Dlaczego partnerzy naprawdę dopuszczają się zdrady? I z jakiego powodu czasami kontynuują romans po tym, jak będą przyłapani, nawet wobec głęboko niepożądanych konsekwencji takich jak rozwód, rozłąka z dziećmi, utrata pozycji społecznej i tym podobne? Prawda jest jednak taka, że na decyzję mężczyzny o zaangażowaniu w niewierność mogą wpływać różne czynniki. Jego wybór, aby być niewiernym jest dyktowany przez jeden lub kilka poniższych czynników:

Nie czuje się bezpiecznie

Mężczyźni, którzy zdradzają

Może czuć, że jest za stary (lub za młody), za mało przystojny, za mało majętny, za mało inteligentny itp. Zdumiewająca liczba romansów wśród facetów jest związana, przynajmniej po części, z kryzysem wieku średniego. Aby podbudować swoje słabnące ego, facet szuka akceptacji u kobiet innych niż jego partnerka, wykorzystując tę seksualną iskrę zainteresowania, aby poczuć się chcianym, pożądanym i wartościowym.

Czuje się wyjątkowy

Facet może czuć, że zasługuje na coś specjalnego, na co inni ludzie nie zasługują. Powszechne reguły po prostu nie mają zastosowania wobec jego osoby, więc chce się nagradzać przy pomocy zdrady z inną kobietą. On może wcześniej nawet nie myślał o zdradzaniu, aż nagle nadarzyła się okazja. Wtedy, nie myśląc nawet o tym, co zdrada może uczynić z jego związkiem, poddał się chwili.

Jest samolubny

Prawdopodobne, że jego podstawowym celem jest on sam i wyłącznie jego osoba. Dlatego może kłamać i utrzymywać tajemnice bez wyrzutów sumienia czy żalu, tak długo, jak długo daje mu to to, czego chce. Możliwe, że w ogóle nie miał zamiaru być monogamistą. Zamiast postrzegać swoją przysięgę monogamii jako poświęcenie dokonane dla swojej relacji, postrzega ją jako coś, czego należy unikać i obejść.

Chce dokonać zemsty

Może zdradzać, aby się zemścić. Jest zdenerwowany na swoją partnerkę i chce ją ukarać. W takich momentach zdrada jest próbą radzenia sobie ze stresem i żalem.

Równoległe problemy

Facet może mieć ciągłe problemy z alkoholem lub narkotykami, które mają wpływ na jego proces decyzyjny, co sprawia, że żałuje swoich decyzji seksualnych. A może ma problem z uzależnieniem seksualnym, co znaczy, że kompulsywnie oddaje się w relacje i zachowania seksualne jako pomysł na unikanie codziennego życia.

Brak kogoś, kogo mógłby naśladować

Facet może nie mieć świadomości swojej potrzeby bycia popieranym przez innych facetów, bliskich, mając nadzieję, że jego potrzeby społeczne i emocjonalne zostaną od początku do końca zaspokojone przez jego drugą połowę. A kiedy ona bezdyskusyjnie zawodzi w tym obowiązku, on szuka spełnienia u kogoś innego.

Nie chce się angażować

Mężczyzna może niemieć świadomości różnicy między romantyczną intensywnością a prawdziwą miłością, myląc seksualne podniecenie wczesnego romansu z głębokim uczuciem. Nie zdaje sobie sprawy, że w zdrowych, długotrwałych związkach porywczy romans jest zastępowany z czasem mniej odczuwalnymi, ale ostatecznie bardziej znaczącymi formami uczuć.

Myśl o samotności go przytłacza

Mężczyzna może mieć ochotę przerwać swój obecny związek, ale zwleka z tym do czasu aż będzie miał następny na oku.

Po prostu chce odejść

On może chcieć zakończyć swój obecny związek. Jednak zamiast normalnie powiedzieć swojej kobiecie, że jest nieszczęśliwy i chce zerwać, zdradza ją, a następnie zmusza ją do zakończenia związku.

Problemy z dzieciństwa

On może odreagowywać lub reagować na nierozwiązane bolesne doświadczenia z okresu dziecięcego takie jak: zaniedbanie, przemoc psychiczną, przemoc fizyczną, przemoc seksualną itp. W takich przypadkach rany z dzieciństwa przyczyniły się do powstania trudności z przywiązaniem i bliskością, które powodują, że nie jest on w stanie lub nie chce w całości oddać się jednej osobie. Może również wykorzystywać podniecenie i rozproszenie uwagi związane z niewiernością seksualną jako sposób na ukojenie bólu związanego z tymi dawnymi, niezagojonymi ranami.

Ma za duże oczekiwania

Może on myśleć, że jego partnerka powinna realizować każdy jego kaprys i fantazje, seksualne i pozostałe, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez względu na to, jak ona się miewa danego dnia. Nie bierze pod uwagę, że ona ma swoje prywatne zasady, myśli, emocje i potrzeby, które nie zawsze wiążą się z nim. Wówczas gdy jego oczekiwania nie są zaspokojone, szuka zewnętrznego spełnienia.

Brak dojrzałości

Wówczas gdy mężczyzna nie ma wystarczającego doświadczenia w relacjach z kobietami lub jeśli nie jest świadomy, że jego zachowania będą prawdopodobnie miały konsekwencje, jakimi są rozpacz partnera, może mieć wrażenie, że wszystko jest, tak jak być powinno. Może mówić o swoim zobowiązaniu do wierności jak o kurtce, którą może zakładać lub zdejmować wedle uznania, w zależności od okoliczności.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Mężczyźni, którzy zdradzają

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

Pani Grażyna


opinie

"Pani Otylio, Serecznie dziekuje Pani, zycze duzo zdrowia - bede otymistycznie patrzyc w przyszlosc serdecznie pozdrawiam"

Pani Karolina


opinie

"Bardzo Pani dziękuję za powróżenie i jeszcze tak szybko. Bardzo się cieszę , że jest nadzieja na przyszłość . Serdecznie pozdrawiam !"

Pani Agnieszka


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2022

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.