4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżenie z ręki linia życia

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Nasze ręce

  Wróżenie z ręki ma wielu zwolenników. Linie dłoni odkrywają wiele zagadek, podpowiadają jakie czeka nas życie. Jednak wszystkim polecam wróżby z kart tarota przekazywane za pośrednictwem mejla. Niedrogie, profesjonalne, niosące wiedzę i pociechę. Czy można oczekiwać więcej? Można, ale to, co oferuję da Państwu wiele dobrej energii i poszerzy horyzonty. Zapewni wiedzę i wyciszy, pomoże ułożyć myśli i własne życie.

  Z ręki – wróżenie

  Zapraszam do nawiązania ze mną kontaktu mejlowego, a moje porady, przepowiednie i podpowiedzi na pewno będą cennym drogowskazem dla każdego poszukującego rady i wiedzy o sobie samym. Szczera rozmowa, nawet ta mejlowa, zawsze jest źródłem wskazówek, dlatego do takiej rozmowy każdego potrzebującego porady zachęcam i zapraszam.

  Zamów wróżbę

  Jestem osobą doświadczoną życiowo i zawodowo, a zatem można liczyć na moją pomoc, wsparcie, podpowiedzi. Kompetencje i rzetelność dają gwarancję jakości i sprawdzalności mojej pracy. Profesjonalizm i eksperckie podejście do wróżenia z ręki oraz kart tarota są gwarancją sukcesu mojego i Państwa.

  Zapraszam na moje wróżenie z kart Tarota – Wróżka Otylia

  Wróżenie z ręki, znane również jako chiromancja, to praktyka wróżenia i analizy przyszłości oraz osobowości na podstawie linii i znaków na dłoniach. Istnieją różne style chiromancji, ale ogólnie polega to na interpretacji cezur i znaków na dłoniach. Oto kilka kluczowych elementów wróżenia z ręki:

  1. Linie na dłoniach: Chiromancja skupia się głównie na trzech głównych liniach na dłoniach:
   • Linia serca: Ta linia znajduje się na wewnętrznej stronie dłoni, pod palcami serca. Interpretuje się ją w kontekście relacji, emocji i miłości.
   • Linia życia: Jest to linia krzyżująca wierzchołek dłoni od krawędzi nadgarstka do środka dłoni. Linia życia jest interpretowana w odniesieniu do długości i jakości życia oraz zdrowia.
   • Linia głowy: Ta linia biegnie poziomo na środku dłoni i jest interpretowana w kontekście intelektu, myśli i sposobu rozumowania.
  2. Mniejsze linie i znaki: Oprócz głównych linii, chiromanci analizują mniejsze linie, jak linia przeznaczenia, linia wpływów i wiele innych. Znaki, takie jak wyspy, trójkąty, krzyże i krzywe linie, mogą również mieć swoje znaczenia.
  3. Kształt dłoni: Kształt dłoni (na przykład dłoń długookrągła, krótka i szeroka, itp.) także jest brany pod uwagę przy interpretacji. Chiromancja uwzględnia czynniki takie jak palce, paznokcie i długość palców.
  4. Miejsce zmiany na dłoni: Miejsce, w którym znajduje się znak lub zmiana na dłoni, może mieć wpływ na interpretację. Na przykład, znak blisko linii serca może wpływać na życie uczuciowe, a znak na linii życia może wpływać na zdrowie.
  5. Dłonie dominujące: Również analizuje się dłonie dominujące (czyli tę, którą osoba zazwyczaj używa do pisania). Chiromancja zakłada, że dłonie dominujące ujawniają bardziej aktualne i wyraźne informacje, podczas gdy druga dłoń może ukazywać potencjalne zmiany w przyszłości.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżenie z ręki ma wielu zwolenników – Wróżenie z kart

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

  Pan Tomasz


  opinie

  “Droga Otylio, dziękuję Tobie za tak szybką odpowiedz, to co napisałaś podniosło mnie na duchu. Mam na dzieję że Twoja wróżba się spełni, Jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc.”

  Pan Tomasz


  opinie

  "Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.