Związek partnerski

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Wróżba dla Twojego związku

Na czym polega związek partnerski? Wielu z nas zastanawia się nad tym nie od dziś. Bo, najogólniej rzecz biorąc, związek partnerski to taki, w którym, jak sama nazwa wskazuje, jesteśmy z naszym wybrankiem / wybranką równoprawnymi partnerami.

Na czym polega związek partnerski ?

Nie ma tu więc miejsca ani na dojście do głosu poglądów czy zachowań właściwych stereotypowym męskim szowinistom, ani na dojście do głosu poglądów czy zachowań właściwych stereotypowym feministkom. Ot, pełna równość i współpraca. Oczywiście, każdy z nas partnerstwo wyobraża sobie zupełnie inaczej. Stąd właśnie tak trudno jest zbudować związek partnerski. Pewne elementy jednak klarują się już na samym początku znajomości: jeśli ważne są dla nas zrozumienie, akceptacja, wzajemny szacunek i jeśli nasz związek jest związkiem pełnym uczuć, możemy być pewni, że jesteśmy na jak najlepszej drodze do zbudowania szczęśliwego partnerskiego związku. Partnerstwo to, rzecz jasna, także mniej lub bardziej ważne drobiazgi, jak choćby podział obowiązków. Nie może być przecież tak, że tylko jedna osoba sprząta, gotuje, pierze i tak dalej, podczas gdy druga siedzi na kanapie, czytając gazetę czy oglądając telewizję.

Związek partnerski – wróżba

Partnerstwo dobrze więc zacząć od umowy, kto się czym zajmuje. Prawdą jest, że stworzenie związku partnerskiego jest nie lada sztuką. Nie ma jednej uniwersalnej recepty, jak go osiągnąć. Bez wątpienia jednak nie zaszkodzi, poza głębokim uczuciem, opanowanie sztuki kompromisu, a także cierpliwość, wyrozumiałość czy też zdolność negocjacji. Jednym parom łatwiej jest osiągnąć porozumienie. Inne potrzebują wielu lat na to, by wypracować sobie swój własny system i stworzyć partnerski związek. W końcu taki związek to prawdziwy skarb!

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Związek partnerski – wróżba, na czym polega związek partnerski ?

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

Pani Katarzyna


opinie

"Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

Pani Małgorzata


opinie

“ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

Pan Marian


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.