4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Tarot marsylski

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Odmiana tarota – tarot marsylski

  Tarot Marsylski składa się z 78 kart lub arkanów. Słowo arcan pochodzi z łaciny i oznacza zamknięty, schowany, tajny. 78 arkanów podzielono na 22 arkana wielkie i 56 arkan małych. Duże arkana opisują procesy człowieka uniwersalnego, a małe arkana opisują aspekty życia codziennego – materialnego, emocjonalnego, intelektualnego i duchowego.

  Tarot marsylski rozkład

  Karty mają numery od 1 do 21. Niektóre postacie na kartach są sympatyczne, inne radosne lub przerażające. Karty mają wiele ukrytych znaczeń i symboli. Jedyną kartą bez numeru jest Głupiec, który oznacza wszystko i nic i ma znaczenie symboliczne.

  Rozkłady tarota marsylskiego

  Posiada wielki potencjał energetyczny i w zależności od tego, z jakimi kartami sąsiaduje dodaje energii lub ją odbiera. Symbolizuje wolność, radość życia, potrzebę działania, wierność, ale może też oznaczać głupotę. Gdy karta Głupiec jest odwrócona, to jej znaczenie jest negatywne. Tarot Marsylski jest godny polecenia i udzieli nam odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości. Korzystajmy z niego bez oporów. Uzyskamy wiele odpowiedzi na wiele dręczących nas pytań. A zatem do tarota marsylskiego czas zasiąść.

  Na prawdziwe wróżby zapraszam do siebie – Wróżka Otylia

  Tarot marsylski to jeden z najstarszych i najbardziej znanych zestawów kart tarota. Jego historia jest długa i fascynująca, sięgając średniowiecza. Oto krótka historia tarota marsylskiego:

  Początki tarota: Tarot marsylski wywodzi się z kart do gry używanych w XIV wieku we Włoszech. Początkowo były to zwykłe karty do gry, ale z czasem zaczęto nadawać im znaczenia ezoteryczne.

  Renesans i karty tarota: W okresie renesansu, w XV wieku, karty tarota zyskały na popularności wśród arystokracji i elity kulturalnej. Zaczęto je traktować jako narzędzie do wróżb, medytacji i rozwoju duchowego.

  Najstarsze znane karty tarota: Najstarsze zachowane karty tarota pochodzą z około XV wieku i znane są jako „Tarot Visconti-Sforza”. To pięknie zdobione karty stworzone dla rodziny Visconti-Sforza, książąt Mediolanu.

  Tarot w Marsylii: W XVI wieku tarot trafił do Francji, gdzie zdobył szczególną popularność w regionie Marsylii. To właśnie stąd wzięła się nazwa „tarot marsylski”. W tym okresie karty tarota zyskały swoje charakterystyczne wzory, które są znane do dziś.

  Ezoteryczne znaczenie: W XIX wieku tarot marsylski zyskał na znaczeniu jako narzędzie do wróżb i rozwoju duchowego. Rozpoczął się proces reinterpretacji symboliki kart, który doprowadził do powstania wielu popularnych zestawów kart tarota, w tym tarota Rider-Waite.

  Tarot w kulturze popularnej: Tarot marsylski oraz inne zestawy kart tarota stały się znane na całym świecie i zyskały popularność w kulturze popularnej. Są wykorzystywane w filmach, książkach, grach karcianych i wielu innych mediach.

  Współczesne wydania: Dzisiaj tarot marsylski jest nadal jednym z najpopularniejszych zestawów kart tarota na świecie. Istnieją liczne współczesne wydania, które zachowują tradycyjne wzory i symbolikę, ale także nowoczesne interpretacje.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Tarot marsylski – rozkład i karty

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

  Pan Piotr


  opinie

  “Droga wróżko! Serdecznie dziękuję za szybka odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pozostaje mi teraz uporządkować swoje myśli i emocje i czekać na rozwój wypadków. Słowa, które do mnie napisałaś dodają mi otuchy i pozwalają z większym spokojem spojrzeć w przyszłość. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam”

  Pani Marzanna


  opinie

  "Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.