4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Przyszłość w kartach tarota

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Przyszłość w kartach

  Dzięki wróżbom możemy całkowicie przestawić nasze życie na lepsze tory, które prowadzą krętą drogą do szczęścia. Przyszłość w kartach tarota to poprawnie zinterpretowane wydarzenia na podstawie symboli tej magicznej talii kart.

  Jak przepowiadać przyszłość z kart tarota ?

  Jeśli się tu znalazłaś to znaczy, że nasze spotkanie to nie przypadek. Napisz to mnie i opisz swoje problemy – na pewno Ci pomogę. Przepowiadaniem przyszłości z kart zajmuję się już ponad 20 lat, posiadam niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby Ci pomóc.

  Jak przepowiedzieć przyszłość z kart ?

  Czuję, że jestem wróżką wytrwałą i sumienną. Do rozkładów kart tarota podchodzę z zamiłowaniem, przez to wszystko otrzymacie fachową wróżbę z kart. Stoją za mną lata rozkładów kart, wygranych jak i słabszych momentów. W przypadku gdyby udało mi się Państwa przekonać do siebie, to zapraszam gorąco na indywidualny rozkład kart tarota.

  Przyszłość zapisana w gwiazdach – Wróżka Otylia

  Niepewność przyszłości może wywoływać lęk i stres u wielu ludzi. Jednak istnieją strategie, które mogą pomóc w radzeniu sobie z tym lękiem i budowaniu bardziej pozytywnego stosunku do przyszłości:

  1. Rozwijaj umiejętność radzenia sobie z niepewnością: Akceptacja faktu, że wiele aspektów przyszłości jest poza twoją kontrolą, może pomóc w zmniejszeniu lęku. Skoncentruj się na tym, co możesz kontrolować, takie jak twoje działania i reakcje na niepewne sytuacje.
  2. Planowanie: Tworzenie realistycznych planów i celów na przyszłość może pomóc w poczuciu pewności i kontroli. Staraj się zachować równowagę między planowaniem a elastycznością.
  3. Rozwijaj umiejętności radzenia sobie: Wzmacniaj swoje umiejętności zarządzania stresem, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Im bardziej pewna siebie jesteś w radzeniu sobie z trudnościami, tym mniej będziesz się obawiać przyszłości.
  4. Praktykuj mindfulness: Medytacja i techniki mindfulness mogą pomóc w obniżeniu poziomu lęku i stresu. Pomagają one skupić się na teraźniejszości i cieszyć się chwilą, zamiast martwić się przyszłością.
  5. Kontroluj myśli: Ćwiczenia związane z kontrolą myśli, takie jak zapisywanie dziennika, mogą pomóc w zrozumieniu i przekształceniu negatywnych myśli związanych z przyszłością.
  6. Buduj wsparcie społeczne: Rozmawianie o swoich obawach z bliskimi osobami lub profesjonalnym doradcą może pomóc w radzeniu sobie z lękiem związanym z przyszłością. Wsparcie od innych może dostarczyć perspektywy i emocjonalnego wsparcia.
  7. Rozwijaj optymizm: Skupianie się na pozytywnych aspektach przyszłości i budowanie optymistycznego nastawienia może pomóc w zmniejszeniu lęku. Warto ćwiczyć wdzięczność i doceniać to, co masz teraz.
  8. Korzystaj z pomocy profesjonalistów: Jeśli lęk związany z przyszłością jest bardzo nasilony i wpływa na twoje codzienne funkcjonowanie, warto skonsultować się z terapeutą lub psychologiem, który może pomóc w radzeniu sobie z tym lękiem.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Przyszłość zapisana w kartach tarota – Przyszłość wróżby, tarot, horoskop

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

  Pani Katarzyna


  opinie

  “Dziękuję Pani za wróżbę. Słowa te podniosły mnie na duchu, mam nadzieje że wszystko jeszcze się ułoży i że Pani wróżba się spełni. Pozdrawiam Magda”

  Pan Magdalena


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.