4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy będę dobrą żoną dla męża

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy zostanę dobrą żoną ?

  Jeżeli nie wiesz czy będziesz dobrą żoną a Twój partner – czy on będzie dobrym mężem ? To oczywiście możesz swoje wątpliwości rozwiać na podstawie rozkładu z kart tarota oraz numerologii.

  Jaki będzie mój mąż ?

  Być może zastanawiasz się jaki będzie Twój mąż, gdy już razem zamieszkacie i jak będzie wyglądała przyszłość waszego związku ? Życie układa się nam różnie i zawsze nas zaskakuje. Dzięki moim małżeńskim rozkładom daję Ci przewagę, byś podążała szybciej i prościej w stronę szczęścia.

  Jaki będzie nasz związek ?

  Do rozkładów kart tarota podchodzę z pasją, dlatego otrzymają Państwo fachową wróżbę z kart tarota. Mówią za mnie lata pracy, wygranych jak i słabszych dni. Gdyby udało mi się Państwa przekonać do mnie,to zapraszam gorąco na indywidualny rozkład kart tarota.

  Czy zostanę dobrą żoną ? – Wróżka Otylia

  Bycie dobrą żoną może różnić się dla różnych osób, ale istnieją pewne ogólne zasady i zachowania, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowego i szczęśliwego małżeństwa. Pamiętaj, że każdy związek jest unikalny, ale oto kilka ogólnych wskazówek:

  1. Komunikacja: Otwarta i uczciwa komunikacja jest kluczowa. Słuchaj swojego męża i dziel się swoimi myślami, uczuciami i potrzebami. Rozmawiajcie o tym, co was cieszy i martwi.
  2. Szacunek: Szanuj swojego męża jako partnera życiowego. Szacunek to podstawa każdego zdrowego związku. Doceniaj jego opinie, umiejętności i wkład w związek.
  3. Współpraca: Pracujcie razem jako zespół. Dzielcie obowiązki domowe i finanse. Wspierajcie się nawzajem w dążeniu do wspólnych celów.
  4. Rozwój osobisty: Nie zapominajcie o swoim rozwoju osobistym. Zachowajcie swoje pasje, hobby i cele. Szanujcie swoje indywidualności, ale jednocześnie wspierajcie się wzajemnie w osiąganiu tych celów.
  5. Intymność: Pielęgnujcie intymność emocjonalną i fizyczną w związku. To ważne dla więzi między wami. Rozmawiajcie o swoich potrzebach i oczekiwaniach w tej sferze.
  6. Empatia: Współczuj swojemu mężowi i stawiaj się w jego sytuacji. Rozumienie i wsparcie w trudnych chwilach są niezwykle ważne.
  7. Pamięć o szczegółach: Szczegóły mają znaczenie. Pamiętaj o ważnych datach, takich jak rocznice i urodziny. To pokazuje, że dbasz o swojego męża.
  8. Przyjaźń: Budujcie przyjaźń w związku. Poza byciem małżonkami, starajcie się być przyjaciółmi. Spędzajcie czas razem, cieszcie się wspólnymi zainteresowaniami i śmiechajcie się razem.
  9. Przyjmowanie i wybaczanie: Nikt nie jest doskonały, więc uczcie się przyjmować niedoskonałości drugiej osoby i wybaczajcie sobie nawzajem. Rozwiązywanie konfliktów z szacunkiem jest kluczowe.
  10. Dbajcie o siebie: Zarówno ty, jak i twój mąż, powinniście dbać o swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne. To pozwoli wam być lepszymi partnerami.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy będę dobrą żoną ? Czy będzie dobrym mężem ? – Wróżba na przyszłość, horoskop

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  “Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  opinie

  “ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

  Pan Marian


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.