4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Kim będą moje dzieci ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Kim będą moje dzieci ?

  Moje dzieci dobrze się uczą, zgłębiają tajniki wiedzy i planują karierę zawodową.

  Na kogo wyrosną moje dzieci ?

  Kim zostaną moje dzieci? Czy będzie im się wiodło w życiu? Czy zrobią karierę? Jakie perspektywy są przed nimi? Czego mogą oczekiwać od losu? Czy będą zadowolone zawodowo, zakochane prywatnie i zamożne? Powiedz mi wróżko, czego mogę oczekiwać i jakie niespodzianki szykuje mi los? Nie wiem tego w tej chwili, ale chcę się dowiedzieć. Powiedz mi jakie będzie życie moich dzieci? To dla mnie ważna informacja.

  Jak ułoży się życie moich dzieci ?

  Zapraszam do nawiązania ze mną kontaktu, a moje porady na pewno będą cennym drogowskazem i podpowiedzią dla każdego człowieka, który czuje się osamotniony i któremu brakuje wsparcia. Szczera rozmowa zawsze jest źródłem wskazówek, dlatego do takiej rozmowy każdego potrzebującego porady zachęcam i zapraszam. Jestem osobą doświadczoną życiowo i zawodowo, a zatem można liczyć na moją pomoc, wsparcie, porady, a także zaufać mi. Z kart przepowiem przyszłość Twoich dzieci, zgłębię ich losy i zbadam życiowe sytuacje.

  Przepowiadanie przyszłości dla Ciebie – Wróżka Otylia

  Zapewnienie swoim dzieciom dobrej przyszłości i szczęśliwego życia to głębokie pragnienie wielu rodziców. Chociaż nie ma pewnych gwarancji, co do przyszłości, istnieje wiele kroków, które można podjąć, aby stworzyć warunki sprzyjające ich sukcesowi i szczęściu. Oto kilka sposobów, jakie można rozważyć:

  1. Edukacja: Dobra edukacja jest kluczowa dla przyszłości dzieci. Zapewnij im dostęp do wysokiej jakości edukacji, wspieraj ich w nauce i zachęcaj do rozwijania swoich zainteresowań.
  2. Rozwój umiejętności miękkich: Oprócz nauki w szkole, dzieci powinny rozwijać umiejętności miękkie, takie jak komunikacja, rozwiązywanie problemów, kreatywność i samodyscyplina. Te umiejętności są cenione przez pracodawców i mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu zawodowego.
  3. Wsparcie emocjonalne: Zapewnij swoim dzieciom wsparcie emocjonalne. Słuchaj ich, wyrażaj zrozumienie i empatię wobec ich uczuć i potrzeb. Dobra relacja z rodzicami może znacząco wpływać na ich poczucie własnej wartości i pewność siebie.
  4. Równowaga między pracą a życiem prywatnym: Naucz swoje dzieci, jak dbać o równowagę między pracą a życiem prywatnym. Pokazuj, że sukces zawodowy nie musi iść kosztem zdrowia i relacji rodzinnych.
  5. Rozwijanie pasji: Zachęcaj dzieci do odkrywania i rozwijania swoich pasji i zainteresowań. To może prowadzić do satysfakcjonującej kariery i życia.
  6. Planowanie finansowe: Naucz swoje dzieci odpowiedzialnego zarządzania finansami. Pomóż im zrozumieć znaczenie oszczędzania, inwestowania i planowania przyszłości finansowej.
  7. Samodzielność: Wspieraj rozwijanie samodzielności u swoich dzieci. To umożliwia im podejmowanie własnych decyzji i uczenie się na błędach.
  8. Wartości i etyka: Przekazuj swoim dzieciom wartości, takie jak uczciwość, szacunek, empatia i pracowitość. Wartości te mogą pomóc im w budowaniu udanych relacji zawodowych i osobistych.
  9. Zrozumienie pasji i celów: Pomóż swoim dzieciom zrozumieć, czym są ich pasje i cele życiowe. To może pomóc im znaleźć kierunek zawodowy, który będzie dla nich satysfakcjonujący.
  10. Wzajemne wsparcie: Zachęcaj swoje dzieci do wzajemnego wsparcia i budowania zdrowych relacji z rodzeństwem. Silne rodzeństwo może być źródłem wsparcia przez całe życie.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Kim zostaną moje dzieci ? – Przepowiadanie przyszłości

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  “Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.