Ratowanie związku

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Jak uratować związek ?

Każdy związek ma swoje mniej lub bardziej niezwykłe początki. Z dbałością zapamiętujemy pierwsze randki, pierwszy pocałunek, bicia serca przy najmniejszym zbliżeniu czy trzymaniu się za ręce. Jako doświadczona tarocistka pomagam ludziom w ratowaniu ich związków.

Jak odbudować związek ?

Jak odbudować związek ? Każdy związek – czy to ten niesformalizowany, czy to małżeński – prędzej czy później przechodzi przez kryzys. Oczywiście, zdarzają się problemy jedynie przejściowe, nieistotne dla całokształtu naszych wzajemnych układów z partnerem. Łatwo się wtedy z nimi rozprawić we dwoje, rozmawiając i wskrzeszając tę iskierkę, która dawniej nas ze sobą połączyła. Gorzej, jeśli sprawa okazuje się na tyle poważna, że zastanawiamy się czy uda nam się jeszcze poskładać w całość, to co nas łączy. Najczęściej przyczyną takiego stanu rzeczy jest zdrada jednego z partnerów. Może się również okazać, że przestaliśmy się rozumieć, że zwyczajnie zabrakło nam czasu i ochoty na to, by zadbać o nasz związek.

Ratowanie małżeństwa

Musimy wówczas spróbować uratować małżeństwo, nawet jeżeli ta druga strona nie jest tym zainteresowana. Ratowanie związku zawsze jest trudne. Jeśli jednak tylko uważamy, że warto, że w głębi serca nadal kochamy tę drugą osobę, to powinniśmy podjąć ryzyko odzyskania tego, co niemal utraciliśmy. O miłość zawsze warto zawalczyć! Jak ratować związek? A raczej jak odbudować związek ? O pomoc możemy zwrócić się do poradni małżeńskiej lub zaprzyjaźnionego psychologa. Skoro jednak trafiliście na moją stronę za pewne oczekujecie wsparcia oferowanego przeze mnie i moje karty Tarota.

Jak polepszyć relację ?

W sprawach związku radzę sobie lepiej niż niejeden psycholog. Z wielką uwagą wysłucham Was i podpowiem właściwe rozwiązanie. Do tego, poprzez wróżbę z kart tarota czy w oparciu o numerologię zinterpretuję przyszłe wydarzenia i podsunę drogowskaz, którym możecie podążać. A przede wszystkim odpowiem na pytanie czy warto ratować dany związek ? To o wiele lepsze rozwiązanie od leżenia na przysłowiowej kozetce!

Jak uratować związek ? Zapytaj kart Tarota – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Jak uratować związek i małżeństwo ? Wróżba, horoskop

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

Pani Irena


opinie

“Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

Pani Jolanta


opinie

“Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

Pani Urszula


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.