4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy ona mnie kocha ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  „czy on mnie kocha,” to pytanie, które wiele osób zadaje sobie w trakcie związku. Miłość jest niezwykle złożonym uczuciem, które można wyrazić na wiele różnych sposobów. Istnieje wiele znaków i zachowań, które mogą sugerować, że ktoś nas kocha. Oto kilka z nich:

  1. Częste wyrażanie uczuć: Osoba, która cię kocha, często będzie wyrażać swoje uczucia wobec ciebie. Może to robić poprzez słowa, gesty lub małe upominki.
  2. Troska i opieka: Miłość często objawia się troską i opieką. Osoba zakochana będzie dbać o twoje dobro i starać się pomagać w trudnych chwilach.
  3. Gotowość do poświęceń: Miłość może skłonić ludzi do podejmowania poświęceń dla dobra drugiej osoby. Mogą być gotowi zrezygnować z własnych potrzeb i komfortu, aby sprawić ci szczęście.
  4. Wspólne cele: Osoby zakochane często tworzą wspólne cele i plany na przyszłość. Marzą o wspólnym życiu, podróżach lub rodzinie.
  5. Szanowanie twojej przestrzeni: Miłość to również szanowanie czyjejś przestrzeni i niezależności. Osoba kochająca cię będzie szanować twój czas i potrzebę czasem być samemu.
  6. Akceptacja: Miłość jest akceptacją drugiej osoby taką, jaka jest. Osoba kochająca nie będzie próbować cię zmieniać, ale zaakceptuje twoje wady i zalety.
  7. Intymność: Intymność emocjonalna i fizyczna jest często obecna w miłości. Osoby kochające się chętnie się przytulają, wyrażają uczucia i są otwarte na intymność.

  Pamiętaj, że miłość jest indywidualna i wyjątkowa dla każdej pary. Jeśli masz wątpliwości co do uczuć drugiej osoby, najlepiej jest o tym porozmawiać. Otwarta i uczciwa rozmowa może pomóc zrozumieć, jakie są uczucia i oczekiwania obu stron w związku.

  Jak sprawdzić czy ona mnie kocha ?

  Jesteś facetem niepewnym tego co czuje do Ciebie Twoja kobieta ? Myślę, że trafiłeś idealnie. Dzięki mojemu rozkładowi kart tarota uda mi się rozwiać Twoje wątpliwości co do uczuć drugiej osoby.

  Czy ona mnie jeszcze kocha ?

  Miłość bywa ulotną, najpiękniejszą ale i również najbardziej stresującą sferą życia człowieka – myślę, że w tym względzie wszyscy się zgodzimy. Czasami miłość pojawia się i znika jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i wtedy właśnie zadajemy sobie pytania o uczucia drugiej osoby. Tarot w takich przypadkach jest niezawodnym narzędziem w rękach sprawdzonej wróżki. Pozwól, że i Tobie wywróżę Twoją uczuciową przyszłość.

  Czy moja żona mnie kocha ?

  W związku małżeńskim niestety bywa tak, że uczucie wygasa czasami całkowicie a czasami nie. Dlatego jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości uczuciowe, czujecie, że jesteście na zakręcie życiowym i że czas na zmiany właśnie nadchodzi to zapraszam.

  Czy on mnie kocha tarot – Wróżka Otylia – Wróżby i horoskopy miłosne. Czy on kocha tarot.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy ona mnie nadal kocha: Tarot

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  “Droga Otylio, dziękuję Tobie za tak szybką odpowiedz, to co napisałaś podniosło mnie na duchu. Mam na dzieję że Twoja wróżba się spełni, Jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc.”

  Pan Tomasz


  opinie

  "Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.