4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jakimi zasadami kierować się po rozstaniu?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy zamieszkać osobno ?

  Rozstaliście się. Nie ułożyło się Wam życie w związku. Nie jest to dobra sytuacja dla żadnego z Was. Dlatego trzeba przemyśleć wszystko i ułożyć własne relacje. Potrzeba sporej dozy rozsądku i mocnych nerwów, aby proces ten przebiegł pomyślnie, bez zawirowań i kłótni, bez emocji i spokojnie. Jesteśmy ludźmi, więc nie zawsze potrafimy okiełznać rządzące nami emocje i nerwy.

  Jak się zachować ?

  Jakimi zasadami kierować się po rozstaniu? Jak zadbać o dobro własne i dzieci? Jakie powinny być relacje z partnerem? Jak nie pozwolić, aby emocje nami zawładnęły?

  Zaufaj dobrej wróżce

  Pomagam w wielu przypadkach, dlatego zapraszam do przedstawienia stanu swoich spraw i szczerej rozmowy ze mną. Moja wiedza i zawodowe umiejętności pomogą Tobie, a zawsze łatwiej rozmawiać o uczuciach z obcą osobą, która nie ocenia, nie krytykuje i nie stawia wymagań. Dlatego zapraszam do szczerej rozmowy i czekam na Ciebie. Niejednej osobie pomogłam i nadal będę niosła pomoc, wsparcie, zrozumienie. Czekam na Twój telefon lub inną formę naszego kontaktu. Jestem do twojej dyspozycji.

  Zapraszam do wróżenia z kart Tarota – Wróżka Otylia

  Rozstanie może być trudnym i emocjonalnie wymagającym doświadczeniem, ale przestrzeganie pewnych zasad może pomóc w przejściu przez ten okres w bardziej zdrowy sposób. Oto kilka zasad, które warto wziąć pod uwagę po rozstaniu:

  1. Daj sobie czas na smutek: Rozstanie to utrata, która zasługuje na wyrażenie i przetworzenie smutku. Nie spieszy się z przekraczaniem etapów żałoby.
  2. Zachowaj zdrowy dystans: Po rozstaniu warto dać sobie trochę przestrzeni, aby oczyścić myśli i emocje. Nie próbuj od razu pozostać w stałym kontakcie z byłym partnerem.
  3. Rozmawiaj z zaufanymi osobami: Podziel się swoimi uczuciami i doświadczeniami z przyjaciółmi lub rodziną. Rozmowa z innymi może pomóc w zrozumieniu swoich emocji i uzyskaniu wsparcia.
  4. Unikaj winy i obwiniania: Rozstanie to często wynik skomplikowanych okoliczności i obwinianie siebie lub drugiej osoby może prowadzić do nadmiernego bólu. Staraj się nie szukać winy, a raczej zrozumieć, co przyczyniło się do rozstania.
  5. Znajdź nowe zainteresowania: Zainwestuj czas i energię w swoje pasje i nowe zainteresowania. To może pomóc w zapomnieniu o bolących wspomnieniach.
  6. Uważaj na zdrowie fizyczne i psychiczne: Dbaj o swoje zdrowie. Regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta i sen mają duże znaczenie dla twojego ogólnego samopoczucia.
  7. Podążaj za własnym tempem: Nie porównuj swojego postępu po rozstaniu do postępu innych. Każdy ma swój własny rytm procesu gojenia.
  8. Zaplanuj przyszłość: Pozwól sobie na marzenia i planowanie przyszłości. Rozstanie to też okazja do rozważenia swoich celów i aspiracji życiowych.
  9. Przemyśl, czego oczekujesz w przyszłych związkach: Zastanów się nad tym, czego oczekujesz od przyszłych związków, jakie lekcje wyniosłeś z poprzedniego.
  10. Rozważ wsparcie terapeuty: Jeśli rozstanie jest szczególnie bolesne lub trwałe, profesjonalne wsparcie terapeuty lub doradcy może pomóc w przezwyciężeniu trudności.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jakimi zasadami kierować się po rozstaniu ? – Wróżenie z kart tarota

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Witam, Tak szybko sie od pani tej wrozby nie spodziewalam! Mysle, ze wiem jak dalej postepowac, aby nie ranic siebie i innych. To co czuje, przepowiedzial Tarot. Mysle, ze jeszcze kiedys poprosze o porade, gdyz jestem bardzo zadowolona. Zycze powodzenia. Pozdrawiam rowniez cieplo"

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.