4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Niewykluczone, iż ludzie od dawna byli przejęci tym, że nie znają przyszłych losów. Życzyli sobie wiedzieć, co czeka na nich w przyszłości i wymyślili kilka oryginalnych sposobów, aby spróbować dotrzeć do tych informacji. Każdy z nich ma własną nazwę.

  Chrimomancja

  Dywinacja z pieniędzy znane od zamierzchłych czasów. W naszych czasach można wieszczyć przyszłość z banknotów. Wyciągamy na chybił trafił jeden banknot przy czym drugorzędny jest rodzaj waluty, zadajemy pytanie i sprawdzamy cyfry numeru na banknocie. Zasada jest taka, parzyste liczby są przychylne dla kobiet, nieparzyste zaś przychylne dla mężczyzn. Istnieją dwa sposoby poszukiwania odpowiedzi, w pierwszym trzeba zsumować wszystkie cyfry numeru banknotu. Jeśli np. suma wyniesie 22 to będzie liczbą parzystą. Inny sposób polega na tym, że bierze się pod uwagę ostatnią cyfrę.

  Przepowiadanie przyszłości online

  Krystallomancja

  Początkowo do wróżenia używano kawałka górskiego lub innego przezroczystego kryształu, później kryształowej lub szklanej kuli. Kto chciał poznać przyszłość, uporczywie wpatrywał się w błyszczącą powierzchnię, dopóki nie pojawiły się obrazy lub wizje.

  Gyromancja

  Jasnowidzenie przy pomocy koła wyłożonego literami lub cyframi. Wróżbita chodzi po kręgu dopóki nie potknie się naprzeciwko jakiejś litery.

  Margaritomancja

  Dywinacja z pereł. Dawniej wierzono, że perła umieszczona pod przewróconą czaszą powinna wydawać dźwięki, kiedy zbliża się do niej zła osoba.

  Rafli

  Prorokowano z piasku, a dokładniej za pomocą linii rysowanych specjalnym patykiem na cienkiej warstwie piasku przesianego przez sito.

  Sideromancja

  Wróżba, podczas której na blaszce pali się słomę i interpretuje się jej ślady i wzory, jakie pozostawi na blasze.

  Astrogiromancja

  Przepowiadanie przyszłości za pomocą wielobocznego bączka, którego krawędzie zostały wyposażone w litery lub cyfry.

  Owomancja

  Wróżenie z kurzego jajka. Bierze się naczynie z ciepłą wodą i rozpuszcza w nim białko. Gdy się ścina, powstają liczne figury, których kształt trzeba zinterpretować. Natomiast białko, które osiadło na dnie naczynia, uważane było za zapowiedź nieszczęścia.

  Hydromancja

  Wieszczenie przyszłości z wody. Interpretowano jej kolor, fale na jej powierzchni, podwyższenie i obniżenie poziomu w naturalnych zbiornikach wody, kręgi i liczbę „kaczek” kamienia puszczonego na wodę. Z wody korzystano również jak z „magicznego kryształu”, próbując zobaczyć w niej obrazy.

  Apantomancja

  Wieszczenie przyszłości na podstawie napotkanych po drodze zwierząt, ptaków i innych istot.

  Punktacja

  Sposób wróżenia, podczas którego przypadkowo narysowane punkty łączy się ze sobą liniami i interpretuje się otrzymaną w ten sposób figurę.

  Klidomancja

  Przewidywanie przyszłości za pomocą zawieszonego na nitce klucza.

  Spodomancja

  Przewidywanie przyszłości z popiołu. Na Słowiańszczyźnie w okresie świątecznym dziewczyny wieczorem sypały popiołem obuwie, a rano sprawdzały, ile zostało popiołu na bucie. Ta będzie miała najwięcej pieniędzy, na której obuwiu zostało najwięcej popiołu.

  Aleuromancja

  Odpowiedź na pytania zapisywano na kawałkach papieru, papierki umieszczano w kulkach z ciasta wykonanego z mąki pszennej, zapiekano, mieszano i losowano.

  Aeromancja

  Antyczny sposób jasnowidzenia na podstawie wyglądu nieba, obłoków, komet, spadających gwiazd i innych zjawisk występujących na niebie.

  Sikomancja

  Sztuka wróżenia przy pomocy napisów na liściach drzew. Zrywano liść z drzewa i pisano na nim pytanie. Potem odstawiano go w bezpieczne miejsce i patrzono w jakim czasie usycha. Im dłużej liść pozostawał świeży, tym lepsza była prognoza.

  Bibliomancja

  Przewidywanie przyszłości z dowolnej powieści, oparte na dowolnym wyborze tekstu. Było znane już w pradawnej Grecji, gdzie w taki sposób wróżono przy użyciu zwojów papirusowych. Obecnie wróży się po prostu otwierając powieść przypadkowo lub podając numer strony i wers liczony od góry lub od dołu.

  Belomancja

  Przedwieczny sposób dywinacji za pomocą rzucania lub balansowania strzałami.

  Demonomancja

  Przedwieczne przepowiednie przy pomocy demonów. Wróżbita albo wzywał demona, albo tylko wypowiadał lub pisał jego imię, później demon w tej lub innej formie dawał odpowiedź na pytanie.

  Onomancja

  Jasnowidzenie na podstawie ludzkich imion lub nazw przedmiotów. U Słowian w okresie świąt młode dziewczyny wychodziły na ulicę i pytały przechodnia o imię. Twierdzono, że w ten sposób można poznać imię przyszłego męża.

  Kapnomancja

  Wróżenie na podstawie koloru, kształtu i kierunku unoszenia się dymu nad ołtarzem ofiarnym.

  Geloskopia

  Jasnowidzenie z wykorzystaniem śmiechu, określanie temperamentu człowieka i otrzymywanie pewnych przesłanek w oparciu o to, w jaki sposób dany człowiek się śmieje. Twierdzono, że ten kto często się śmieje jest człowiekiem miłym i dobrym, zaś kto rzadko lub wcale się nie śmieje, jest skryty i ma twardy charakter. Cichy śmiech oznacza łagodność, zaś głośny oznacza gburowatość i skłonność do kłamstwa.

  Aksinomancja

  Prastary sposób jasnowidzenia na podstawie topora wbitego w kłodę drewna. Jako odpowiedź interpretowano dźwięki i wibracje, które powstały przy wbijaniu topora.

  Katoptromancja

  Dywinacja z pomocą luster lub błyszczących metalowych płyt.

  Nekromancja

  Wywoływanie dusz zmarłych w celu zadawania im pytań o przyszłość.

  Piromancja

  Wróżba na podstawie płomienia świecy lub lampy naftowej, do którego wrzuca się odrobinę ziół. Jeśli palą się one w szybkim tempie, to dobry znak. Słaby płomień oznacza smutny los i krótkie życie.

  Kartomancja

  Przewidywanie przyszłości z kart. Chyba najbardziej rozpowszechniona dzisiaj metoda przewidywania przyszłości.

  Halomancja

  Przepowiadanie przyszłości z soli. Brano kapkę soli, kapkę wody, mieszano je i jedzono. Przeznaczony małżonek miał się pojawić we śnie i podać napój.

  Moleozofia

  Interpretowanie pieprzyków, brodawek, blizn i innych zmian na skórze. W starożytności jeden z ważniejszych sposobów przewidywania przyszłości.

  Auspicjomancja

  Starodawna przepowiednia dokonywana na podstawie obserwacji lotu ptaków. Specjalny kapłan zakreślał żelazem pewną przestrzeń, na której oczekiwał znaku od przelatującego ptaka.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Przepowiadanie przyszłości online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  "Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

  Pani Aldona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.