4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy wyjazd/podróż się uda ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Dobry czas, aby wybrać się w podróż ? Porady wróżki

  Podróże budzą emocje, zwłaszcza gdy są dalekie i dają możliwości prywatne lub zawodowe. Każdy prawie człowiek lubi podróżować. Może jedynie osoby chore, starsze lub cierpiące na lęk przestrzeni lub lęk wysokości nie marzą o podróżach. Osoby aktywne, czynne, ciekawe świata chętnie podróżują.

  Czy wyjazd się uda ?

  Czasem podróże budzą wątpliwości. Ktoś może mieć chorego partnera lub partnerkę, schorowanych rodziców lub inne zobowiązania. Wtedy rodzą się pytania: Czy to dobry czas, aby wybrać się w podróż? Czy podróż wskazana jest teraz, czy powinnam lub powinienem ją odłożyć na później? Czy oczekuję zbyt wiele od tej podróży prywatnej? Czy ta podróż służbowa jest wskazana i konieczna?Chętnie poradzę, podpowiem i ocenie potrzebę podróży w tej chwili. Szczera rozmowa zawsze jest źródłem wskazówek, dlatego do takiej rozmowy każdego potrzebującego porady zachęcam i zapraszam. Na pewno będę Państwu bardzo pomocna również w podróży osobistych i prywatnych, ponieważ sporo wiem na ten temat. Polecam moje usługi i czekam na kontakt. Na pewno warto polegać na mnie i moim profesjonalizmie.

  Zobacz co na to karty dobrej wróżki – Wróżka Otylia

  Decyzja o wyjeździe w podróż zależy od wielu czynników, w tym od obecnych okoliczności, celu podróży, bezpieczeństwa oraz własnych preferencji i potrzeb. Oto kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę, aby określić, czy to jest dobry czas na wyjazd:

  1. Sytuacja zdrowotna: Warto monitorować obecny stan zdrowotny, zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym. Pandemia COVID-19 i inne czynniki zdrowotne mogą wpływać na bezpieczeństwo podróży.
  2. Ograniczenia podróżne: Sprawdź, czy istnieją jakiekolwiek ograniczenia podróżne, takie jak wymagania wizowe, restrykcje związane z pandemią lub inne przeszkody, które mogą wpłynąć na Twoją zdolność do podróżowania.
  3. Bezpieczeństwo: Upewnij się, że miejsce, do którego planujesz podróż, jest bezpieczne i stabilne. Sprawdź informacje na temat poziomu przestępczości, warunków pogodowych i innych zagrożeń.
  4. Cel podróży: Zastanów się, jaki jest cel Twojej podróży. Czy to jest podróż służbowa, wypoczynek, czy może ważne wydarzenie rodzinne? Rozważ, czy podróż jest niezbędna z tego powodu.
  5. Planowanie i rezerwacje: Jeśli zdecydujesz się na podróż, dobrze jest wcześniej zaplanować i dokonać rezerwacji na transport, zakwaterowanie i inne istotne aspekty podróży.
  6. Zdolność finansowa: Ocen swoją zdolność finansową do podróży, włączając koszty transportu, zakwaterowania, wyżywienia i inne wydatki związane z podróżą.
  7. Przygotowanie i bezpieczeństwo osobiste: Zadbaj o niezbędne środki ochrony, takie jak ubezpieczenie podróżne, szczepienia (jeśli są wymagane), i poinformuj się o obowiązujących zasadach i zwyczajach w miejscu docelowym.
  8. Aktualne informacje: Regularnie sprawdzaj aktualne informacje na temat podróży i obserwuj ewentualne zmiany w sytuacji.
  9. Rada ekspertów: Warto skonsultować się z ekspertami, takimi jak agenci podróży, lekarze lub inni specjaliści, którzy mogą dostarczyć informacji i porad dotyczących konkretnej podróży.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy to dobry czas, aby wybrać się w podróż ? Porady wróżki Otylii

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.