4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on jest mną zainteresowany ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Często zdarza się, że jesteśmy zainteresowane osobą i chcielibyśmy wiedzieć, czy ta osoba również odczuwa względem nas zainteresowanie. Rozpoznanie czy ktoś jest zainteresowany romantycznym związkiem nie zawsze jest łatwe, ale istnieją pewne znaki, które mogą sugerować, że ta osoba czuje coś więcej. Oto kilka sygnałów, na które warto zwrócić uwagę:

  1. Częsty kontakt i inicjatywa

  Jeśli ta osoba często nawiązuje kontakt z tobą, inicjuje rozmowy, zaprasza cię na spotkania lub stara się spędzać czas z tobą, to może to sugerować, że jest zainteresowana twoją obecnością.

  2. Słowa i komplementy

  Osoba zainteresowana może często komplementować cię, wyrażać podziw dla twoich cech i zachowań lub po prostu mówić miłe rzeczy. To może być jej subtelny sposób na wyrażenie swojego zainteresowania.

  3. Zainteresowanie twoim życiem

  Jeśli ta osoba jest szczera w pytaniach o twój dzień, pasje, marzenia i cele, to może chcieć cię lepiej poznać. Pytania o twoje życie sugerują, że nie jest jej obojętne, co się u ciebie dzieje.

  4. Nawiązywanie intymności emocjonalnej

  Osoba, która jest zainteresowana, będzie starała się nawiązać intymność emocjonalną. Będzie rozmawiała o swoich uczuciach, przeżyciach i przemyśleniach, a także będzie chciała, żebyś ty również się nimi dzieliła.

  5. Oczekiwanie na odpowiedź

  Jeśli ta osoba wysyła ci wiadomości tekstowe, e-maile lub dzwoni do ciebie i z niecierpliwością czeka na twoją odpowiedź, to może to sugerować, że jest zainteresowana utrzymywaniem kontaktu.

  6. Zazdrość i opiekuńczość

  Choć zazdrość może być trudnym uczuciem, to czasem może świadczyć o zainteresowaniu. Osoba, która jest zainteresowana, może reagować emocjonalnie na twoje relacje z innymi ludźmi lub na twój czas spędzany z kimś innym.

  7. Dotyki i bliskość fizyczna

  Jeśli ta osoba stara się być blisko ciebie, dotyka cię delikatnie lub szuka pretekstu, by wasze ciała się zbliżyły, to może to sugerować, że jest zainteresowana fizyczną bliskością.

  Pamiętaj, że te sygnały są ogólnymi wskazówkami i nie zawsze muszą oznaczać zainteresowanie romantyczne. Każda osoba wyraża swoje uczucia inaczej, a pewność możesz mieć dopiero po otwartej rozmowie i wyrażeniu wzajemnych uczuć i oczekiwań. Komunikacja jest kluczem do zrozumienia, czy ta osoba jest zainteresowana tobą w romantyczny sposób.

  Czy on się mną interesuje ?

  A więc jesteś tutaj ponieważ nie wiesz czy on się Tobą interesuje ? Czy była by możliwość stworzenia szczęśliwego związku ? Jeżeli jesteś na mojej stronie właśnie z tych powodów – to dobrze trafiłaś.

  Kiedy on jest zainteresowany ?

  Wróżby partnerskie to podstawowa i najczęściej wybierana usługa przez moich klientów. Dzięki rozkładom kart pomagam im w określeniu uczuć osób im bliskich oraz ich własnych. Mając konkretną wiedzę jaką daje im tarot mogą działać śmielej i tym samym mogą sami kreować wydarzenia w których chcą uczestniczyć.

  Jak sprawdzić czy on się mną interesuje ?

  Najlepiej sprawdzić to rozkładając karty tarota oraz jeżeli znasz jego datę urodzenia – sprawdzić wasze dopasowanie w numerologii. Jestem specjalistką w obu tych dziedzinach. Zaufaj mi a nie zawiedziesz się.

  Czy on jest mną zainteresowany ? – Wróżka Otylia – Wróżby i horoskop miłosny

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy on jest mną zainteresowany ? Czy kocha ? wróżby tarot, horoskopy

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  “Witam. Serdecznie dziękuję za pracę, którą Pani włożyła w przygotowanie a następnie w opisanie wszystkiego. Oczywiście przeczytałam wszystko „na gorąco” – jeszcze przeczytam nie raz. Konkretne odpowiedzi – aż mnie Pani zaskoczyła podawaniem konkretnego czasu ;) Nie traktuję tarota jak wyroczni, ale czy się sprawdzi? Chciałabym – ale życie pokaże, co było prawdą a co się nie spełni.”

  Pani Agnieszka


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.