

  Twój szef zaczął Cię olewać

  Nie potrafisz dogadać się z szefem, by nadać projektowi właściwy tor. Twoje idee nikogo nie obchodzą, e-maile pozostają bez odpowiedzi, a sama jesteś zdania, że jesteś szczęściarą, w momencie kiedy udaje ci się złapać kierownika w toalecie. Wygląda na to, że jesteś odsuwana na boczny tor.

  Czy stracę pracę ?

  Twoja firma staje się niewypłacalna

  Twój research doprowadził do tego, że zdałaś sobie sprawę, iż firma nie przędzie dobrze. Nie przynosi zysków, nie rozwija się. Biurka kolegów z pracy są puste, ze względu na to, że nie ma zadań, które mogliby wykonywać. To oznacza, że firma idzie na dno. Tym bardziej nie należy w niej tkwić, jeśli szef nie pofatygował się, by cię o tym poinformować.

  Praca nie daje ci wyzwań

  Twoje zawodowe zadania, manager czy współpracownicy nie przyczyniają się do tego, że czujesz, abyś realizowała w pracy wyzwania. A przez to przegrywasz możliwość na rozkwit.

  Robotyzacja pracy

  Stajesz się zbędna, nieaktualna, możesz być zastąpiona przez nowe technologie.

  Wynagrodzenie i stanowisko pozostaje bez zmian

  Robisz to samo przez ponad dwa lata, nie otrzymujesz pokaźniejszego wynagrodzenia ani podwyżki, a zakres spraw, które są tobie powierzane, nie zwiększa się. Niektórzy mogą lubić pracować bez ustanku nad tymi samymi projektami, nikt jednak nie znosi pracować podczas gdy wie, że nic więcej go w firmie nie czeka.

  Nikt nie oczekuje od Ciebie, że się poprawisz

  Kiedy starasz się zmodyfikować swoją pozycję w firmie, zwiększyć zakres swoich obowiązków albo nakierować swoją karierę na odrobinę inny tor, a wszystko jest odrzucane – to czas, aby rozejrzeć się za inną pracą.

  Czujesz się zbyt pewnie

  Status quo niekiedy przynosi poczucie zbyt dużego komfortu.

  Brak wsparcia dla twojego planu rozwoju

  Zdarza się, że kierownik pyta się o twoje zamierzenia i plany, ale w ostateczności nie zwraca na nie uwagi

  Zachowania niesprawiedliwe

  Często spostrzegasz, że twoi koledzy otrzymują propozycje, na które ty nie możesz liczyć.

  Przestałaś być faworyzowana

  Jeśli nie jest ulubieńcem członków managementu, którzy przy podarowaniu awansów czy premii preferują swoich faworytów, możesz na długo pozostać na stanowisku, które już piastujesz.

  Nie jesteś rozważana jako członek ekipy

  Jeżeli nie czujesz się członkiem zespołu i nie wnosisz nic do niej, nie powinnaś z uporem próbować się w niej zadomowić.

  Nudna rutyna

  Twoja praca jest niebywale mechaniczna, pochłania cię monotonia. Kiedy twoja pozycja zawodowa zdaje ci się statyczna, trudna do poruszenia i nie widzisz nadziei na rozwój czy podwyżkę zakresu odpowiedzialności, to sygnał, że znalazłaś się w patowej sytuacji.

  Firma szuka osób na zewnątrz firmy

  Jeżeli będziesz pewna, że przedsiębiorstwo preferuje zatrudniać na wyższe posady ludzi z zewnątrz, zamiast dawać możliwość podwyżki swoim podwładnym, jesteś w stanie dojść do wniosku, że nie jest to miejsce, w którym twoja kariera mogłaby się rozwinąć.

  Wartości firmy są inne od Twoich

  Czy chodzi o różnice kulturowe, różnorodne podejście do aspektów środowiskowych, odpowiedzialności społecznej czy etyki – nieistotne. Jeżeli zauważasz, że występują pewne kontrasty pomiędzy twoimi wartościami a wartościami wyznawanymi przez firmę, nie powinnaś wiązać z nią swojej przyszłości.

  Nie jesteś doceniana

  Na horyzoncie nie widać pochwały. Niezależnie od tego, co robisz, nie jesteś szanowana. Mogłabyś dla firmy przenieść góry, a i tak nikt by tego nie dostrzegł.

  Nikt nie pyta się o Twoje cele

  Nikogo nie obchodzi to, jakie są twoje cele zawodowe ani późniejsze plany.

  Utrata entuzjazmu

  Stale czujesz się tak samo co w poniedziałek rano. To, co dawniej dawało ci zadowolenie, teraz jest dla ciebie męką. Praca nie stawia ci wyzwań i nie budzi u ciebie entuzjazmu.

  Niesprawiedliwe wynagradzanie

  Choć może wydawać się to nietypowe, za niepokojący sygnał trzeba uznać tak samo bycie wynagradzanym zbyt nisko, jak i pensje mocno przewyższającą rynkowe stawki.

  Twoje zdanie przestało się liczyć

  Twój głos nie jest więcej dostrzegalny a to, co mówisz nie ma znaczenia. Często pracodawca jest zdenerwowany, kiedy proponujesz nowe inicjatywy. To jest sytuacja patowa, w której pracodawcy wolą, by pracownicy nie trzęśli łodzią. Dla wielu osób jest to sytuacja nie do przebolenia.

  Źródło: https://blog.otylia.pl/czy-strace-prace/

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy stracę pracę ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.