4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżka od związków

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Stres i zmęczenie związkiem

  We współczesnym świecie każdy z nas jest zabiegany i zmęczony. Codzienne coraz wcześniejsze pobudki, dojazdy do pracy (w korkach i wszechobecnym ścisku), współpraca z nieludzkim szefem i jeszcze mniej ludzkimi kolegami czy koleżankami, zostawanie po godzinach i tym podobne, to wszystko powoduje, że kiedy wreszcie wrócimy późnym wieczorem do domu, jesteśmy zestresowani i wykończeni.

  Brak odpoczynku oraz problemy w pracy są podstawowymi przyczynami stresu i powodują napięcie w związkach i rodzenie się agresji (w stosunku do partnera, nas samych, może nawet naszych dzieci). Gorzej jeśli stres pojawia się także w naszym związku. Może on być spowodowany czymś odległym, zupełnie od nas niezależnym. Najczęściej jednak jest tak, że wynika on ze stresu w pozostałych sferach naszego życia, szczególnie w pracy. Wówczas nasze życie staje się jedną wielką katastrofą: stresująca praca, stresujący związek – trudno jest żyć w takim otoczeniu, bez chwili wytchnienia i zrozumienia ze strony małżonka czy małżonki.

  Jak tylko możemy, musimy zatem zadbać o to, co nas łączy z ukochaną osobą, by nie stać się jednym z tym stresujących związków, o których tyle się czyta w kolorowej prasie. Jak jednak tego dokonać? Jak nie przenosić stresu związanego z pracą do naszego małżeństwa? Z pewnością dobrym sposobem będzie odstresowanie się, przy pomocy medytacji, długiej ciepłej kąpieli, kubka gorącego kakao, spaceru z psem czy pobiegania. Dobrze jest także zainwestować w nasz związek: baczniejszą uwagę zwrócić na naszego partnera, przyjrzeć się jego potrzebom, wybrać gdzieś wspólnie na kolację, do kina czy do teatru i przypomnieć sobie nasze pierwsze randki, które zadecydowały o tym, że zdecydowaliśmy się spędzić razem całe nasze życie. Ponadto możemy udać się do doświadczonej profesjonalnej wróżki, która dzięki wróżbom ujrzy naszą przyszłości i podpowie nam, co zrobić, by w przyszłości wszystko układało się po naszej myśli. Można sobie także przygotować pytania do niej, na które odpowiedź koniecznie chcielibyśmy poznać (kiedy zdecydować się na dziecko? czy kupić dom, który ostatnio oglądaliśmy? itd.).

  Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

  Filary związku to fundamenty, na których opiera się zdrowy i trwały związek. To kluczowe elementy, które stanowią podstawę dla udanego partnerstwa. Oto kilka głównych filarów związku:

  1. Komunikacja: Otwarta, uczciwa i empatyczna komunikacja to jedna z kluczowych cech udanych związków. Partnerzy powinni być w stanie rozmawiać ze sobą o swoich potrzebach, uczuciach, oczekiwaniach i problemach.
  2. Zrozumienie i empatia: W związku ważne jest umiejętność wczuwania się w sytuację partnera i zrozumienia jego punktu widzenia. Empatia pomaga budować więź i rozwiązywać konflikty.
  3. Szacunek: Wzajemny szacunek jest niezbędny. Partnerzy powinni traktować się nawzajem z szacunkiem i doceniać swoje różnice.
  4. Zaufanie: Zaufanie jest podstawą udanego związku. Partnerzy powinni być pewni, że mogą na sobie polegać i że są wierni swoim umowom.
  5. Wspólne cele i wartości: Partnerzy powinni mieć wspólne cele i wartości, które budują więź i jedność w związku.
  6. Intymność: Intymność emocjonalna i fizyczna jest ważna. To nie tylko kwestia seksu, ale także dzielenia się uczuciami, bliskością i zaufaniem.
  7. Współpraca i kompromis: W związku często trzeba współpracować i szukać kompromisów. Umiejętność rozwiązywania konfliktów i wspólnego podejmowania decyzji jest kluczowa.
  8. Wspieranie nawzajem: Partnerzy powinni wspierać się nawzajem w osiąganiu celów i przezwyciężaniu trudności. Wspieranie jest ważne zarówno w sukcesach, jak i porażkach.
  9. Czas dla siebie: Wspólny czas jest ważny, ale również ważne jest, aby partnerzy mieli czas dla siebie, aby rozwijać swoje zainteresowania i potrzeby.
  10. Zarządzanie konfliktami: Konflikty są nieuniknione w związku, ale ważne jest, aby umieć je rozwiązywać w sposób konstruktywny.
  11. Zrozumienie i akceptacja różnic: Każda osoba jest inna, dlatego istotne jest zrozumienie i akceptowanie różnic między partnerami.
  12. Radość i poczucie humoru: Uśmiech i poczucie humoru mogą pomóc zrelaksować się i przejść przez trudne chwile.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżka od związków

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

  Pan Piotr


  opinie

  "Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

  Pan Bogusław


  opinie

  "Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.