4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Zbyt szybko mówiłaś mu jak mocno go kochasz

  To mężczyzna pierwszy powinien powiedzieć kobiecie, że ją kocha. Oczywiście w odwrotnym przypadku nie musi stać się nic złego i wyznanie nie musi spowodować zakończenia relacji. Może się jednak stać tak, że on tego nie czuje lub nie jest gotowy na poważne deklaracje. Wiążą się one z presją. Kiedy mężczyzna słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, ma świadomość, że mówiąc to, pragnie ona usłyszeć, że jest to odwzajemnione. To wyznanie nie zmusza do poważnych czynów, ale jest w pewien sposób wiążące. Dodatkowo on może mieć wrażenie, że jesteś niestabilna emocjonalnie, skoro tak szybko wyznajesz miłość.

  To po prost nie była miłość

  Gdy on odchodzi...

  Może być i tak, że on zerwie Waszą relację, ponieważ zrozumie, że nie jesteś tą jedyną. To przykre, ale w tym przypadku nic raczej nie możesz już zrobić. Próba nakłonienia go do pozostania z Tobą mimo tego wszystkiego, co Ci powiedział nie jest dobrym rozwiązaniem. Im bardziej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie bolało rozstanie, które w takiej sytuacji jest kwestią czasu. Nie pokazuj, że się załamujesz, pogódź się z jego słowami i odejdź z dumą. Jesteś warta tego, aby być dla kogoś wszystkim, a także dostać miłość i po jakimś czasie na pewno pojawi się ona w Twoim życiu.

  To on w tym związku chciał być mężczyzną

  Podobnie, jak kobieta chce mieć poczucie, że ktoś ją chroni i troszczy się o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu sygnał, że on jest jej jedynym tak silnym oparciem. Nie musisz mu tego wciąż powtarzać, wystarczy, że w delikatny sposób dasz znać, że tak właśnie jest.

  Nie byłaś lojalna

  Nie powinnaś zapominać, że wierność jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz dać swojemu partnerowi. I pamiętaj – on ciągle się Tobie przygląda i rozumuje mniej więcej tak: jeśli moja kobieta jest nielojalna wobec innych kobiet, na pewno nie będzie też lojalna wobec mnie.

  Twoje oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością

  Nie ma nic złego w posiadaniu pewnych oczekiwań co do relacji z facetem, ale trzeba wyznaczyć pewne realne granice. Dotyczyć powinny one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Mężczyzna może poczuć strach, jeżeli będziesz od niego wymagać zapewnienia bardzo wysokiego poziomu życia, podobnie jak nieustannego spełniania twoich zachcianek, robienia tego, co chcesz i podporządkowania się w każdej dziedzinie życia temu, co Ty myślisz i czego oczekujesz.

  Za szybko mu się oddałaś

  Kiedy bardzo szybko oddasz się mężczyźnie w sferze seksualnej sprawi, że on od razu poczuje się znudzony. Faceci Nie lubią kobiet, które można zdobyć bez wysiłku. Wolą kiedy kobieta wyznacza pewne granice i wbrew pozorom lubią stosować się do nich. Oczywiście tylko w tych przypadkach, gdy liczą na to, że będzie to poważna relacja i nie interesują ich krótkie romanse.

  Poznał inną

  Twój były nie chce doprowadzić do wielkiej awantury, ma naprawdę wielką tajemnicę i nie chce cię zranić. Poznał inną dziewczynę, zdecydował, że chce z nią stworzyć coś poważnego i z tego powodu pomyślał, że najbezpieczniej będzie, jeśli rozstaniecie się szybko i bez szczegółowych wyjaśnień.

  Nie mógł znieść Twoich wahań nastroju

  Faceci zwracają uwagę na sprawy ogólne, a kobiety mają skłonności do zajmowania się szczegółami. Nic w tym złego, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej rozterce nie będziesz informować swojego mężczyzny. On, pomimo że jest bardzo cierpliwy, w którymś momencie może tego nie wytrzymać.

  Miał sekrety

  Bywa tak, że mężczyzna może posiadać jakieś tajemnice albo mieć problem, którego nie chce ujawniać partnerce, i uważa, że jedynym wyjściem, jest zniknąć lub porzucić ją bez słowa po to, by uniknąć rozmowy na ten temat. Możliwe, że wyda ci się to rzadkim przypadkiem, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój dawny ukochany macie za sobą krótki, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś szansy poznać dokładnie jego charakteru i każdego wątku z jego życia,możliwe, że coś przed tobą ukrywałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego cię zostawił. Może jest w związku małżeńskim, ma narzeczoną albo inną tajemnicę, której nie chce wyjawić, niekoniecznie związaną z obecnością innych kobiet w jego życiu.

  Chciałaś go mieć na wyłączność

  Powodem, dla którego mężczyźni często wycofują się z relacji, jest zbyt duża zaborczość kobiety. Pamiętaj, że związek nie polega na zakazach i ograniczeniach, jakie wciąż stawiasz partnerowi. Musisz nauczyć się akceptować to, że on ma prawo wyjść z kumplami na piwo, nie dotrzeć na czas na umówione spotkanie, a nawet być na tyle zajętym, żeby nie zadzwonić chociaż obiecał. To normalne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się ciągłymi pretensjami i tym, że będziesz śmiertelnie obrażona…

  Próbowałaś go zmienić w inną osobę

  Niestety, ale jeżeli nie przestaniesz wciąż na siłę naprawiać innych, nikt z Tobą nie wytrzyma. Mężczyzna nie potrzebuje drugiej matki, tym bardziej takiej, która dyryguje nim na wszystkie strony.

  Bez przerwy mówiłaś mu o tym co czujesz

  „Kochasz mnie?”, „Jak silne są Twoje uczucia?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Śmieszne, prawda? Ale niestety część kobiet uważa, że częste powtarzanie tych dwóch ważnych słów przez mężczyznę gwarantuje im trwałość związku. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama co chwilę powtarzasz mu, jak bardzo go kochasz, po jakimś czasie on nie będzie czuł już wartości tych dwóch słów.

  Nie chciał, abyś przez niego źle się czuła

  Twój były porzucił cię nagle, podając niedokładne wyjaśnienia, ponieważ obawia się się, że będąc z tobą tak do końca szczerym, skrzywdziłby cię jeszcze bardziej… Kiedy zrywasz z kimś, w głębi duszy wiesz, że nieważne, jakie podasz powody, to i tak sprawisz drugiej stronie ogromny ból i zawód… Ostatecznie dużo nieco lepszą opcją wydaje się „chcę być sam… to nie twoja wina” niż „ostatnio nie pociągasz mnie już fizycznie i znudziło mi się życie u Twojego boku”.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Gdy on odchodzi…

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  "Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

  Pani Małgorzata


  opinie

  “ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

  Pan Marian


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.