4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on mnie lubi

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy on mnie lubi ?

  Jeżeli nie wiesz czy on Cię kocha czy tylko lubi to postaw sobie tarota. Oprócz tych pytań będziesz mogła dowiedzieć się o wiele więcej o sobie i o swoim potencjalnym partnerze.

  Czy on mnie tylko lubi ?

  Tarot otwiera przed nami wiele tajemnic, które niesie ze sobą dzień jutrzejszy. Dzięki niemu już dzisiaj możesz przekonać się czy to co on czuje to miłość czy tylko przyjaźń. Dzięki tej wiedzy dużo łatwiej będzie Ci podjąć odpowiednie kroki, by go zdobyć lub odpuścić. Dokładnie tak – kroki, bo tarot jest tylko podpowiedzią, drogowskazem – o reszcie decydujemy sami.

  Czy on mnie nie lubi ?

  Lubi – nie lubi, kocha – nie kocha – to odwieczne pytania, które zadają sobie kobiety. Jestem specjalistką od wróżb miłosnych – pozwól sobie pomóc dzięki moim kartom już dziś.

  Czy on mnie kocha czy tylko lubi ? – Wróżka Otylia – Wróżby i horoskop miłosny

  Rozpoznanie, czy ktoś cię lubi, może być czasami trudne, ale istnieją pewne znaki i sygnały, które mogą sugerować, że ta osoba jest zainteresowana tobą w sposób bardziej niż przyjacielski. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę:

  1. Częste kontakty: Jeśli ta osoba często nawiązuje kontakt z tobą, inicjuje rozmowy i stara się spędzać czas razem, to może to sugerować, że jest zainteresowana twoją obecnością.
  2. Uśmiechy i gesty: Jeśli często widzisz u niej uśmiech na twarzy w twojej obecności lub dostrzegasz subtelne gesty, takie jak mrużenie oczu czy dotykanie włosów, może to świadczyć o jej zainteresowaniu.
  3. Zainteresowanie twoim życiem: Osoba zainteresowana tobą będzie pytająca i chętnie słuchać o twoim dniu, pasjach, marzeniach i planach na przyszłość.
  4. Wspólne działania: Jeśli stara się planować wspólne aktywności lub zachęca cię do udziału w różnych wydarzeniach, może to oznaczać, że ceni twój towarzyski udział.
  5. Uważne słuchanie: Jeśli osoba słucha cię uważnie, pamięta szczegóły z twoich rozmów i odnosi się do nich w przyszłości, to jest to dobry znak jej zainteresowania.
  6. Zazdrość lub nieśmiałość: Czasem zainteresowanie może przejawiać się również w reakcjach emocjonalnych, takich jak zazdrość wobec innych osób w twoim towarzystwie lub nieśmiałość w twojej obecności.
  7. Wyszukiwanie okazji do spotkań: Jeśli ta osoba stara się być blisko ciebie, zaprasza cię na spotkania czy wydarzenia, to może to sugerować, że chce spędzać więcej czasu razem.

  Warto jednak pamiętać, że każda osoba wyraża swoje uczucia inaczej, a pewność możesz mieć dopiero po otwartej rozmowie i wyrażeniu wzajemnych uczuć i oczekiwań. Komunikacja jest kluczem do zrozumienia, czy ta osoba jest zainteresowana tobą w romantyczny sposób.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy on mnie tylko lubi ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

  Pani Iwona


  opinie

  “Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  opinie

  “ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.