4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy partner mnie kocha ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy mój partner mnie kocha ?

  Żyjecie w związku partnerskim, bo obojgu wam to odpowiada. Być może już mieszkacie ze sobą a Ty zastanawiasz się, czy Twój partner Cię kocha ? Musisz mieć ku temu słuszne powody inaczej nie trafiłabyś na moją stronę…

  Czy mój narzeczony mnie kocha ?

  A może nie chodzi o partnera a o narzeczonego ? To jest tak naprawdę nie istotne. To co jest istotne to fakt, że masz wątpliwości i nie wiesz jak pokierować swoim życiem, aby to wszystko miało na nowo sens. W tym punkcie Twojego życia powinna pojawić się osoba z doświadczeniem i wiedzą, która pozwoli Ci spokojnie i bez obaw spojrzeć w przyszłość. Dlatego oferuję Ci wróżbę z kart Tarota, która pozwoli Ci spojrzeć na Twoje problemy w związku z innej perspektywy i doradzi co masz robić.

  Czy mój partner kocha mnie ?

  Jeżeli jesteś na życiowym zakręcie i czujesz, że nadchodzi czas na zmiany – moja wróżba z kart tarota na pewno Ci w tym pomoże.

  Czy narzeczony mnie kocha ? – Wróżka Otylia – Wróżby i horoskop miłosny

  Mimo że nie ma sposobu na osiągnięcie 100% pewności, czy twój partner cię kocha, istnieją pewne znaki i działania, które mogą sugerować, że miłość jest obecna w waszym związku. Oto kilka sposobów, które mogą pomóc zrozumieć, czy twój partner cię kocha:

  1. Otwarta i uczciwa komunikacja: Kluczowym elementem udanego związku jest komunikacja. Jeśli twój partner jest gotów otwarcie rozmawiać o swoich uczuciach, potrzebach i obawach, to może to świadczyć o jego zaangażowaniu emocjonalnym.
  2. Działania, nie tylko słowa: Miłość objawia się nie tylko w słowach, ale także w działaniach. Zauważ, czy twój partner podejmuje konkretne kroki, aby zadbać o waszą relację, pomaga w trudnych sytuacjach i dba o twój komfort.
  3. Wspólne cele i plany: Planowanie przyszłości razem może sugerować, że twój partner widzi waszą relację jako trwałą i ważną część swojego życia.
  4. Zrozumienie i akceptacja: Miłość to także akceptacja drugiej osoby takiej, jaka jest, z jej wadami i zaletami. Jeśli twój partner akceptuje cię bezwarunkowo, to może to oznaczać prawdziwą miłość.
  5. Wspólna intymność: Intymność emocjonalna i fizyczna jest istotna w związku. Jeśli twój partner jest blisko ciebie emocjonalnie i dąży do zachowania fizycznej bliskości, to może to świadczyć o jego uczuciach.
  6. Troska i wsparcie: Osoba kochająca cię będzie troszczyć się o twoje dobro, wspierać cię w trudnych chwilach i starać się pomóc, gdy tego potrzebujesz.
  7. Wszyscy popełniamy błędy: Prawdziwa miłość oznacza także przebaczenie i zrozumienie, gdy popełniamy błędy. Jeśli twój partner jest gotów przepraszac i wybaczac, to jest to pozytywny znak.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy partnerka mnie kocha ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  “Pani Otylio - bardzo,bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Przeczytałam i jestem pod WIELKIM wrażeniem. W wolnej chwili przeczytam to po raz kolejny i w domowym zaciszu przeanalizuję zdanie po zdaniu wyciągając cenne wnioski i wskazówki. ”

  Pani Marzena


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.