Poniżej przedstawiam parę oznak, które mogą dowodzić, że Twój partner darzy Cię prawdziwym uczuciem.

Chce czuć Twoją obecność

Ludzie, którzy się kochają, rzecz jasna nie muszą być przy sobie 24 na dobę. Ale jeżeli twój ukochany znienacka Cię przytula, całuje Cię w policzek, bierze Cię za rękę w kinie albo siada koło ciebie przy stole na domówce, to nawet nie musi wymawiać słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie jak najbliżej ciebie, mówi sam za siebie.

Czy on mnie kocha ? Test

Często prosi Cię o wsparcie i poradę

Jesteś prawdziwym oparciem swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma kłopot, potrzebuje rady lub podpory albo ma zły okres. Ufa Tobie bardziej niż innym.

Jest w stanie Cię wyręczyć

To niekiedy wydaje się nieważne, ale wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego czynności to jedna z najważniejszych oznak prawdziwej miłości. Jeżeli ukochany myje za Ciebie naczynia, odkurza, bo wie, że po prostu tego nie znosisz, to raczej naprawdę cię miłuje.

Broni Cię

Ochraniamy ludzi, którzy są nam bliscy. Jeśli twój partner troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie w zły sposób, to żywi do Ciebie silne uczucia.

Okazuje Ci wsparcie i pomoc

Kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni czy oparcia, stale możesz polegać na partnerze. Tak bardzo, że gdy powiadomisz go, że miałaś wypadek albo twój pojazd stanął na bezludziu, on rzuci wszystko i ruszy Ci na pomoc.

Słucha uważnie, gdy mówisz

Kluczowa przesłanka, że twój wybranek darzy Cię prawdziwym uczuciem? Zawsze Cię wysłuchuje. Żeby skoncentrować się na tym, co chcesz mu opowiedzieć, zatrzymuje serial albo odkłada telefon na później.

Snuje wspólne plany

Mówi o wspólnych wakacjach czy urlopie, posiadaniu wspólnie zwierzaka czy wynajęciu domu. Jeżeli Twój partner zawiera Ciebie w swoich planach i rozmyśla o życiu u twojego boku, to ma względem Ciebie doprawdy poważne zamierzenia.

Daje przemyślane prezenty

Nie sztuka kupić komuś wartościowy, popularny prezent. Prawdziwe wyzwanie to sprawić podarunek, który będzie rozważny, indywidualny i cenny dla obdarowywanego. Jeśli mężczyzna darzy Cię prawdziwym uczuciem, sprezentuje Ci płytę twojego ulubionego zespołu, którego sam nie słucha, wymarzoną powieść, o której wspomniałaś mu tylko raz albo pościel z obrazkami, które ubóstwiasz.

Rozmawia o Tobie z innymi

Twój ukochany dyskutuje ze swą siostrą przez skype. Ni stąd ni zowąd słyszysz swoje imię i to w kompletnie dowolnym kontekście. Analogicznie w konwersacjach z kimkolwiek innym – koleżanką z pracy, babcią, kumplem. Gdy twój partner przy każdej możliwej okazji wspomina o Tobie w konwersacjach z innymi ludźmi, znaczy to, że jesteś dla niego nieobojętna.

Pragnie tego, abyś czuła się dobrze

Łatwo zaobserwować, czy twój mężczyzna darzy Cię poważnym uczuciem – mimo że tego jeszcze nie powiedział – po jego codziennym zachowaniu wobec Ciebie. Akceptuje twoje kuriozalne domowe nawyki, wstaje rano na palcach, aby cię nie obudzić, pozwala ci siedzieć w pociągu przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zasypiasz na kanapie… Jednym słowem, stara się, by było ci jak najlepiej i miło.

Czuje, kiedy coś jest nie tak

Nie musisz wcale tego mówić, on od razu zauważa, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się zamartwiasz, czy może jakoś pomóc. Od razu wyczuwa twój gorszy nastrój, panikę czy niepokój. Zresztą, czujesz, że możesz mu o swych obawach wspomnieć.

Myśli o Tobie często

Kiedy nie jesteście akurat obok siebie, twój partner często pozwala Ci znać, że o Tobie pamięta na przykład – dostajesz wiadomość na telefon, że dosłownie przed chwilą usłyszał w radiu Twoją ukochaną piosenkę.

Jest dla Ciebie wsparciem

Partner dopinguje Cię w twoich marzeniach i zamiarach. Wierzy w ciebie, mówi Ci, że poradzisz sobie i nie pozwala Ci zrezygnować ze swoich zainteresowań. Jeśli wierzy w Twoje marzenie bardziej, niż Ty sama, to jesteś szczęściarą.

Rozpiera go duma z Ciebie

Twój partner jest twoim najwierniejszym fanem. Jest dumny ze wszystkich twoich wzlotów, choćby były drobne. Czasami masz poczucie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

Jesteś dla niego priorytetem

Jednym z głównych symptomów, że mężczyzna Cię kocha, jest uprzywilejowane traktowanie. Nie znaczy to jednak, że powinien spędzać swój wolny czas tylko z tobą i nie widywać się z innymi ludźmi – to byłoby wręcz toksyczne. Jeśli najczęściej twój chłopak stawia na ciebie i twoje towarzystwo oraz pragnie spędzić z Tobą każdą wolną chwilę, nawet gdy jest w trudnym okresie, a jego grafik pęka w szwach, to po prostu Cię kocha.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Czy on mnie kocha ? Test

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

Pan Rafał


opinie

" Bardzo bardzo dziękuję :) . Co do sklepów karty utwierdziły nas w przekonaniach :) co do K. cieszymy się. Nadzieja wróciła i pocieszenie:) bardzo dziękuję raz jeszcze pozdrawiam serdecznie"

Pani Joanna


opinie

"Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2022

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.