4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Kontakt do dobrej wróżki

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Jak kontaktować się z wróżką ?

  Obecnie jedyną dostępną formą kontaktu ze mną jest poczta e-mail. Jest tak dlatego, że taki kontakt odpowiada mi najbardziej – na szczęście dziś nie muszę już zabiegać o klientów tak jak kiedyś, więc to ja dyktuję warunki kontaktu, płatności i otrzymania wróżby.

  Namiar do dobrej wróżki

  Dzięki dużej bazie stałych klientów, którzy powracają co jakiś czas po kolejne prognozy. Jeżeli chcesz do nich dołączyć do zapraszam do kontaktu.

  Dobra wróżka Otylia

  Czuję, że jestem wytrwałą tarocistką oraz pracowitą osobą. Do każdej wróżby podchodzę indywidualnie, dzięki czemu otrzymacie sprawdzoną wróżbę z kart. Mówią za mnie lata wróżenia, wygranych jak i słabszych momentów. Jeśli udało mi się Was przekonać do mnie, to zapraszam ciepło na indywidualny rozkład kart tarota.

  Zapraszam do kontaktu z wróżką – Wróżka Otylia

  Wiara w wróżby i kontaktowanie się z wróżkami jest często związane z duchowym i ezoterycznym podejściem do życia. Jeśli jesteś zainteresowany/a kontaktowaniem się z wróżką lub zasięgnięciem porady od wróżki, oto kilka kroków, które możesz podjąć:

  1. Znajdź wróżkę: Pierwszym krokiem jest znalezienie wróżki lub osoby zajmującej się wróżbami, która cieszy się dobrą reputacją i posiada pozytywne recenzje od innych klientów. Możesz skorzystać z internetu, aby znaleźć wróżki w Twoim regionie lub korzystać z usług online.
  2. Przemyśl swoje pytania: Zastanów się, jakie pytania lub kwestie chciałbyś przedstawić wróżce. Możesz być bardziej zadowolony/a z sesji wróżby, jeśli jasno określisz, co Cię niepokoi lub interesuje.
  3. Wybierz formę konsultacji: Wróżby można przeprowadzać na wiele różnych sposobów, takich jak osobiste spotkanie, rozmowa przez telefon, czat online lub korespondencja e-mailowa. Wybierz formę, która jest dla Ciebie najbardziej komfortowa.
  4. Skonsultuj się z wróżką: Umów się na spotkanie lub konsultację z wybraną wróżką. W trakcie sesji wróżebnej opowiedz jej o swoich pytaniach lub problemach, a wróżka użyje odpowiednich narzędzi lub technik do przewidzenia lub doradzenia w sprawach, które Cię nurtują.
  5. Bądź otwarty/a na przesłania: W trakcie sesji wróżby wróżka może przekazywać Ci różne przesłania lub interpretacje znaków. Staraj się być otwarty/a na te przesłania i staraj się zrozumieć, co wróżka próbuje Ci przekazać.
  6. Szanuj prywatność: Wróżba to często intymna i osobista sprawa. Szanuj prywatność i poufność swojej konsultacji z wróżką.
  7. Rozważ to jako narzędzie wsparcia: Wróżby i porady wróżek mogą być dla wielu osób źródłem wsparcia, pocieszenia i refleksji. Jednakże zawsze warto zachować zdrowy rozsądek i pamiętać, że wróżby nie zawsze są absolutnie dokładne ani nie zawsze dają jednoznaczne odpowiedzi.
  8. Bądź krytyczny/a: Niezależnie od tego, co słyszysz podczas wróżby, zachowaj zdrowy sceptycyzm i podejście krytyczne. Nie podejmuj ważnych decyzji życiowych wyłącznie na podstawie wróżby.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Kontakt do wróżki – kontakt z wróżką – namiary na wróżkę

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  “ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

  Pan Marian


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.