4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Stosunki z rodzicami

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Jak poprawić stosunki z rodzicami

  Jesteśmy ludźmi, kochamy, cierpimy, kłócimy się, przeżywamy emocje. Czy stać nas na nieustanne kłótnie i waśnie? Na pewno nie. Nasi rodzice są starsi od nas, mają różne systemy wartości, potrzeby i sprawy do załatwienia. Powinniśmy ich zrozumieć. Im jest trudno zrozumieć nas, nasze pokolenie, sprawy, potrzeby, system wartości.

  Moje stosunki z rodzicami

  Czy stosunki między mną i moimi rodzicami ulegną poprawie? Czy przestaniemy się kłócić? Czy będzie między nami dobrze, poprawnie, tak, jak było kiedyś? Czy zrozumiemy się i porozumiemy? Czy rodzice mnie kochają i akceptują? Co prowadzi do kłótni między mną a rodzicami? Czego możemy oczekiwać od siebie i naszych relacji?

  Dobre stosunki z rodzicami

  Wielu osobom poradziłam bardzo efektywnie w trapiących im kłopotach rodzinnych i prywatnych. Wiele osób jest mi za to wdzięcznych. Na pewno dobrze jest porozmawiać z osobą, która ma dystans do problemu i spogląda na niego tzw. świeżym okiem. Zapraszam do rozmowy ze mną, a z pewnością pomogę także Tobie. Moje bogate zawodowe doświadczenie i wiedza będą mi pomocne w takim podejściu do Twojego problemu. Zadzwoń, a jestem głęboko przekonana, że będziesz zadowolony z decyzji, którą podjęłaś lub podjąłeś. Czekam, pamiętaj, jestem do Twojej dyspozycji.

  Zapraszam na moje wróżby z Tarota przez email – Wróżka Otylia

  Naprawianie złych stosunków z rodzicami może być trudne, ale jest możliwe. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w budowaniu lepszych relacji z rodzicami:

  1. Otwarta i empatyczna komunikacja: Rozmawiajcie ze sobą otwarcie i empatycznie. Wyrażajcie swoje uczucia, myśli i oczekiwania, a także słuchajcie swoich rodziców. Starajcie się zrozumieć ich punkt widzenia.
  2. Szacunek: Szanujcie swoich rodziców jako osoby. Szacunek jest kluczowy w każdej relacji. Unikajcie krytyki i obrażania.
  3. Przebaczenie: Jeśli w waszej przeszłości były konflikty lub urazy, zastanówcie się nad możliwością przebaczenia. Przebaczenie może pomóc w uzdrowieniu ran i budowaniu lepszej przyszłości.
  4. Rozwiązanie konfliktów: Nauka umiejętności rozwiązywania konfliktów jest ważna. Nauczcie się konstruktywnie dyskutować i rozwiązywać spory.
  5. Wsparcie i troska: Pokazujcie swoje wsparcie i troskę wobec swoich rodziców. To może wzmocnić więź rodzinna.
  6. Czas razem: Starajcie się spędzać czas razem jako rodzina. To może pomóc w budowaniu wspólnych wspomnień i wzmacnianiu relacji.
  7. Zrozumienie i akceptacja: Akceptujcie swoich rodziców takimi, jakimi są, z ich zaletami i wadami. Zrozumienie i akceptacja mogą pomóc w budowaniu harmonijnych stosunków.
  8. Rozwój osobisty: Pracujcie nad własnym rozwojem i samopoczuciem. Czasem, by naprawić relacje z rodzicami, warto zacząć od siebie.
  9. Terapia rodziny: Jeśli konflikty są trudne do rozwiązania samodzielnie, rozważcie udział w terapii rodziny. Terapeuta może pomóc w poprawie komunikacji i zrozumieniu potrzeb każdej strony.
  10. Cierpliwość: Naprawianie relacji z rodzicami to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Nie spodziewajcie się natychmiastowych zmian. Bądźcie gotowi na to, że to może trwać.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Złe stosunki z rodzicami – Wróżby online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

  Pani Iwona


  opinie

  “Droga wróżko! Serdecznie dziękuję za szybka odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pozostaje mi teraz uporządkować swoje myśli i emocje i czekać na rozwój wypadków. Słowa, które do mnie napisałaś dodają mi otuchy i pozwalają z większym spokojem spojrzeć w przyszłość. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam”

  Pani Marzanna


  opinie

  "Bardzo Pani dziękuję za powróżenie i jeszcze tak szybko. Bardzo się cieszę , że jest nadzieja na przyszłość . Serdecznie pozdrawiam !"

  Pani Agnieszka


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.