Wróżba: kiedy zajdę w ciążę

Jeśli chcesz powróżyć sobie z kart tarota na ciążę to zapraszam Cię tutaj: https://blog.otylia.pl/kiedy-zajde-w-ciaze/

A poniżej poczytaj o tym jak o siebie dbać, aby bezpiecznie zajść w ciążę:

Niektóre panie od dziecka są pewne, że pragną mieć dzieci, podczas gdy inne dochodzą do tej decyzji po latach zastanawiania się. Zanim jednak zdecydujesz się na urodzenie dziecka lub dodasz jeszcze jedną pociechę do swojej gromadki, dobrze jest się zatrzymać i sporządzić kalkulację. Jest kilka wysiłków, które musisz podjąć jeszcze przed urodzeniem pociechy, aby dać sobie jak największe szanse na dobrze przebiegającą ciążę i zdrowe dziecko. Oto parę najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby dobrze zaprezentować się jako przyszła matka:

Oceń swoje spożycie kofeiny

Znawcy nie są zgodni co do tego, jaka ilość kofeiny jest optymalna podczas stanu odmiennego, ale zgadzają się, że masz unikać spożywania znaczących dawek kofeiny zarówno podczas starań o zajście w ciążę, jak i podczas ciąży. Jest to zalecane podejście, a młoda matka przestrzegać medycznych zaleceń.

Zadbaj o kondycję

Jeśli jeszcze nie ćwiczysz, wypracowanie rutyny przed poczęciem dziecka może pomóc Twojemu ciału poradzić sobie ze zmianami, jakie pojawią się w odmiennym stanie, a również fizycznie przygotować Cię do porodu. Już 30 minut w sposób umiarkowany intensywnego treningu przez większość dni w tygodniu może znacząco wpłynąć na Twoją siłę i wytrzymałość.

Zwróć uwagę na swoją wagę

Jeśli jesteś za szczupła lub otyła może być Ci trudniej zajść w ciążę. Zdrowa waga ciała sprzyja również zdrowszej ciąży. Panie, które są zbyt szczupłe i nie odnotowują dużych wzrostów wagi podczas ciąży, częściej wydają na świat dzieci z niedowagą, natomiast kobiety z nadwagą częściej mają problemy podczas ciąży oraz porodu.

Ogranicz lub zrezygnuj z alkoholu

Umiarkowane spożycie alkoholu lub wypijanie jednego drinka z dodatkiem alkoholu dziennie jest zawsze uważane za nieszkodliwe, gdy starasz się zajść w ciążę, ale powinnaś unikać alkoholizmu. Nie powinnaś wcale spożywać alkoholu, gdy jesteś przyszłą matką lub myślisz, że jesteś w stanie odmiennym, ponieważ nawet najmniejsza ilość alkoholu może stanowić ryzyko dla zdrowia Twojego rozwijającego się malucha. Picie w trakcie ciąży jest zdecydowanie okropnym rozwiązaniem.

Kwas foliowy

Nawet jeśli nie robisz nic więcej, aby przygotować się do ciąży, branie suplementu kwasu foliowego w formie pigułek jest niezbędne. Przyjmowanie 400 mikrogramów kwasu foliowego codziennie – zaczynając przynajmniej 30 dni przed zajściem w ciążę i kontynuowanie zażywania tego suplementu przez pierwszy trymestr zapewnia znaczącą ochronę przed dużymi uszkodzeniami wrodzonymi.

Pozbądź się szkodliwych nałogów

Jeśli pogrążona jesteś w nałogu nikotynowym lub bierzesz jakiekolwiek dopalacze, teraz jest czas, aby skończyć z uzależnieniem. Obie te czynności mogą doprowadzić do poronienia, zbyt wczesnego porodu i niskiej masy urodzeniowej malucha.

Czas odwiedzić dentystę

Zmiany hormonalne podczas ciąży mogą odbić się na zdrowiu Twojej jamy ustnej; a zwłaszcza, ciąża może sprawić, że będziesz bardziej podatna na schorzenia dziąseł. Dbałość o zęby i dziąsła przed zajściem w ciążę może pomóc Ci zmniejszyć niebezpieczeństwo wystąpienia komplikacji zdrowotnych w okresie ciąży.

Zadbaj o sen

Nie musisz pracować przez długie godziny lub wykonywać każdego niezrealizowanego zadania w oczekiwaniu na ciążę. Rzeczywiście odpoczynek, relaks i równowaga są tak samo istotne, gdy zabiegasz o zapłodnienie, jak i wtedy, gdy jesteś w odmiennym stanie. Zanim zajdziesz w ciążę, zastanów się, jak spać co najmniej osiem godzin dziennie i zrób wszystko, co możesz, aby zmniejszyć poziom stresu. Spokojna matka to spokojne dziecko.

Zadbaj o balans psychiczny

Jeśli cierpisz na depresję lub miałaś ją w w młodości, może być Ci trudniej być w odmiennym stanie. Przyszłe matki, które zmagają się z depresją, są dwukrotnie bardziej narażone na komplikacje związane z płodnością. Nawet jeśli cierpisz na stany depresyjne tylko od czasu do czasu, możesz chcieć wybrać się do terapeuty lub psychologa, aby sprawdzić stan zdrowia mentalnego. Dowiesz się, które specyfiki przeciwdepresyjne są bezpieczne przez lekarzy i ekspertów do stosowania w trakcie ciąży, a także jakie sposoby radzenia sobie z niepokojem możesz bez problemów stosować. Depresja jest schorzeniem XXI wieku.

Pomyśl o zakończeniu antykoncepcji

Chociaż może wydawać się jasne, że jeśli chcesz zajść w ciążę, musisz zrezygnować ze stosowania antykoncepcji, to nie zawsze jest to tak łatwe, jak pozostawienie prezerwatyw w szufladzie. Jeśli bierzesz pigułki, możesz nie mieć owulacji przez kilka tygodni po zaprzestaniu ich przyjmowania, a panie, które zrezygnowały z stosowania hormonalnych zastrzyków antykoncepcyjnych, mogą nie odzyskać owulacji przez długi czas. Tak czy inaczej, dobrze jest poczekać, aż będziesz miała dwa regularne cykle miesiączkowe, zanim podejmiesz starania o zostanie matką, dzięki czemu będziesz w stanie określić dokładniejszy termin rozwiązania. Stosowanie się do takich porad przyczyni się do tego, że Twoja ciąża będzie udana.

Zadbaj o zdrowe odżywanie

Jeśli byłaś pewna, że do dnia zajścia w ciążę nie będziesz musiała zamieniać swoich ukochanych śmieciowych produktów na zdrowe, zastanów się poważnie. Pełnowartościowa dieta, która obejmuje zróżnicowane owoce, warzywa, pełne ziarna, chude białka oraz pokarmy pełne wapnia, zapewnia Twojemu organizmowi wsparcie odżywcze, które jest niezbędne, gdy starasz się zostać matką, a także podczas ciąży.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Kiedy zajdę w ciążę: Wróżba

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

Pani Anna


opinie

“Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

Pan Arkadiusz


opinie

“ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”

Pani Grażyna


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2022

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.