4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Na kogo uważać

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Kogo ze znajomych mam się wystrzegać ?

  Często patrząc na nasze otoczenie mamy wrażenie, że coś w tym wszystkim nie gra. Żaden nasz znajomy nie mówi nam to czego myśli a od innych znajomych na zasadzie plotek dowiadujemy się o sobie przykrych rzeczy. Tak nie powinno być, ale niestety tak jest.

  Na kogo mam uważać ?

  Jest metoda na to, aby wystrzegać się ludzi, którzy źle nam życzą, są złośliwi albo po prostu nas nie lubią tylko przez swoją nieszczerość nie chcą się do tego przyznać. Zawiść, zazdrość czy głupota niestety nie są odosobnionymi przypadkami. Warto wiedzieć kto z naszego otoczenia jest osobą, której powinniśmy unikać, której nie możemy ufać.

  Komu mogę ufać ?

  Jeżeli podejrzewacie, że w waszym gronie znajomych są takie osoby możecie sprawdzić co sądzą o nich karty tarota. Dzięki temu zaoszczędzicie sobie masę nieprzyjemności na przyszłość.

  Komu ufać kogo się bać ? – Wróżka Otylia

  W życiu warto zachować ostrożność i zdrowy rozsądek, ale nie oznacza to, że powinniśmy żyć w permanentnym podejrzliwości lub unikać kontaktu z innymi ludźmi. Istnieje kilka grup osób, na które warto zwracać uwagę, aby zachować bezpieczeństwo i dobrostan:

  1. Osoby toksyczne: Osoby toksyczne są negatywne, wywołujące konflikty lub wykorzystujące innych dla własnych celów. Warto unikać bliskich relacji z takimi osobami i starać się utrzymywać zdrowe granice.
  2. Osoby manipulujące: Osoby manipulujące mogą próbować kontrolować lub wpływać na innych w sposób nieuczciwy. Warto być ostrożnym wobec takich osób i nie dawać się manipulować.
  3. Osoby agresywne lub przemocowe: Osoby, które wykazują agresję fizyczną lub werbalną, stanowią zagrożenie dla innych. Warto unikać konfrontacji i zgłosić takie zachowanie odpowiednim władzom.
  4. Osoby, które naruszają granice: Dla zachowania zdrowych relacji ważne jest, aby wszyscy szanowali granice innych. Jeśli ktoś ciągle narusza Twoje granice, powinieneś podjąć odpowiednie kroki, aby to zatrzymać.
  5. Osoby oszukujące lub kradnące: Oszustwa i kradzieże są nielegalne i moralnie naganne. Warto być czujnym i ostrożnym wobec osób, które mogą próbować Cię oszukać lub okraść.
  6. Osoby wykazujące objawy niebezpiecznych zachowań psychicznych: Jeśli ktoś w Twoim otoczeniu wykazuje objawy poważnych problemów psychicznych, takich jak agresja, samookaleczenia lub myśli samobójcze, warto zgłosić to odpowiednim służbom zdrowia psychicznego.
  7. Osoby, które cię wykorzystują: Niektórzy ludzie mogą próbować wykorzystać Twoją dobroć lub życzliwość. Ważne jest, aby nie pozwalać sobie na wykorzystywanie i stawiać granice w relacjach.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżba kogo mam się wystrzegać ? Na kogo uważać

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  "Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

  Pani Agnieszka


  opinie

  “ Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Już wiem na czym się mam koncentrowac i to, ze nie warto walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i na pewno będe jeszcze korzystała z Pani usług. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.