4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Martwienie się bez potrzeby nie pomaga

  Miej zawsze w pamięci, że Twoje ogromne obawy rzadko się ziszczają. Oczywistość jest taka, że wielu z nas troszczy się o rzeczy, które najprawdopodobniej nigdy się nie zdarzą. Rzeczywistość może być dziwniejsza od fikcyjnych sytuacji, ale fikcja będzie bardziej przerażająca niż realność.

  Wizualizuj pozytywny wynik

  Chcę poznać swoją przyszłość

  Wizualizacja jest czymś więcej niż tylko pragnieniem, ale w rzeczywistości praktyką oraz projekcją rzeczywistości, której chcesz w sposób celowy. Ważne jest doświadczanie emocji i pragnień związanych ze zwycięstwem, nawet zanim ono zaistnieje.

  Bądź tu i teraz

  Większość naszych lęków bierze się z naszego niedostatku wiedzy na temat pewnych rzeczy, w połączeniu z niezdolnością do wglądu w to, co da nam przyszłość. Prawda jest taka, że bez względu na to, jak na to spoglądasz, możesz uczynić tylko to, co możesz zrobić teraz. Jeśli nie możesz nic uczynić ze swoimi obecnymi lękami, przejdź się, pobiegaj lub śpij przez godzinkę czy dwie. To najlepsze wyjście dla Ciebie. Takie rozwiązania są jak najbardziej zalecane.

  Zajmij się pracą

  Cierpiąc czasami na bezsenność często wywołane określonymi lękami lub napadami melancholii, można dojść do wniosku, że praca jest najlepszym antidotum na zamartwianie się. Niezależnie od tego, czy chodzi o nabranie odwagi, by stawić czoła temu, co jest trudne, poprzez celowe działania nad tym, zaangażowanie umysłu w coś wyjątkowego, czy też aktywność fizyczną, poczujesz się o wiele lepiej, gdy zajmiesz się różnymi sprawami. Praca mają kojące oddziaływanie. Dzięki nim wszystko realizuje się z sukcesem. O tym nigdy nie wolno zapominać, a nadmierne rozmyślanie źle działa na psychikę. O tym mówią zawsze psychologowie. Należy słuchać ludzi mających wiedzę.

  Wyobraź sobie najczarniejszy scenariusz

  Co jest niedobrym, co mogłoby się przytrafić? Wiele z naszych przyszłych obaw, nawet gdyby się spełniły, nie są zagrażającym życiu wyrokiem śmierci, za jaki je bierzemy. Owszem, istnieją pewne scenariusze i sytuacje, które mogłyby fatalnie wpłynąć na naszą egzystencję, ale może to, co potencjalnie najgorsze, jest tylko niepożądaną sytuacją, a nie doświadczeniem rujnującym życie. Najgorsze scenariusze rzadko się ziszczają – nie należy zatem obawiać się ich nadmiernie.

  Zacznij medytować regularnie

  Znanych jest mnóstwo badań psychologicznych oraz lekarskich, które udowadniają, że duchowość pomaga wielu osobom szybciej leczyć nawet fizyczne schorzenia, więc z pewnością może pomóc w przyszłych lękach. Dla osób, które tego nie próbowały, samo siedzenie oraz oddychanie wydaje się działaniem nieefektywnym. Regularna medytacja czyni wielkie cuda.

  Pamiętaj, że jesteś silna i odważna

  Wszyscy czuliśmy się pokonani. Odwaga oznacza, że robisz to, co masz możliwość, z tym, co masz, niezależnie od tego, jak się czujesz. I być może najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że nikt inny nie może Ci jej podarować, musisz ją podarować sobie sama. Aby stawić czoła swoim strachom i swojej przyszłości, musisz zrozumieć, że możesz to zrobić. Odwaga, siła, wewnętrzna spójność są niesamowicie istotne dla każdej osoby. Pozwalają one przeżyć najbardziej nawet trudne miesiące. Każda osoba może funkcjonować tak, jak chce. Musi jedynie zadbać o swoje sprawy i nie żyć strachami. Tylko takie podejście da wyczekiwany sukces w układaniu układaniu własnego życia.

  Nie wahaj się prosić o pomoc

  Czasem podążamy przez życie czując podświadomie pewien lęk i nie mamy nawet odwagi, aby najpierw powiedzieć sobie, że jesteśmy pełni obaw. Kiedy już zdobędziesz się na tę odwagę, przekonasz się, że możesz znacznie wyraziście dostrzec rzeczy, których chcesz, aby zwyciężyć swoje lęki. Co ważniejsze, często rozpoznasz, że być może będziesz musiała zwrócić się o pomoc do obcych osób. To całkiem naturalne, jesteś przecież człowiekiem.

  Przypomnij sobie swój ostatni strach

  Pomyśl o ostatnim razie, kiedy się bałaś, co się wydarzyło? Prawda jest taka, że udało ci się przeżyć. Może masz przekonanie, że mogłaś przegrać lub sprawy nie ułożyły się tak, jak mogły. Może nie zawsze ponosimy porażkę, bo nie jesteśmy wystarczająco dobrzy. Może przeżywamy porażkę, ponieważ istnieje inna droga, którą powinniśmy kierować się ku zmianom.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Chcę poznać swoją przyszłość

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

  Pani Katarzyna


  opinie

  “Witam. Serdecznie dziękuję za pracę, którą Pani włożyła w przygotowanie a następnie w opisanie wszystkiego. Oczywiście przeczytałam wszystko „na gorąco” – jeszcze przeczytam nie raz. Konkretne odpowiedzi – aż mnie Pani zaskoczyła podawaniem konkretnego czasu ;) Nie traktuję tarota jak wyroczni, ale czy się sprawdzi? Chciałabym – ale życie pokaże, co było prawdą a co się nie spełni.”

  Pani Agnieszka


  opinie

  “Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

  Pani Urszula


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.