4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy pokonam kryzys

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy pokonam kryzys – wróżby

  Mówi się, że pierwszy poważny kryzys w związku nastaje po dwóch latach, kolejny po siedmiu. Nie jest to oczywiście regułą, ale rzeczywiście – wiele fascynacji i zdawałoby się wielkich uczuć kończy się nagle po dwóch latach bycia razem, a gdy którejś parze uda się przetrwać ten pierwszy kryzys, to często dochodzi do kolejnego w siódmym roku.

  Kryzys w związku po roku

  Gdy czujesz, że zbliża się kryzys w Twoim związku, a zależy Ci na nim i na swoim partnerze, zastanów się czego w waszym związku brakuje. Pomyśl sobie, jacy byliście w początkowym etapie związku, jak siebie nawzajem traktowaliście.

  Pierwszy kryzys w związku

  Nie chodzi o to, by wrócić do tamtych czasów, ale uświadomić sobie, że coś was do siebie przyciągnęło, zafascynowało w sobie, a teraz wciąż jesteście tymi samymi młodymi, zakochanymi w sobie bez pamięci ludźmi. Różnica polega na tym, że znacie się już o wiele lepiej, już dostrzegacie swoje wady i nauczyliście się z nimi żyć. Wiecie, że żadne z was nie jest idealne, ale i tak się kochacie. Spróbujcie być tacy, jak kilka lat temu, uśmiechnięci, zadowoleni i dobrzy dla siebie. Wizyta u wróżki może pomóc budować w sobie wiarę i poczucie własnej wartości. Skorzystajcie z takich wróżbiarskich podpowiedzi, a nie będziecie żałować. Samo zadawanie pytań czy pokonam kryzys w związku, czy uda się przetrwać kryzys w małżeństwie to za mało.

  Zapraszam na moje wróżby z Tarota – Wróżka Otylia

  Pokonywanie kryzysów może być trudne, ale istnieją pewne ogólne zasady i strategie, które mogą pomóc w radzeniu sobie z różnymi rodzajami kryzysów. Oto kilka kroków, które warto rozważyć:

  1. Zachowaj spokój:
   • W trakcie kryzysu ważne jest, aby zachować spokój i próbować nie panikować. Emocje mogą wpłynąć na zdolność do podejmowania logicznych decyzji.
  2. Ocen sytuację:
   • Staraj się dokładnie zrozumieć, jaki jest charakter kryzysu, jakie są jego przyczyny i skutki. Analiza sytuacji pomoże w określeniu, jakie kroki należy podjąć.
  3. Skup się na priorytetach:
   • Określ, co jest najważniejsze w danej chwili i koncentruj się na rozwiązywaniu najważniejszych problemów.
  4. Plan działania:
   • Opracuj plan działania, który zawiera kroki, które trzeba podjąć, aby zaradzić kryzysowi. Plan powinien być realistyczny i elastyczny.
  5. Komunikacja:
   • Komunikuj się z innymi osobami zaangażowanymi w kryzys, takimi jak rodzina, przyjaciele, pracownicy lub partnerzy biznesowi. Otwarta i rzetelna komunikacja jest kluczowa.
  6. Szukanie wsparcia:
   • Nie bój się prosić o pomoc lub wsparcie od innych ludzi lub organizacji. Czasami kryzysy mogą być łatwiejsze do przezwyciężenia, gdy masz wsparcie innych.
  7. Rozwiązywanie problemów:
   • Staraj się rozwiązywać problemy krok po kroku, zamiast przytłaczać się wszystkim na raz. To może pomóc w uniknięciu uczucia przytłoczenia.
  8. Długoterminowa perspektywa:
   • Pomimo natężenia kryzysu, ważne jest, aby zachować długoterminową perspektywę i myśleć o tym, jakie działania mogą pomóc w przyszłości.
  9. Samopieczęć:
   • Dbaj o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Odpoczywaj, jedz zdrowo, ćwicz i stresuj się w sposób konstruktywny, np. poprzez medytację czy oddychanie.
  10. Elastyczność:
   • Bądź gotowy na dostosowywanie się do zmieniającej się sytuacji. Kryzysy często wymagają elastycznego myślenia i działania.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby tarota – Czy pokonam kryzys w związku – kryzys w małżeństwie?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

  Pani Iwona


  opinie

  "Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

  Pani Agnieszka


  opinie

  “ Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Już wiem na czym się mam koncentrowac i to, ze nie warto walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i na pewno będe jeszcze korzystała z Pani usług. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.