4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on ma kogoś innego ?

  Spośród wielu możliwości zerwania, których można przeżyć, niewiele może być tak bolesnych i traumatycznych jak zdrada partnera. Najlepszą metodą na obronę przed tego typu zerwaniem jest przewidzenie tego faktu. Chociaż większość mężczyzn może myśleć, że są bystrzy w tej sprawie, często istnieją wskazówki, które świadczą, że coś jest nie tak. Oto najbardziej charakterystyczne przesłanki, na które musisz uważać, jeśli masz obawę, że zostaniesz pozostawiona dla kochanki.

  Nie chce spędzać z Tobą czasu

  Czy on spotyka się z kimś innym ?

  W momencie gdy oszuści decydują się na zdradę partnera z ich głównego związku, dziewczyny, które są rzucane, rychło dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami zmniejsza się. Nie jesteś już priorytetem dla niego, gdyż on preferuje spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą dziewczyną niż z Tobą.

  Nie chce mu się starać dla Ciebie

  Czy myślisz, że jesteś jedyną osobą, która naprawdę wykazuje starania, aby utrzymać relację? Jeśli tak, to może partner próbuje dać Ci pretekst, żebyś zakończyła ten związek. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać się troszczyć do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

  Próbował Cię rzucić, ale nie potrafił podać powodów tego zachowania

  Zazwyczaj, kiedy panowie dążą do szybkiego rozstania bez jakiegokolwiek sygnału ostrzegawczego, to robią to z powodu innej kobiety. Jeśli podejmował próbę by zrobić wcześniej, to jest niemalże pewne, że myśli by to powtórzyć.

  Masz co do niego coraz gorsze przeczucia

  Jest to zarówno sygnał oszustwa, jak również przesłanka, że coś niepokojącego dzieje się w waszym związku. Wiele osób, które zostało oszukane, wie kim była ta druga osoba. Nazwij to przeczuciem czy też klasyczną obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu kobieta, przy której czujesz się najbardziej zagrożona.

  Jesteście bardziej jak współlokatorzy niż para

  Ten sygnał jest wyjątkowy na kilka sposobów, lecz głównie dlatego, że może być tak samo przyczyną jego niewierności, jak i wskazówką, że to już koniec między wami. Jeżeli regularnie odrzucałaś go w łóżku, to może to być wskazówka, że prawdopodobnie zerwać z Tobą dla kogoś wykazującego większe zainteresowanie. Jeżeli to się zaczęło, w momencie kiedy zyskałaś pewność, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to przesłanka, że dostaje to od innej osoby i jest w trakcie procesu oddalania się od Ciebie.

  Konkretna osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

  Jest to jeden z największych znaków, iż inna osoba może Cię zastąpić. Partner zazwyczaj traktuje pierwszoplanowo osobę, którą darzy uczuciem. W momencie gdy dojrzysz, że partner wybiera jako priorytet dziewczynę, która nie jest Tobą, to jest niemalże pewne, że on zaczyna coś do niej czuć. Jeśli próbowałaś porozmawiać z partnerem o zakończeniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to oczywisty znak, że wreszcie skończy się to zakończeniem relacji.

  Dosłownie czujesz się usunięta z jego życia i jego przyszłości

  Większość ludzi jest w stanie określić, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w życiu drugiej osoby. Jeśli czujesz, że naciska na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż wycina Cię z przyszłych planów, to prawdopodobnie chce z Tobą zerwać.

  On się oddala

  Kiedy partner decyduje się na „skok w bok”, zaczyna oddalać się od Ciebie. To przejawia się na mnóstwo sposobów, np. ograniczoną ilością kontaktu wzrokowego, odmowy rozmowy z Tobą, on staje się lodowaty względem Ciebie i ogólnie wydaje się mniej zainteresowany Tobą niż uprzednio. Oprócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również znak, że on nie myśli o waszej relacji dojrzale.

  Nie chce z Tobą wychodzić na miasto

  Jedną z rzeczy, którą wielu zdradzających czyni, kiedy zostawiają swoją główną kobietę dla drugiej dziewczyny, jest coraz bardziej ograniczone bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stopniowo, a faceci często decydują się na pozostawienie swoich żon w domu w czasie spotkań firmowych.

  Został przyłapany na kłamstwie wcześniej

  Ogólnie rzecz biorąc, panowie, którzy już wcześniej zdradzali partnerki, są bardziej podatni na to, aby zostawić Cię dla innej kobiety. Jeśli wciąż to robi to, musisz go rzucić zanim on zostawi ciebie.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy on spotyka się z kimś innym ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Witam pania serdecznie, wiem, ze za wrozby sie nie dziekuje, ale tutaj musze sie przed pania pochylic i z calego serca podziekowac, nie spodziewalam sie takich odpowiedzi. Na pewno bede jeszcze korzystac z pani uslug wrozbiarskich!!!"

  Pani Izabela


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.