4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Dlaczego on mnie nie chce ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Dlaczego on mnie już nie kocha

  Przyczyn końca związku i miłości mogą być tysiące. Nas najbardziej interesuje ta jedna – dlaczego on już mnie nie kocha… ?

  Dlaczego on mnie unika ?

  Wszystko zaczyna się od unikania drugiej osoby, potem przeradza się w nie zwracanie uwagi na końcu w rozpad związku. Aby dowiedzieć się co było przyczyną tego, że on przestał kochać oraz czy są szanse czy znów będziecie razem – na te pytania doskonale odpowiada mój tarot. Jestem doświadczoną wróżką.

  Dlaczego on mnie zostawił ?

  Jeżeli jesteś w szoku i szukasz pomocy kogoś z zewnątrz ze świeżym spojrzeniem na sprawę oraz darem dokładnego układania kart tarota – to zapraszam do mnie po wróżby.

  Dlaczego on mnie nie lubi ? – Wróżka Otylia – Wróżby i horoskop miłosny

  Pytanie „Dlaczego on mnie nie kocha?” jest bardzo skomplikowane i nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ istnieje wiele możliwych powodów, dlaczego ktoś może nie odwzajemniać uczucia.

  Oto kilka potencjalnych przyczyn:

  1. Brak uczucia: Najbardziej prostym i jednocześnie bolesnym powodem może być brak uczucia z jego strony. Każdy ma prawo do własnych uczuć i wybiera, kogo kocha. Nie zawsze można kontrolować, w kogo się zakochuje.
  2. Inny związek: Może być w innym związku lub mieć uczucia do kogoś innego, co może stanowić przeszkodę w rozwoju nowego związku.
  3. Różnice w wartościach i celach: Jeśli istnieją fundamentalne różnice w wartościach, celach życiowych czy stylu życia, może to utrudnić rozwijanie miłości i bliskości w związku.
  4. Brak gotowości na związek: Być może ta osoba nie jest gotowa na związek z różnych powodów, takich jak strach przed zaangażowaniem, potrzeba wolności czy innych priorytetów życiowych.
  5. Problemy z przeszłości: Czasem problemy z przeszłości, jak trudne doświadczenia czy nieudane związki, mogą wpływać na zdolność do otwarcia się na nową miłość.
  6. Komunikacja: Komunikacja jest kluczowa w każdym związku. Jeśli nie ma otwartej i szczerej komunikacji, to trudno zrozumieć, co się dzieje w sercu drugiej osoby.
  7. Nieodpowiednie momenty: Czasem ludzie spotykają się w złym momencie swojego życia, gdy mają wiele innych spraw do załatwienia, co może wpłynąć na to, że nie są gotowi na związek.

  Warto zrozumieć, że nie można zmusić kogoś do miłości ani zrozumieć wszystkich powodów, dlaczego tak się dzieje. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na swoje własne potrzeby i dobrostan emocjonalny. Jeśli to możliwe, otwarta rozmowa z tą osobą może pomóc zrozumieć, co się dzieje i czy istnieje szansa na rozwinięcie związku. Jednak ważne jest, aby zachować zdrowy dystans i nie forsować sytuacji, jeśli druga osoba nie jest zainteresowana. Czasem trzeba zaakceptować, że nie wszystkie związki będą udane, i skupić się na własnym rozwoju i szczęściu.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Dlaczego on mnie nie kocha ? Wróżby tarot, horoskopy

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Szanowna Pani, Bardzo dziękuję za wróżbę. Nie mam inklinacji do wróżb, ale to już jest druga, którą u Pani zamawiam. Bardzo mądre słowa, pięknie przekazane i do tego... prawdziwe. I od tego momentu jest Pani moją ulubioną Wróżką."

  Pani Iwona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.