4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Ustawienie miejsca do spania

  Jednym z najgłówniejszych grzechów dekoracyjnych to ustawienie łóżka w ten sposób, aby nogi były skierowane do drzwi. To nie jedyny powód, aby tak właśnie go nie lokować. Przesądy sądzą, aby chlubić się długim i szczęśliwym życiem, wezgłowie powinno być skierowane na południe.

  Myśliwskie trofea

  Wypchane zdechłe zwierzęta na ścianie to najbardziej spotykana dekoracja w starych drewnianych chatkach i nikt ich już nie chce wieszać na ścianach w swoich pięknych mieszkaniach. Oprócz zwykłych takich ludzkich niechęci do takich „ozdób” to poza tym dostarczają one najgorszy typ pecha, powiązany ze śmiercią.

  Dlaczego mam pecha ?

  Kaktus w domu

  Osoby, które wierzą w przesądy, powinny sobie odpuścić posiadanie kaktusów. Feng shui wskazuje, że rośliny, które są wyposażone w kolce (wszystkie oprócz róż) są przepełnione złą energią oraz pechem dlatego ich właściciel musi być uważny w tej kwestii. Osoby przesądne powinny oprócz kaktusów pozbyć się zwiędłych i suchych kwiatów.

  Niedziałający zegar

  Zegary głównie te pamiątkowe, rodzinne, wręczane w spadku posiadają swój wdzięk. Jednak jeśli się zepsują i nie możemy ich naprawić to lepiej pozbyć się ich z domu. Przesąd twierdzi, że zegar, który przestał tykać raptownie i nieprzewidzianie pokazuje godzinę nieszczęścia. Według Feng shui nieprawidłowo funkcjonujące urządzenia, które pokazują czas, potrafią przynieść mnóstwo szkód.

  Przeczytaj również: https://blog.otylia.pl/jak-osiagnac-szczescie/

  Nieaktualna karta w kalendarzu

  Niedzisiejszy kalendarz to taki sam symbol pecha jak zniszczony zegar. Według przesądów pozostawanie na jakimś dniu jest w stanie rozpocząć serię niepowodzeń. Aby uchronić się przed pechem, lepiej pamiętaj o wyrywaniu przestarzałych kartek kalendarza.

  Popękane lustro

  Według feng shui nie powinno być rozbite, odbarwione i porysowane. Należy je stale czyścić. Dobrze jest dodatkowo nie ustawiać ich naprzeciwko łóżka. Krąży także od bardzo dawna przesąd, że ułamane lustro to siedem lat nieszczęścia. Skaza na własnym odbiciu również nie kojarzy się dobrze.

  Pawie pióro

  Pawie pióra w domu zwiastują trudności w życiu rodzinnym. Przesąd ten ma swoje podłożone w specyfice tego zwierzęcia. Paw jest wielce czujny, w sytuacji niebezpieczeństwa wszczyna donośny alarm. W związku z tym utarło się, że paw może przeczuć nadchodzącą śmierć. Niewykluczone, że stąd w poszczególnych ludziach jest zakorzeniony lęk przed pawimi piórami.

  Źle ustawiona miotła

  Trzeba nie zapominać, że jej odłożenie na miejsce odgrywa kluczową rolę. Po zakończeniu zamiatania miotła a dokładniej jej włosie musi być w pozycji każdorazowo w dół. Ustawiona w przeciwnym kierunku ściągnie do domu pecha i przepędzi miłość.

  Rzeczy

  Przedmioty, które otrzymaliśmy od ludzi, z którymi już nie nie mamy kontaktu, do których chowamy urazę lub pożegnaliśmy się w złej atmosferze lepiej wyrzucić. Cała zła energia, jaka płynie z nich, potrafi przenieść się na nasze mieszkanie i na nas samych.

  Bujane krzesła

  Zgodnie z irlandzkimi przesądami pusty bujany fotel zwabia siły nieczyste, które chętnie się w nich goszczą. Więc może lepiej nie nabywać takiego bujanego fotela niż w przyszłości odczuwać strach.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Dlaczego mam pecha ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  “Pani Otylio - bardzo,bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Przeczytałam i jestem pod WIELKIM wrażeniem. W wolnej chwili przeczytam to po raz kolejny i w domowym zaciszu przeanalizuję zdanie po zdaniu wyciągając cenne wnioski i wskazówki. ”

  Pani Marzena


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.