4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy wrócić do męża ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy powinnam wrócić do byłego męża ?

  Mówi się, że dwa razy do tej samej rzeki nie powinno się wchodzić, bo zawsze można sparzyć się drugi raz. Jeżeli jednak chodzi o ratowanie małżeństwa, dzieci, domu i rodziny to sprawa nie wygląda tutaj tak prosto jakby mogło się wydawać. Gdy na szali postawiono wszystko co mieliśmy rozważamy decyzję o powrocie do męża i danie mu albo sobie jeszcze jednej, albo kilka szans.

  Czy warto wrócić do męża ?

  To czy warto wrócić do męża, partnera, narzeczonego – to wasza decyzja. Ja dzięki rozkładowi kart tarota i numerologii powiem wam co na to wszystko mówią karty i jak wam doradzają. Ostateczna decyzja będzie jednak zawsze należała do was.

  Wróżby mąż…

  Jestem dobrą wróżką oraz pracowitą osobą. Do mojej pracy podchodzę indywidualnie, przez to wszystko otrzymacie sprawdzoną wróżbę z kart. Stoją za mną lata doświadczeń, sukcesów jak i porażek. W przypadku gdyby udało mi się Państwa przekonać do mnie, to zapraszam ciepło na indywidualny rozkład kart tarota.

  Wróżby o mężach – Wróżka Otylia

  Decyzja o powrocie do męża po rozstaniu jest wyjątkowo osobistą i złożoną kwestią. Każda sytuacja ma swoje własne okoliczności, a wybór ten zależy od wielu czynników. Oto kilka kwestii, które warto wziąć pod uwagę podczas podejmowania tej decyzji:

  1. Komunikacja: Ważne jest, aby otwarcie porozmawiać z mężem o przyczynach rozstania i tym, co doprowadziło do problemów w związku. Czy macie możliwość skonfrontowania się z tymi kwestiami i znalezienia rozwiązań?
  2. Zrozumienie przyczyn rozstania: Zastanów się nad tym, czy przyczyny, które doprowadziły do rozstania, zostały rozwiązane. Czy obie strony są gotowe do pracy nad problemami?
  3. Czy się zmieniliście: Czy ty i twój mąż dostrzegliście potrzebę osobistego rozwoju i zmiany w związku? Czy jesteście gotowi na kompromisy i ustępstwa?
  4. Wspólna wizja przyszłości: Rozważcie, czy macie wspólną wizję przyszłości i cele, które chcecie osiągnąć jako para. Czy widzicie siebie razem w dłuższej perspektywie czasowej?
  5. Wsparcie rodziny i przyjaciół: Porozmawiajcie z bliskimi osobami, którzy was dobrze znają, i zapytajcie o ich zdanie i wsparcie. Czasami obserwacje osób trzecich mogą być wartościowe.
  6. Czas na refleksję: Nie śpieszcie się z podjęciem decyzji. Dajcie sobie czas na refleksję i przemyślenie, co jest dla was najlepsze.
  7. Terapia par: Warto rozważyć udanie się na terapię par, która może pomóc w rozwiązaniu problemów i zrozumieniu, czy istnieje nadal szansa na naprawę związku.

  Pamiętaj, że nie ma jednej słusznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każda sytuacja jest inna. To poważna decyzja, która może znacząco wpłynąć na twoje życie. Kluczem jest otwarta i uczciwa rozmowa z mężem oraz dokładna analiza sytuacji. Warto również słuchać swojego własnego serca i intuicji. Jeśli jesteś niepewna, możesz również skorzystać z pomocy terapeuty czy doradcy rodzinnego, aby podjąć decyzję najlepiej dostosowaną do twoich potrzeb i sytuacji.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy mam do niego wrócić ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

  Pan Tomasz


  opinie

  "Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.