Czy on ma kogoś innego ?

Spośród wielu możliwości zerwania, których można przeżyć, niewiele może być tak bolesnych i traumatycznych jak zdrada partnera. Najlepszą metodą na obronę przed tego typu zerwaniem jest przewidzenie tego faktu. Chociaż większość mężczyzn może myśleć, że są bystrzy w tej sprawie, często istnieją wskazówki, które świadczą, że coś jest nie tak. Oto najbardziej charakterystyczne przesłanki, na które musisz uważać, jeśli masz obawę, że zostaniesz pozostawiona dla kochanki.

Nie chce spędzać z Tobą czasu

Czy on spotyka się z kimś innym ?

W momencie gdy oszuści decydują się na zdradę partnera z ich głównego związku, dziewczyny, które są rzucane, rychło dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami zmniejsza się. Nie jesteś już priorytetem dla niego, gdyż on preferuje spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą dziewczyną niż z Tobą.

Nie chce mu się starać dla Ciebie

Czy myślisz, że jesteś jedyną osobą, która naprawdę wykazuje starania, aby utrzymać relację? Jeśli tak, to może partner próbuje dać Ci pretekst, żebyś zakończyła ten związek. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać się troszczyć do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

Próbował Cię rzucić, ale nie potrafił podać powodów tego zachowania

Zazwyczaj, kiedy panowie dążą do szybkiego rozstania bez jakiegokolwiek sygnału ostrzegawczego, to robią to z powodu innej kobiety. Jeśli podejmował próbę by zrobić wcześniej, to jest niemalże pewne, że myśli by to powtórzyć.

Masz co do niego coraz gorsze przeczucia

Jest to zarówno sygnał oszustwa, jak również przesłanka, że coś niepokojącego dzieje się w waszym związku. Wiele osób, które zostało oszukane, wie kim była ta druga osoba. Nazwij to przeczuciem czy też klasyczną obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu kobieta, przy której czujesz się najbardziej zagrożona.

Jesteście bardziej jak współlokatorzy niż para

Ten sygnał jest wyjątkowy na kilka sposobów, lecz głównie dlatego, że może być tak samo przyczyną jego niewierności, jak i wskazówką, że to już koniec między wami. Jeżeli regularnie odrzucałaś go w łóżku, to może to być wskazówka, że prawdopodobnie zerwać z Tobą dla kogoś wykazującego większe zainteresowanie. Jeżeli to się zaczęło, w momencie kiedy zyskałaś pewność, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to przesłanka, że dostaje to od innej osoby i jest w trakcie procesu oddalania się od Ciebie.

Konkretna osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

Jest to jeden z największych znaków, iż inna osoba może Cię zastąpić. Partner zazwyczaj traktuje pierwszoplanowo osobę, którą darzy uczuciem. W momencie gdy dojrzysz, że partner wybiera jako priorytet dziewczynę, która nie jest Tobą, to jest niemalże pewne, że on zaczyna coś do niej czuć. Jeśli próbowałaś porozmawiać z partnerem o zakończeniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to oczywisty znak, że wreszcie skończy się to zakończeniem relacji.

Dosłownie czujesz się usunięta z jego życia i jego przyszłości

Większość ludzi jest w stanie określić, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w życiu drugiej osoby. Jeśli czujesz, że naciska na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż wycina Cię z przyszłych planów, to prawdopodobnie chce z Tobą zerwać.

On się oddala

Kiedy partner decyduje się na „skok w bok”, zaczyna oddalać się od Ciebie. To przejawia się na mnóstwo sposobów, np. ograniczoną ilością kontaktu wzrokowego, odmowy rozmowy z Tobą, on staje się lodowaty względem Ciebie i ogólnie wydaje się mniej zainteresowany Tobą niż uprzednio. Oprócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również znak, że on nie myśli o waszej relacji dojrzale.

Nie chce z Tobą wychodzić na miasto

Jedną z rzeczy, którą wielu zdradzających czyni, kiedy zostawiają swoją główną kobietę dla drugiej dziewczyny, jest coraz bardziej ograniczone bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stopniowo, a faceci często decydują się na pozostawienie swoich żon w domu w czasie spotkań firmowych.

Został przyłapany na kłamstwie wcześniej

Ogólnie rzecz biorąc, panowie, którzy już wcześniej zdradzali partnerki, są bardziej podatni na to, aby zostawić Cię dla innej kobiety. Jeśli wciąż to robi to, musisz go rzucić zanim on zostawi ciebie.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Czy on spotyka się z kimś innym ?

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

Pani Anna


opinie

“Pani Otylio - bardzo,bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Przeczytałam i jestem pod WIELKIM wrażeniem. W wolnej chwili przeczytam to po raz kolejny i w domowym zaciszu przeanalizuję zdanie po zdaniu wyciągając cenne wnioski i wskazówki. ”

Pani Marzena


opinie

“ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

Pani Grażyna


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

Dołącz do moich zadowolonych klientów

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2023

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.