4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Problemy rodzinne

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Problemy rodzinne

  Czy potrafilibyście sobie wyobrazić rodzinę, w której na okrągło, przez cały rok, gościłaby jedynie zgoda? Rodzinę bez najdrobniejszych choćby kłótni, nieporozumień czy niesnasek? I, oczywiście, bynajmniej nie żadną serialową!

  Tarot a rodzina

  Wiadomo, że jest to zupełnie niemożliwe. Zawsze znajdzie się jakaś kość niezgody, która, dodajmy uczciwie, wcale nie musi być bardzo istotna. Ileż to razy kłóciliśmy się z dziećmi o niepościelone łóżka czy niewysprzątany pokój, a z mężem o to, że nie wyniósł śmieci lub nie kupił śmietany, mimo że prosiłyśmy go o to nieskończoną ilość razy? Problemy rodzinne są integralnym składnikiem życia każdego z nas i nie mają nic wspólnego z brakiem miłości do członków naszej rodziny. Po prostu… przebywając ze sobą często, szczególnie po dniu ciężkiej i stresującej pracy, zdarza się, że puszczają nam nerwy. Jest to zupełnie normalne.

  Wróżby na życie rodzinne

  Kłopoty w rodzinie mogą mieć jednak inny wymiar, o wiele poważniejszy. Przemoc w rodzinie, alkohol, narkotyki, przestępstwa, to wszystko, choć na pierwszy rzut oka wydaje nam się czymś nierealnym i niemożliwym, jakże często okazuje się, że zdarza się tuż obok nas, pod naszym nosem. Co możemy zrobić, jeśli znamy taką toksyczną rodzinę lub, jeszcze gorzej, jesteśmy jej częścią? Przede wszystkim powinniśmy nauczyć się brać odpowiedzialność za to, czemu możemy w dużej mierze zaradzić. Kiedy słyszymy w mieszkaniu obok regularne krzyki i hałasy, nie włączajmy telewizora czy radia, byleby tego nie słyszeć. Skoro nasza sąsiadka kolejny raz opowiada nam o tym, jak to spadła ze schodów czy to wpadła na szczotkę, nie kiwajmy ze zrozumieniem głowami. Zareagujmy! Zadzwońmy po policję, jeśli jesteśmy świadkami awantury. Uświadommy sąsiadce, że potrzebna jest jej pomoc. Zresztą, nie tylko jej – także jej dzieciom i… mężowi.

  Wróżba na członków rodziny

  Jeżeli sami jesteśmy członkami rodziny, w której zdarzają się tak poważne problemy jak bicie czy pijaństwo, nie wahajmy się zwrócić o pomoc. Na początek najlepiej znaleźć kogoś, z kim będziemy mogli od serca porozmawiać, kto utwierdzi nas w słusznym przekonaniu, że nasza rodzina jest toksyczna i że coś trzeba z tym zrobić…

  Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

  Zapobieganie problemom rodinnym może być skomplikowane, ale istnieją pewne kroki i strategie, które mogą pomóc w budowaniu zdrowych i harmonijnych relacji rodzinnych. Oto kilka wskazówek:

  1. Komunikacja: Komunikacja jest kluczowa w każdej rodzinie. Zachęcaj do otwartej, szczerze i empatycznej rozmowy. Słuchaj swoich bliskich, wyrażaj swoje uczucia i potrzeby, a także rozważaj różnice z szacunkiem.
  2. Spędzanie czasu razem: Wspólne spędzanie czasu może wzmacniać więzi rodzinne. Organizujcie wspólne posiłki, wyjścia, wakacje lub inne aktywności, które umożliwiają budowanie relacji.
  3. Ustalanie granic: Ważne jest określenie granic i zrozumienie, co jest akceptowalne, a co nie w rodzinie. Dobre rozumienie granic pomaga unikać konfliktów.
  4. Rozwiązywanie konfliktów: Każda rodzina będzie miała swoje konflikty i problemy. Ważne jest, aby nauczyć się, jak konstruktywnie rozwiązywać te konflikty, zamiast unikać ich lub uciekać od nich.
  5. Wspólne cele i cele: Pracujcie razem nad wspólnymi celami i celebryty i wspierajcie się nawzajem w ich realizacji. To może wzmocnić współpracę i poczucie wspólnoty.
  6. Zrozumienie i akceptacja: Starajcie się zrozumieć i akceptować siebie nawzajem takimi, jakimi jesteście. Akceptacja różnic może pomóc uniknąć niepotrzebnych konfliktów.
  7. Wspieranie rozwoju: Dążcie do wspierania rozwoju swoich bliskich i pomagajcie im realizować swoje cele i marzenia.
  8. Terapia rodzinna: Jeśli problemy rodzinne stają się trudne do rozwiązania samodzielnie, rozważcie terapię rodinną. Profesjonalny terapeuta może pomóc w rozwiązywaniu trudnych kwestii i uczyć efektywnych strategii komunikacji.
  9. Wsparcie emocjonalne: Uczcie się, jak oferować sobie nawzajem wsparcie emocjonalne w trudnych chwilach. Wspólna empatia i wsparcie mogą wzmocnić relacje.
  10. Czas dla siebie: Zadbajcie o siebie i o indywidualne potrzeby. Samoopieka jest istotna, aby być w stanie lepiej wspierać innych.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Problemy rodzinne w kartach – Tarot miłosny

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.