4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy pasujemy do siebie ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy pasujemy do siebie ?

  Pozwól mi sobie pomóc i wskazać czy wybrany mężczyzna to już ten docelowy i czy pisana jest wam wielka miłość. Karty odpowiedzą na pytania o dopasowanie partnerskie i wskażą czy dany związek nie jest po prostu stratą czasu.

  Czy ja do niego pasuję ?

  Pomagam parom oraz przyszłym parom określić na jakim etapie związku są oraz co ich czeka w przyszłości. Numerologia pomaga mi również sprawdzić dopasowanie na poziomie liczbowym.

  Czy on pasuje do mnie ?

  Zawsze jestem wróżbitką wytrwałą oraz niebanalną. Do wszystkich wróżb podchodzę z zamiłowaniem, dzięki czemu otrzymacie niebanalną wróżbę z kart tarota. Stoją za mną lata pracy, triumfów jak i słabszych momentów. Jeśli udało mi się Państwa przekonać do moich umiejętności, to zapraszam serdecznie na indywidualny rozkład kart tarota.

  Przyszłość naszej relacji w kartach tarota – Wróżka Otylia

  Dopasowanie uczuciowe w związku to ważny aspekt budowania trwałego i satysfakcjonującego partnerstwa. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w stworzeniu harmonii uczuciowej w związku:

  1. Komunikacja: Rozmawiajcie ze sobą otwarcie i szczerze. Dzielcie się swoimi myślami, uczuciami, pragnieniami i obawami. Wspólna komunikacja pomaga zrozumieć siebie nawzajem lepiej.
  2. Empatia: Starajcie się zrozumieć punkt widzenia partnera. Współczucie i empatia pozwalają budować więź emocjonalną.
  3. Wspólne cele: Określcie wspólne cele i plany na przyszłość. Wspólny cel może być silnym czynnikiem jednoczącym.
  4. Szacunek: Szanujcie siebie nawzajem, zarówno jako partnerów, jak i jako jednostki. Szacunek tworzy zdrową atmosferę w związku.
  5. Spędzanie czasu razem: Czas spędzony wspólnie jest ważny. Organizujcie wspólne wyjścia, podróże i aktywności, które lubicie.
  6. Wspólna pasja: Jeśli macie wspólne zainteresowania lub pasje, starajcie się je rozwijać razem. To tworzy dodatkowe połączenie między wami.
  7. Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych: Jeśli macie trudności w komunikowaniu się, warto rozważyć terapię małżeńską lub partnerską. Terapeuta może pomóc w poprawie umiejętności komunikacyjnych.
  8. Zrozumienie miłości partnera: Ludzie wyrażają miłość na różne sposoby. Czytajcie literaturę na temat „pięciu języków miłości” Gary’ego Chapmana, aby zrozumieć, jak wyrażacie i odbieracie miłość.
  9. Przyjaźń: W związku partnerzy często są najlepszymi przyjaciółmi. Budowanie przyjaźni może sprawić, że związek stanie się bardziej trwały.
  10. Praca nad sobą: Każdy z was powinien pracować nad swoim rozwojem osobistym i emocjonalnym. Osoba, która dba o siebie, może lepiej zadbać o związek.
  11. Rozwiązywanie konfliktów: Konflikty to naturalna część każdego związku. Ważne jest nauka skutecznego rozwiązywania sporów i nie trzymanie w sobie negatywnych emocji.
  12. Czas dla siebie: Warto zapewnić sobie i partnerowi czas dla siebie. Indywidualna przestrzeń i życie poza związkiem pomagają zachować równowagę.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy będziemy do siebie pasować ? Wróżby na przyszłość, tarot, horoskop

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  "Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

  Pani Małgorzata


  opinie

  “Witam, Bardzo Pani dziękuję. Ta wróżba pojawiła się w idealnym momencie - napełniła nadzieją i dodała sił. Myślę, że nadchodzący czas będzie dla mnie trochę lepszy niż się spodziewałam. Jeszcze raz dziękuję. ”

  Pani Katarzyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.