4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Nie wiem czy go kocham

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Nie wiem czy go nadal kocham

  Często zasypujecie mnie pytaniami o tym, że nie wiecie czy nadal kogoś kochacie. Oczywiście moje karty z tego typu zagadnieniami zawsze wypowiadają się jednoznacznie. Takie pytania w waszych listach to dowód na to, że czasami sami nie wiemy co czujemy i sami nie potrafimy rozpoznać miłości.

  Nie wiem czy go jeszcze kocham ?

  Jeżeli już sami nie wiecie czy to nadal miłość to czekam na wasze pytania. Nie zapomnijcie podać imion i dat urodzenia osób, o które chodzi – są niezwykle istotne, gdyż pozwalają mi na podstawie numerologii określić wasze obecne i przyszłe relacje.

  Nie wiem czy go chcę

  Jeżeli jesteś na życiowym zakręcie i czujesz, że nadchodzi czas na zmiany – moja wróżba z kart tarota na pewno Ci w tym pomoże.

  Nie wiem czy go naprawdę kocham… – Wróżka Otylia – Wróżby i horoskop miłosny

  Decyzja o tym, czy kochasz kogoś, może być trudna i złożona, szczególnie jeśli masz wątpliwości. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc podjąć tę decyzję:

  1. Słuchaj swoich uczuć: Najważniejszą wskazówką jest to, co czujesz w swoim sercu. Pytaj siebie, czy masz silne uczucia wobec tej osoby, czy myślisz o niej często, czy tęsknisz za nią, kiedy jesteście osobno.
  2. Analizuj swoje zachowanie: Zastanów się, jak zachowujesz się wobec tej osoby. Czy dbasz o jej dobrostan, starasz się spełniać jej potrzeby, jesteś gotowy/gotowa na kompromisy i działasz w jej interesie?
  3. Przemyśl swoje cele i plany: Czy widzisz tę osobę w swojej przyszłości? Planujesz wspólną przyszłość, rozmawiacie o wspólnych celach i marzeniach?
  4. Rozważ, co Ci przeszkadza: Zastanów się również nad tym, co może Ci przeszkadzać w wyrażeniu miłości. Czy masz obawy, czy to tylko chwilowe wątpliwości? Czy przeszłe doświadczenia lub strach przed zaangażowaniem wpływają na Twoje uczucia?
  5. Rozmawiaj z kimś zaufanym: Czasem warto podzielić się swoimi myślami i uczuciami z kimś zaufanym, takim jak przyjaciel czy terapeuta. Inną perspektywę mogą dostarczyć osoby spoza sytuacji.
  6. Daj sobie czas: Jeśli jesteś w stanie, daj sobie czas na przemyślenie swoich uczuć. Miłość nie zawsze przychodzi natychmiast, a wątpliwości mogą towarzyszyć na początku związku.
  7. Wartość relacji: Zastanów się nad wartością, jaką ta osoba dodaje do Twojego życia. Czy relacja z nią sprawia, że jesteś szczęśliwszy/szczęśliwsza, bardziej spełniony/spełniona i rozwijasz się jako osoba?
  8. Bądź szczery/szczera wobec siebie: Nie zmuszaj się do kochania, jeśli tak naprawdę tego nie czujesz. Miłość to uczucie, którego nie da się wymusić.

  Pamiętaj, że miłość to złożone uczucie, a wątpliwości i pytania są częścią procesu. To normalne, że nie zawsze będziesz pewny/pewna swoich uczuć. Najważniejsze jest, aby być szczerym/szczerą wobec siebie i swoich uczuć oraz działać w zgodzie z tym, co jest dla Ciebie właściwe i satysfakcjonujące w związku.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy ja go kocham ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  "Pani Otylio, Serecznie dziekuje Pani, zycze duzo zdrowia - bede otymistycznie patrzyc w przyszlosc serdecznie pozdrawiam"

  Pani Karolina


  opinie

  “ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.