4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on jest zakochany

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Zakochanie to jedno z najpiękniejszych i najintensywniejszych uczuć, jakie możemy doświadczyć w życiu. Jest to stan emocjonalny, który charakteryzuje się głęboką i silną sympatią, pożądaniem oraz połączeniem emocjonalnym w stosunku do konkretnej osoby. Zakochanie jest zazwyczaj początkowym etapem procesu miłosnego i może prowadzić do tworzenia trwałych i satysfakcjonujących związków.

  Oto kilka kluczowych cech zakochania:

  1. Intensywne uczucia: Zakochanie jest często związane z intensywnymi emocjami, takimi jak euforia, ekscytacja, radość i namiętność. Osoba zakochana często odczuwa „motyle w brzuchu” i jest bardzo podekscytowana w obecności swojego obiektu uczuć.
  2. Pożądanie: Zakochanie często wiąże się z pożądaniem seksualnym. Osoba zakochana może odczuwać silne przyciąganie fizyczne do swojej ukochanej osoby i być bardziej otwarta na intymność.
  3. Troska i opieka: Osoby zakochane często dbają o swojego partnera i troszczą się o jego dobro. Chcą spędzać czas razem, słuchać i pomagać sobie nawzajem.
  4. Myślenie o drugiej osobie: Osoba zakochana często nieustannie myśli o swoim partnerze. Mogą mieć trudności z odłączeniem się od myślenia o tej osobie i często wyobrażają sobie wspólną przyszłość.
  5. Chęć spędzania czasu razem: Zakochane pary często starają się spędzać jak najwięcej czasu razem. Chcą robić wspólne rzeczy, podróżować razem i dzielić się swoimi pasjami.
  6. Wspólne cele: Osoby zakochane często tworzą wspólne cele i plany na przyszłość. Mogą marzyć o wspólnym domu, rodzinie czy podróżach.
  7. Zrozumienie i akceptacja: Zakochane osoby często widzą swojego partnera w jak najlepszym świetle. Akceptują jego wady i zalety i starają się zrozumieć jego punkt widzenia.

  Warto jednak pamiętać, że zakochanie to początkowy etap miłości, który może trwać różnie długo w zależności od pary. Po pewnym czasie zakochanie może przerodzić się w bardziej stabilne uczucie, jakim jest miłość partnerska, oparta na zaufaniu, zrozumieniu i wspólnym budowaniu życia. Dlatego warto kontynuować pracę nad związkiem, aby uczucia przekształciły się w trwałą i satysfakcjonującą miłość

  Czy on się we mnie zakochał ?

  Niewiadome w miłości nie powinny mieć miejsca. Jeżeli nie jesteś pewna co on czuje to dobry moment na to, aby postawić wróżbę na jego uczucia w stosunku do Ciebie.

  Kiedy on jest zakochany ?

  Jeżeli zastanawiasz się czy on się w Tobie zakochał to znaczy, że masz realne podejrzenia, że tak się stało. Widzisz jak się stara, jak bardzo chce spędzać z Tobą każdą chwilę i w jaki sposób na Ciebie patrzy. Swoje przypuszczenia możesz potwierdzić lub też nie – w mojej wróżbie z kart tarota.

  Jak sprawdzić czy on się we mnie zakochał ?

  Nazywam się Otylia Wrzos i pomogłam już tysiącom kobiet oraz mężczyzn w dokonaniu wyboru partnera życiowego albo przynajmniej w podpowiedzeniu czy dana osoba, to ta jedyna, docelowa z którą możemy spędzić resztę życia w miłości. Moje karty rzadko się mylą, zaufaj mi i pozwól, że postawię Ci tarota.

  Czy on się we mnie zakochał naprawdę ? – Wróżka Otylia – Wróżby i horoskop miłosny

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy on jest zakochany ? tarot wróżby, horoskopy

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  “ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.