4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Zapomnij o kontroli

  Jaki jest sens w przeznaczaniu tyle czasu i siły w coś, czego nie jesteś w stanie zmodyfikować? Przyszłość zrealizuje się bez znaczenia na to, co zrobisz. Po prostu przestań zamartwiać się o przyszłość, ponieważ odmieni się ona bez względu na to, co uczynisz, aby ją kontrolować. Uświadom sobie, że twoja przyszłość jest nieodgadniona i podążaj dalej.

  Poprawisz swoje skupienie

  Trzeba przeanalizować, jak wiele razy byłaś w środku wykonywania czegoś i niespodziewanie utraciłaś koncentrację przez własne nieuzasadnione i inwazyjne lęki odnośnie przyszłości. To prawdopodobnie dzieje się z tobą przez cały dzień, a ty nawet nie jesteś tego świadoma. Kluczem do perfekcyjnej przyszłości jest to, aby przestać przejmować się tak usilnie o to, co się wydarzy i najzwyczajniej iść z wiatrem i niech się dzieje co ma się dziać.

  Co mnie czeka ? Jak nie bać się przyszłości

  Wszystko się zmienia

  Jeśli żyłeś całe życie będąc świadomym konkretnie, co chcesz robić i kierowałeś się dokładną ścieżką, aby się tam dostać i w końcu uzyskujesz przyszłość, którą za każdym razem widziałeś dla siebie to doskonale. Jednak zdecydowana większość ludzi zobaczy zupełnie inną rzeczywistość. Nie zważając na twoje cele, świat jest bez przerwy przeobrażającym się miejscem i będziesz zobowiązany dopasować się do jego potrzeb.

  Twoje cele ulegną zmianie

  Twoje cele i marzenia będą się zmieniać nieustannie. Możesz obudzić się któregoś ranka i chcieć iść w zupełnie innym kierunku w życiu, a to świadczy, że cała Twoja przyszłość przesuwa się razem z celami. Jaki jest sens w przejmowaniu się o coś, co będzie się zmieniać przez cały czas?

  Wszyscy czują tak samo

  Jest to wielki powód, aby przestać przejmować się o to, co będzie później, nawet jeśli jest to trochę trudniejsze do pojęcia. Nie jesteś sam w martwieniu się o to, co będzie dalej. Istnieją tony ludzi, którzy są w zbliżonej sytuacji, co ty. Z uwagi na to nie powinnaś czuć potrzeby, aby martwić się stale o przyszłość, bo wszyscy inni się o nią troskają. Bądź początkiem ruchu, który położy kres obsesyjnym myślom o przyszłości.

  Nigdy nie wiadomo

  Mowa o tym, że nigdy będziesz mogła powiedzieć, co ofiaruje Ci to, co będzie kiedyś. Zamartwianie się o coś, o czym wręcz nie masz bladego pojęcia, jest zwyczajnie niemądre. Pozbądź się tej jednej rzeczy w swoim życiu i przestań zamartwiać się o to, co będzie później.

  Będziesz bardziej pozytywną osobą

  Przejmowanie się, niepokój i stres to nieodpowiednie emocje, które mogą mieć olbrzymi wpływ na Ciebie. Kiedy martwisz się o przyszłość, przechodzisz przez wszelakie złe rzeczy, które mogą się zdarzyć w twoim życiu i nie koncentrujesz się na dobrych stronach.

  Będziesz miała lepsze zdrowie

  Wychodzi na to, że, przejmowanie się powoduje, że jesteś niespokojna, a niepokój doprowadza do stresu. Jest powód, dla którego tak wielu ludzi podejmuje temat i rozpisuje się o różnorakich sposobach unikania stresu, a to ze względu na to, że jest on niewłaściwy dla twojego zdrowia. Nie czekaj, aż będziesz chora, z nadwagą i osłabiona, zanim przestaniesz się martwić o swoją przyszłość. Zacznij od razu i najzwyczajniej pozwól, aby wszystko biegło własnym torem. Twoje ciało podziękuje ci za to i zaczniesz zauważasz, jak dużą robi to różnicę.

  Podejmowanie decyzji przychodzi Ci dużo łatwiej

  Myślisz tak dużo o tym, co będzie kiedyś, że jeśli myśl o podjęciu decyzji, która jest w stanie spowodować jakąś zmianę w twoim życiu nierzadko pozostaje nieziszczana. Całkowicie wzbraniasz się podejmowania decyzji, które mogą mieć potencjał, aby w dobry sposób zmienić życie.

  Wyobraźnia lubi wyolbrzymiać

  To potwierdzone stwierdzenie, że twoje ciało próbuje przygotować się na najgorszy scenariusz, więc twój umysł wytwarza te alternatywne rzeczywistości, które są przerażające i sprawiają, że stresujesz się i irytujesz zbliżającymi się wydarzeniami. Powtarzaj sobie, że to, co ma się wydarzyć będzie korzystniejsze niż twoje najgorsze wymysły.

  Będziesz bardziej obecna

  Kiedy spędzasz zbyt wiele czasu martwiąc się o przyszłość, nie dostrzegasz tego, co jest tuż przed tobą. Istnieją trzy części czasu – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – i przeznaczając tak wiele czasu w przyszłości, tracisz najważniejszą i najbardziej istotną część – teraźniejszość.

  Lepiej poradzisz sobie z trudnymi sytuacjami

  Martwienie się o przyszłość powoduje, że radzenie sobie z sprzeczkami w twoim życiu jest cięższe, ponieważ błyskawicznie robisz się zestresowana. Dzięki stosowniejszemu radzeniu sobie z kłótniami będziesz miała także poczucie spełnienia w swoim życiu.

  Przyszłość to nie jest tak naprawdę wielka sprawa

  Prawdę mówiąc, poświęcamy tak dużo czasu starając się stworzyć naszą przyszłość najlepszą jaką tylko się da, z uwagi na to, że myślimy, że nasza przyszłość jest kluczem do naszego szczęścia. Marnujesz tak dużo czasu zamartwiając się o coś, co nie jest tak ważne w naszym życiu. Tak, powinnaś o tym myśleć raz na czas, ale nigdy nie powinnaś przeznaczać przeważającej części swojego czasu będąc niespokojnym o to, co ma się odbyć, ponieważ to autentycznie ważne jest tylko to, co czynisz tu i teraz.

  To jest nieuniknione

  Przyszłość się wydarzy, bez względu na to, jak bardzo będziesz się zamartwiać lub usiłować się ją zmodyfikować. To jest najzwyczajniej fakt. Jeśli istnieliby ludzie, którzy potrafiliby kierować czasem, nie myślisz, że już kiedyś byśmy o tym usłyszeli? Martwienie się o coś, co wydarzy się bez względu na to, co uczynisz, jest w zupełności bezcelowe. W rzeczywistości tracisz swój czas, zamartwiając się tak bardzo.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Co mnie czeka ? Jak nie bać się przyszłości

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  "Szanowna Pani, Bardzo dziękuję za wróżbę. Nie mam inklinacji do wróżb, ale to już jest druga, którą u Pani zamawiam. Bardzo mądre słowa, pięknie przekazane i do tego... prawdziwe. I od tego momentu jest Pani moją ulubioną Wróżką."

  Pani Iwona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Horoskop 2023

   Znaki zodiaku


   Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

   Horoskopy numerologiczne


   Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Ciekawostki z bloga

   Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

   Czytaj więcej...


   Informacje o tarocie


   Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

   Wróżenie online


   Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

   Numerologia bez tajemnic


   Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

   Częste pytania o przyszłość


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Życie codzienne


   Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

   Miłość w tarocie


   Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.